Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, esti tare rau frate, ce sa zic... voi 2 cu TEC versus un rank 1 numai cu deagle si il faceti, RESPECT, nimeni nu a mai realizat asa ceva

Am obs si eu asta... Mai Nou daca ai tec si-l omori pe 1 cu deagle esti bun...
Link to comment
Share on other sites

De ce nu se filmeaza cand ii dau 3/3 el cu tec si eu cu digal? =)). Le-am luat toata factiunea rank4+ cu digal la rand si i-am omorat pe toti ei fiind cu tec, chiar si pe blackrp de 3 ori.

@, Diseara sa te vad on ca si-ti arat eu ce inseamna cuvantul praf. Te-am scuipat

Edited by LuNg ZEW
Link to comment
Share on other sites

V-as ruga sa nu mai postati doar "Salut, ce faceti" si "bine, tu?", Dezbateti un subiect mai complex caci daca continuati asa veti fi sanctionati in game si voi inchide topic-ul. Maine toata lumea este rugata sa se prezinte la war-uri, daca nu puteti ajunge, faceti invoire daca aveti un motiv bine intemeiat ca sa nu va treziti cu FW.

Rank 4+ attack la ora 22:30.

Link to comment
Share on other sites

@@Ander, ce bine-si fac adminii treaba nu? Cand prindeti pe unu ca da 10/10 cu m4, na ba, cum sa fie el codat, il lasam, poate il prindem alta data.

Cand prindeti pe unu care trage cat de cat bine (NU bine, dar nici prost), gata, hai sa-i dam ban ca asta sigur are cod: http://forum.b-zone.ro/topic/8002-cereri-unbanunban-requests/?p=3776773

Nu stiu cum ai ajuns tu la decizia ca ala e cod, dar pot sa-ti spun ca ai nevoie de niste ochelari, un OC la procesorul ala (sper ca te-ai prins la ce ma refer), daca nu, asta e, se prind altii, si sa folosesti procesoru ala sa-ti dai seama care-i codat si care nu, ca nu prea te pricepi. Poti sa mai dai prin mafii, sa vezi cum sta treaba, care-i codu si care nu, ca na, nu e rau sa faci ceva bun.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.