Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, de astazi sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine, sa facem o echipa grozava si in curand sa luam tot SF-ul.

 

Eu ma pun sa fac Arms Dealer sa fac odata skill 5 :) . Ne auzim in game, multa bafta.

 

 

 

@@Deea Shakira, Multumim deea , bine te-am gasit si eu sper sa ne intelegem bine.

 

@@WhYskY VIP, Salut si Welcome.

 

Buna dimineata El Loco Cartel, astazi am o zi plina, defapt toata saptamana e asa, mna ultima de scoala si tre sa trag putin tare sa rezolv cu niste medii.

 

Cu ocazia zilei de astazi, doresc sa va urez tuturor La Multi Ani de ziua copilului, si la anul pe timpul asta sa fim toti aici in fruntea clasamentului gangurilor.

 

 

Hai sa le aratam la AVISPA ce inseamna El Loco Cartel !!.

 

Chiar daca nu am prins war ramanem uniti sa ne luam SF-ul inapoi. Nimeni nu ne poate invinge! <3

@@HuskyGT, O sa il luam, azi ne atrenam cu triad, daca tragem putin mai tare poate ii si batem.

 

Salut, ce faceti cum o mai duceti? Eu abia astept sa mergem la war <3

 

 

@@A l e x,Sunt alaturi de tine Alex,impreuna nu au ce sa ne faca.Decat separati,asa ca n-o sa stam separati.Triadele poate sa faca invoire si sa ne trimita mesaje cu scuze.Eu abia astept sa prindem HQ-ul sa ii mancam pe aia din Avispa. <3

 

Sunt sanse sa facem la arme pe dragoni, dar distanta ne omoara... Trec cateva runde bune pana ajungem noi in LV. Oricum sper sa fim multi si sa ii dominam,

 

Ba, cand vad ce puteti scrie, gandii, ca luati si faceti si dominati si ca sunteti nr1 in top si ca etc, ma ia un ras d-ala nesimtit si imi pun intrebarea, ba astia gandesc mai mult de un copilas de 4 ani ?

Noi vindem 5 HQ-uri si vreti sa ne dominati ? No succes la attack, sa va aratam cine e NR 1 in top de luni de zile.

Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Robert. Noi ținem ganguri din ls in hq si nu batem niste pașnici, care n-au dat attack de 1 an?? Sincer sa fiu și daca ați fi 41/41 on tot v-am bate pe hq.

Să dea domnu sa prindeți attack, că m-am plictisit de Ls, vreau waruri in sf.

Ceao.

Edited by Ryakk ZEW
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce stati sa cititi la noi la discutii.Asa importanti suntem? Dar e clar ca nu o viata,pentru voi e important San-Andreas si Renko.Ehh asta e,mai rar copii ca voi.Maturi,Eleganti,Incredibili care le tremura mana pe deagle,sunteti niste rebeli voi,mai mai ca mi-as dorii sa fiu ca voi.Oricum daca e,poate ne vedem la Jizzy sa bem o bere ca acolo aveti voie.Ce pot sa spun,multumesc ca m-ati etichetat in discutile voastre,ma simt foarte important si mi-a dat o lacrima in dos.Va pup si va respect,cu drag anti-aim.Nooo,acu' asa putina dreptate ai,domnule roman.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce stati sa cititi la noi la discutii.Asa importanti suntem? Dar e clar ca nu o viata,pentru voi e important San-Andreas si Renko.Ehh asta e,mai rar copii ca voi.Maturi,Eleganti,Incredibili care le tremura mana pe deagle,sunteti niste rebeli voi,mai mai ca mi-as dorii sa fiu ca voi.Oricum daca e,poate ne vedem la Jizzy sa bem o bere ca acolo aveti voie.Ce pot sa spun,multumesc ca m-ati etichetat in discutile voastre,ma simt foarte important si mi-a dat o lacrima in dos.Va pup si va respect,cu drag anti-aim.Nooo,acu' asa putina dreptate ai,domnule roman.

Cutulica, doar la Jizzy am voie? Eu sunt public, ti se pare ca am 12 ani? Stiam ca sunt rebel, nu trebuia sa ma mai lauzi si tu ;)

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, Ok,nu inteleg de ce va dati voi atat de buni cand sunteti plini de codati.Adica,e misto sa ai pile si sa faci ce vrei pe server.Daca va ies membrii cu care va laudati voi,de scoate singur 15 oameni s.a.m.d,plangeti si va duceti in departamente,dar asta e.Succes in continuare. Esti public. :)))

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, Ok,nu inteleg de ce va dati voi atat de buni cand sunteti plini de codati.Adica,e misto sa ai pile si sa faci ce vrei pe server.Daca va ies membrii cu care va laudati voi,de scoate singur 15 oameni s.a.m.d,plangeti si va duceti in departamente,dar asta e.Succes in continuare. Esti public. :)))

E misto ca am pile nu? Sunt smeecher nu? Mersi mersi.

Link to comment
Share on other sites

Pei daca ne copiati postarile si ma etichetati aici nu cred ca am vreo vina. Salut.

Se numeste inteliginta. Eu postez la mine, tu postezi la .........mine. Intelegi kidule? Scz, dar la 13 ani, inca nu esti atat de dezvoltat mintal incat sa intelegi.

Link to comment
Share on other sites

@@RoberT ZEW, Ok,nu inteleg de ce va dati voi atat de buni cand sunteti plini de codati.Adica,e misto sa ai pile si sa faci ce vrei pe server.Daca va ies membrii cu care va laudati voi,de scoate singur 15 oameni s.a.m.d,plangeti si va duceti in departamente,dar asta e.Succes in continuare. Esti public. :)))

Ti-a dat cineva voie sa postezi aici? Hai pa, ai report.
Link to comment
Share on other sites

@@HuskyGT, - Fi antena aici, smecherule, noi, suntem sefii codatiilor si va dominam atat pe voi, cat si 69, Verdant, Vietramese si Green Street, voi, ramaneti in liniste si pace cu greselile gramaticale si cu dorintele arzatoare in HQ, bine ? Daca te mai prind pe la discutii, te fac sa dispari, ca tot Rifa e mafie de codati si maginieni, facem si trucurile cum trebuie, nu ? Ne uitam la discutiile gang-urilor dominate pentru a vedea daca incearca sa sape o gaura pentru scaparea din bilantul de neoprit, daca ai habar ce spun. Chit ca-s fata, chit ca acum ma credeti rea, parerile-s impartite si fiecare crede ce vrea viata lui. Inteleg ca aveti aspiratii la turf-uri, dar cat suntem noi, 0 sanse. Cius.

Edited by South BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Felicitări pentru warurile de astăzi.

Nu trebuia attack de la 8, dar lăsa ca este bine si așa.

Maine vreau ls-ul si sunt super fericit.

Va doresc o noapte frumoasă, salut!

Link to comment
Share on other sites

Ăsta caută ceartă și nu știe cum să facă rost de așa ceva.

Doamne, halal de copil făcut dinntr-o eroare.

Salpa copile, n-ai valoare cat sa stai in acest topic. Culca-te ca te bate mămicăta, aa stai skz, a început Naruto, check TV.

Link to comment
Share on other sites

@@HuskyGT, Nu sunteti voi importati ca sa va citim discutiile doar ca noi suntem atat de importanti incat ne`am plictisit si am zis sa vedem ce fac si aia de jos :D Adica na, voi ar trebuii sa va simtiti bine ca va citim discutiile si va baga cineva in seama. #AVEMARFEEEEEEE

Allen, fanul meu si a lui lung, scopul si durata vizitei pe aici. Cand ma mai vezi on sa ma cauti. Mai stam si noi la o samanta, o caterinca una alta :*

@, Iar tu esti minunata :)) Te tin minte din GSB cand incercai sa ma calmezi sa nu ii mai injur pe aia :))

Edited by AIM Cristi95 VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Nick : SniPeRS
Cine a fost omorat : Andrei69Chirila
Are (1 avertisment / blacklist) : 1
Team : eLeMenT_
Screenshoot :
http://i.imgur.com/Ph9N7LJ.jpg , http://i.imgur.com/rJdDP1r.jpg , http://i.imgur.com/bx6Rjmt.jpg

Nick : SniPeRS

Cine a achitat : Rino.
Are (1 avertisment / blacklist) : 1AV [ Avispa Rifa ]

Team : eLeMenT_
Screenshoot :
http://i.imgur.com/bN6jOW1.jpg + http://i.imgur.com/b9EanCh.jpg

@@sNrobert ZEW trebuie sa ii stergi pe urmatorii :

 

Black list Avispa

MaahCuA.png

Rino..png

_k3n%5BN%5Dz0r_.png

LaurTgp.png

JerryCo.png ( si de la 2 AV )

Dani1120.png( e deja trecut la 2 AV )

HeYoS.png( ban )

 

Black list Taxi

JerryCo.png ( ban )

Antoniu.png ( ban )

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Terminati ma cu allen. Ala e in stare sa va faca post ca sa destrame avispa so ca respirați. Lasati-l in pace. El oricum sta 24/24 la hq ca sa va filmeze. Nu-i mai dati atentie. Tratati-l cu indiferență si o sa va lase in pace.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.