Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@South Black Thief, te rog sa le mai reamintesti tu membriilor de B-Olympics, eu nu o sa prea pot fi online, plec in Israel.

Rifa aveti grija ce faceti, am sa incerc sa dau rank la timp de pe telefon daca pot si sa ma ocup de forum si altele, o seara frumoasa, revin pe 25-26.-8.2015, sa nu vad demisii sau altele, am sa ma ocup de tot si primiti tot la timp.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, nu mea prea placut prestatia voastra de astazi si am vorbit cu hut si am zis sa sactionam pe toti care au fost absenti la war, la 2/2 fw si la 1/2 av.

Edited by Ghost PLM
Link to comment
Share on other sites

Pentru warurile de azi n-o sa fiti sanctionati, asa a spus Nor.

 

Vreau sa va anunt ca maine sau poimaine o sa avem un antrenament. Avand in vedere ca Deea e plecata saptamana asta si n-o sa dea attack, o sa facem doar un antrenament saptamana asta.

 

*Prezenta cat mai mare la antrenament.

*Daca Gh0st n-o sa poata sa ma ajute la antrenament o sa ma ajute Nor.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru castig, vreau sa castigati tot ce se poate sa terminam pe 1! Vor fi premii pentru castigatori cat si pentru cei care nu castiga dar sa participe, incercati sa castigati, felicitari inca odata, mi-ati facut ziua mai buna, imi pare rau ca nu pot fi langa voi, dar va tin pumnii din Israel, o seara frumoasa si succes la alte runde, care or mai fi, urmariti topicu, daca nu ma insel toate topicurile au cate un video cu ce trebuie facut, va uitati si castigati! Nu iertati nimic, sper sa castigam tot, sa fim noi in varf, si cat mai curand o sa luam si orasu poate si altele :D O seara frumoasa, la revedere!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.