Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cu Smurdu' n-am cum sa ies, ca n-are cum, Ploiesti Vest si Ploiesti Sud sunt parte din mine ma stiu multi si cunosc foarte multe persoane, nu e vorba de " bataie " e vorba fata de respect in ceea ce am vrut sa zic, si Peace :)) ai facut o telenovela in tot ceea ce ai spus =))! Nu e nevasta mea :)) ce treaba am cu Cristina? Nimic doar ca mna sa injuri ca la usa cortului.. e josnic si mna Deea e fata si ca fata trebuie respectata, nu cum a facut si Kenji cand si-a dat demisia si a inceput sa o injure pe Deea, SPOILER! Exxu mi-a zis asta. Mno stiu ca am si eu momentele mele cand ma apuca si incep sa zic dar totul are o limita, trebuie sa ne controlam vocabularul, daca avea o problema trebuia sa o rezolve prin /sms sau /call cu persoana respectiva. PACE!

Edited by Z e n o d
Link to comment
Share on other sites

Uite-mi " sotia " ce frumoasa e =))) , da Deea o sa fiu prezent daca mai sunt pe aici, apropo vezi ca am post pe RPG de la un copil cica motiv " DM pe civil " n-am dovezi cand a tras ca aveam viteza si nu am apucat sa fac screen.

Link to comment
Share on other sites

Uite-mi " sotia " ce frumoasa e =))) , da Deea o sa fiu prezent daca mai sunt pe aici, apropo vezi ca am post pe RPG de la un copil cica motiv " DM pe civil " n-am dovezi cand a tras ca aveam viteza si nu am apucat sa fac screen.

 

Zenod, esti un magnet de civili post-hunteri.

 

Deea, am facut o copie a unui serial de 6000 episoade care se difuzeaza din 1995, deci nu trebuie sa fie adevarat ce am scris :))

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa nu va mai chinuti sa aflati cine e ca se stie de faptul ca vettle a cucerit-o din primul minut

 

Mersi, acum nu mai are rost sa se difuzeze urmatorul episod.

Shakira, sper ca prinzi attack ca acum luam tot de la ELC.

Link to comment
Share on other sites

@, Thanks butix :*, bai o sa imi fie dor de voi :( mai ales de tine Deea :X , ne auzim intr-o luna ;o3 succes la war-uri pentru cucerirea a multor turfuri, cand ma intorc vreau sa vad macar jumate din SF luat de Rifa!! Multam pentru sansa acordata Deea, ma intorc sa detinem SF! #Rifa all the way !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Doar jumate? Daca ne tinem serios de treaba peste o luna avem 3 sferturi din SF sau chiar tot! Mai ales ca peste 10 zile vor fi 4 membri cu r4 :D:* si sa vezi atunci waruri calumea. :D


 

Edited by 4l3xGTN
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.