Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Avispa Rifa revin inapoi cu vesti bune, dupa ce @ mi-a zis ca nu imi accepta o viitoare inactivitate am luat masuri pentru a nu-mi depune demisia si am rezolvat tot, va voi promite prezenta maxima la war, voi fi prezent la 4/4 waruri fara nicio discutie, nu o sa imi plasez nicio invoire sau inactivitate doar DACA intervin probleme tehnice, in final, ce pot sa spun, felicitari pentru 4/4 de ieri, scuzati ca nu m-am putut abtine, am avut o petrecere aniversara si din pacate am avut si un deces in familie joi, zile grele, insa asta e viata..

 

Ce mai ziceti?:)

@ Sony Vegas PRO 11 il am eu, link util :) eu il folosesc ok.

Link to comment
Share on other sites

, Am adus codatii in mafie. =))

 

Bun. Ne auzim diseara cand ajung acasa. Momentan sunt inca in Belgia si mai dau un ochi pe Forum.

 

 

 

Ce cauti ma acolo, iar te-au scos la produs? =))

Poate nu prinzi attack diseara ca te tai.

Link to comment
Share on other sites

, Am adus codatii in mafie. =))

 

Bun. Ne auzim diseara cand ajung acasa. Momentan sunt inca in Belgia si mai dau un ochi pe Forum.

 

 

 

 

Pe unde umbli drace ?

Buna ziua dragi colegi, tocmai ce m-am bagat la un lol ne auzim pe seara

Link to comment
Share on other sites

FdCAa0l.png

Astazi 07.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

War-uri:

1.SFPD SF - Attack - The Tsar Bratva(20:30 - 21:00)

2.CNN SF - Attack- Green Street Bloods(21:00-21:30)

3. -

4. -

Maine sper sa fiti de la 19:45 deja ON, nu se stie cine o sa ne atace si ma trezesc cu 2 oameni pe turfs. Deci de la 19:45 ONLINE !

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3 !

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:00 !


VREAU PREZENTA MAXIMA !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Today,07.03.2016, at 19:45 (in-game time) everybody in HQ for wars! Who can't come will post a consent request with a good reason. The absence without a consent request will be punished with FW. I will accept just 3 consent requests.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.