Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Poltergeist aka Inez am primit si eu ban de la el, doar arunca o privire sa vezi pentru ce =))

1.

, 2.
3.
, 4.
, 5.
6.
. Mai am multe filmari, plus de asta folosesti si o varianta de weapon switch ilegala, si anume asta:
.

 

Iei unban, stai linistit

Link to comment
Share on other sites

@mafff, Foarte bine.

 

Dati si voi [/ad-uri] sa recrutam, macar bagam 10 oameni la influenta si sunt cativa oameni care trag mafia dupa ei, sper sa ne mai adunam inca 10-15 macar.

Daca-mi aduc patrula luam sefe, lese si leve.

Vezi ca aplica un prieten maine.

Link to comment
Share on other sites

Astazi toata lumea online la ora 19:45, haideti sa ne revenim putin, ati vazut ca se poate. Astazi mai intra inca 2-3 persoane importante in Avispa, daca ne facem 35+ nu o sa avem probleme.

 

Am reusit sa fac un video scurt cu warr-ul de aseara, sper sa va placa.

Nu uitati sa-mi dati un like, comm si subscribe.

 

Edited by BlasTKIA
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor de astazi ZorkyKIA este noul vostru coleg si sublider.Din pacate pana acum,am avut numai experiente nefericite,de astazi totul o sa se schimbe aici.Daca sunteti capabili sa ascultati totul o sa mearga perfect,unii ma cunosc altii nu,unii au auzit de mine,si sunt fericit.Am fost primit foarte bine aici si va multumesc.Sper sa facem treaba buna impreuna.

Link to comment
Share on other sites

@, Ti-am dat +1 pentru asta. =))

 

Baieti, felicitari pentru cele 4 waruri, de luni Avispa o sa fie si mai puternica, un gang de temut cum ar fi si cazul sa fie.

M-am decis sa ma alatur voua in ciuda multor rugaminti din partea altor ganguri deoarece am simtit ca putem face treaba buna impreuna si asa a si fost.

Eu mi-am revenit, insa nu sunt 100%, nu sunt inca vechiul [Cr, insa am reusit sa fac scoruri bune, 1-0, 3-4, 4-4 si 5-3 si ma bucur pentru asta.

Tin sa-mi cer scuze fata de voi, pentru micile scapari si sper sa ma iertati, nu fiti nabi sa bagati in seama. =))

Va multumesc si succes la viitoarele waruri, eu voi ramane alaturi de voi doar in aceasta vacanta si probabil la vara. #Rifa all the way! PWPEK

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, si felicitari pentru warul de astazi. @ZorkyKIA Welcome in SF (te stiam prin lv, asa ca bun venit). @AIM Josh KIA poza aia spune tot :)))

 

@BlasTKIA nu te supara, blast ! dar, in halul in care tragi vrei sa faci 1 vs 1 cu mine? :))) te stiam baiat serios, chiar si cand eu am fost nesimtit cu tine tu ai dat dovada de bun simt si ai vorbit frumos, dar asta seara ai trantit vorbele alea aiurea rau !

 

Nu ma supar daca dati report, o seara buna !

 

Edited by Alexless
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.