Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ba BestiaL, tu de cand joci pe rpg, cum dracu sa zici ca au tras mai multi daca tu ii dadeai 40 dmg, scria ca l-ai omorat cu 40, NU CU 99, nu te mai scoate aiurea cand stii ca folosesti cod si AllenMinyo nu imi pasa ca faci posturi, asa ne mai scoti si noua pe aia care trebuie sa iasa din factiune fortat, eu am treaba cu codatii din ZEW, restul nu imi pasa, pace !

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

Ba BestiaL, tu de cand joci pe rpg, cum dracu sa zici ca au tras mai multi daca tu ii dadeai 40 dmg, scria ca l-ai omorat cu 40, NU CU 99, nu te mai scoate aiurea cand stii ca folosesti cod si AllenMinyo nu imi pasa ca faci posturi, asa ne mai scoti si noua pe aia care trebuie sa iasa din factiune fortat, eu am treaba cu codatii din ZEW, restul nu imi pasa, pace !

 

Un sfat, faci mai multe videoclipuri cu ''codatii tai'' si le faci post la report the player ori in cazul in care sti ca poate au pile dai pm adminilor, e mai sigur si nu trebuie sa faci post la factiune doar pentru suspiciunea ta cum ca e codat.

Link to comment
Share on other sites

Boss-ule, ti-am zis ca nu imi pasa ca esti cel mai mare post-hunter de pe server, nu ma intimidezi si chiar nu imi pasa ce o sa faci, fac post la cine vreau si cand vreau, poti sa ma scoti si pe mine si toata factiunea, pur si simplu mi s-a luat de toti prostii care au dat de coduri si care sufera prea mult pe un joc, nu fac posturi aiurea, el sta sa imi sufere mie pe sms, poftim, ii dau un fw drept cadou si nu mai da reply ca nu ma intereseaza ce o sa faci tu sau restul, eu fac ce vreau eu, tu faci ce vrei tu.

Edited by tuddypwnz
Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca intervin si eu pe aici, stiu ca nu e treaba mea si ca mna :-?? nu sunt eu " magician " da pe turf ma scot si eu de un +4-5 (is nab) dar vreau sa-mi spun si eu opinia deoarece vad ca nu se mai tine cont de topicuri fiecare posteaza unde vrea, nu am venit cu cearta doar sa fie lamurita treaba.

Bun cand Avispa era la putere pe SF baietii din [H2K] si care mai era din [AIM] pe aici se spunea " Nu avem adversari pe SF " bun a venit [ZEW] in SF si acum va faceti post-uri intre voi, daca imi aduc eu bine aminte erau si 2 baiet in [ZEW] in Avispa, cand H2K era cu + la war in Avispa cei din ELC si 69 faceau membrii Avispei codati. Acum ca Shakira a adus [ZEW] in ELC si baietii care dau " magie " presupuneti ca au " coade " nu bag mana in foc pentru nimeni, dar deja e penibila toata sarada asta, in loc sa va distrati la war stati si va injurati, faceti post-uri. In [ZEW] sunt si membrii vechi, de care s-au auzit multe si au facut multe in GSB, si H2K a ajutat mult la cucerirea SF-ului de 2-3 ori dar cand incepeti cu faze d-astea stricati distractia de la war, conteaza asa mult niste pete pe o mapa? Sau care face " Best " si care ia " worst " ? E un joc, tratati-l ca atare.

 

@@Zeppe, Felicitari pentru functie!

 

#Pace

Link to comment
Share on other sites

Ce cald si frumos e afara baaaa :)

 

Tuddy ce varsta ai frate? De asculti colinde sau ce dracu sunt alea la waruri :)))) -

 

Eu ascult N.Guta, pentru ca imi spune pe unde vin dusmanii :D.

 

Nu ascultam frate melodia aia, e pusa de pe youtube ca eram in confa si se auzeau multe voci si am pus un sound de pe youtube ca sa nu se auda galagia aia :)), e bine atunci, il ascult si eu pe Guta atunci poate imi zice si mie :))

Link to comment
Share on other sites

Hah. Multa bafta tuturor in viata reala. Am facut asta intentionat, la fel ca si Catalyn, am bagat doar azi norec/aim pentru ca m-am saturat sa tot vad atatea suferinte si arfe pentru un rahat de joc. Imi pare bine sa vad ca adiminii isi fac "treaba" la primul report al celor din ELC pentru 360 secunde pe turf sa pirmesti ban... e SUPER! <3 Pacat ca la 10431431 de war-uri in care primesti 3/3 run si 10 gloante de M4 si esti mor nu se intampla nimic, dar asta e, unii traiesc pentru niste patratele colorate intr-un joc.

 

Pace.

Link to comment
Share on other sites

@@BestiaL ZEW, Stii ce imi place la tine ? Ca ai experienta de 2 ani in mafii, dar nu esti in stare sa faci un post care sa se sanctioneze si te joci cu moduri ilegale si un cod pe langa asta, pe turf nu ratezi nimic, dar cel mai mult imi place ca tot pe noi ne ia la teste, dar asta e b-zone 2k16, iei pe cine ai chef la teste si pe cine nu are pile, asta inseamna ca pe un joc adminii sa fie si playeri.

Link to comment
Share on other sites

StrikeWolf asta ma banat,sper sa i-au unban,toti credeati ca nu am cheats dar dovada o am.n-am folosit nimic si ma trezesc cu ban,staff-ul asta nu vede pe cei din ELC ca rup codul eu as vrea ca sa se termine cu tarbacaua asta om avea noi si 0 turfs dar totusi avispa rifa tot o sa fie in forta.69pm face niste gogosi bune,am cumparat si eu 5

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.