Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu conteaza de ce am luat ban, noi avem o misiune de rezolvat, va rog pe toti sa fiti cat mai prezenti luni la wars, marti avem 72/72 asa ca avem nevoie de activitate maxima acum ca escobar a pierdut leaderul.
Va urez un week-end placut, si luni va rog sa aveti o prezenta cat mai mare pentru a putea continua treaba noastra initial!

Link to comment
Share on other sites

@,
69/72, urmeaza 72/72, chiar si asa, tu ce realizari ai?......typing........A, scuza-mi-l, nici una, ti-a luat si tu cod si ai nesimtirea sa comentezi la noi la discutii, intelectul tau lasa de dorit si la fel de accentuata este si durerea ta din inima, tristetea, ca nu ai nici macar hq-u, cu tot cu cod. Ia-ti catrafusele de aici, nu mai posta pentru ca nu este forumul factiunii tale, la urmatorul post ai report.

Link to comment
Share on other sites

@,
Tu esti frustrat si prost, pe romaneste, acum ti-am spus ce am avut de zis, as putea sa o tinem asta 2 zile, pentru ca ai niste argumente de cacat inutile, de copil terminat, dar nu conteaza, tu esti "smeq" ka faki posturi la mafia avispa, unde tu nu ai loc si care are recordul cel mai mare la care tu nu ai avut nici o contributie, copilule post-hunter, doar ca stai in conferinta pe skype cu niste oameni cat de cat ok, care profita de tine cu fiecare ocazie sa le faci post-uri oamenilor pe care ei ii vor sanctionati, sa stii, nu e o treaba, dimpotriva, esti micut, vai mama ta, imi pare rau sa-ti spun.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM James StPatrick, "unde tu nu ai loc si care are recordul cel mai mare la care tu nu ai avut nici o contributie" puiutule, recordul ala l-ati facut cu coduri, are dreptate si co[br]a, fara ele nici hq-ul nu il luati, "mancati seminte" in el, vorba lui Phax. Pis pe tine si pe frac-tu ala vitreg, tiganusi borati, acum pierdeti turfurile si nu mai luati nici un 72/72, cius.

Link to comment
Share on other sites

@, "va distrus lucky"... Mai treci pe la scoala copile ca se vede varsta prin cuvintele si gramatica ta :)

N-are nimic Escobare, ne-am facut treaba si le-am dat la fraieri sa ne tina minte, saracii aveau cosmaruri cand auzeau de war cu Rifa.

#vasalutaines

 

Link to comment
Share on other sites

Asa lupilor, ca nu avem coduri degeaba, l-am topit si eu astazi sa inteleaga lumea ce si cum, 8 mafii in hq, toata mapa ba, 69/72, v-am terorizat psihic copilasilor, v-am dat crash, v-am rupt cu codu si am luat ban tot cand am vrut eu. Intelege toata lumea acum ca recordul de turfs pe rpg1, l-am luat noi, codatii. Uite aici un video, la misto asa, ca jocul asta deja devenise plictisitor, ne bateam cu aceiasi paletari, nu mai era distractiv, iote> 9/9 hq, felicitari leilor! Rugati-va sa nu revenim prea curand in formula asta, ca iar n-aveti war-uri, hai noroc, m-am retras>

Link to comment
Share on other sites

Ce sa nu se ia in calcul ma :)))))crezi ca noua ne pasa de parerile adminilor, celorlaltor playeri? Recordul se stie care este, pe rpg1, degeaba vin comentariile inutile si invidioase, aveti dovezi video, am plecat sa beau un sprit, ciao!

Edited by AIM James StPatrick
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.