Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ce mai fac bajetii? se pare ca dupa 1 luna de inactivitate am reusit sa intru si eu astazi 5 minute in game :>

 

Salut frt. :* Imi lipsesti mai mult decat credeam, astept sa revii sa am cu cine schimba o vorba si .. sa am partener la war. >:D<<'>

 

 

LE: Primul post pe anul asta. 8->

Edited by E u G e n 9 0
Link to comment
Share on other sites

 

Salut frt. :* Imi lipsesti mai mult decat credeam, astept sa revii sa am cu cine schimba o vorba si .. sa am partener la war. >:D<<'>

LE: Primul post pe anul asta. 8->

Lasa ba ca merg si eu cu tine la war, chiar daca sunt petarda :)) .

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Salut frt. Imi lipsesti mai mult decat credeam, astept sa revii sa am cu cine schimba o vorba si .. sa am partener la war. LE: Primul post pe anul asta.
Oooo ce dragut >:D<<'> ,ti-as da + dar i-am dat deja lui explosive X( m-a tot batut in game sa-i dau +,oricum,din pacate nu cred ca voi ajunge saptamana asta la waruri sa fur besturi deci vei ramane sa mergi cu aragaz,chiar daca e petarda =))
Link to comment
Share on other sites

Hei,hei ! La multi ani >:D<<'> ,va spun si aici. Primul post pe anul asta in acest topic. :o3

 

=)))))) (M-am uitat de 10 ori la clipul asta)

Link to comment
Share on other sites

Oooo ce dragut X( m-a tot batut in game sa-i dau +,oricum,din pacate nu cred ca voi ajunge saptamana asta la waruri sa fur besturi deci vei ramane sa mergi cu aragaz,chiar daca e petarda =))

Meh, sa vedem ce o sa fie. Eu sper sa fie bine, macar sa pastram ce avem. Si da, pana una alta, merg cu Aragaz (chiar daca e petarda). :))

 

Te astept sa revii. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Meh, sa vedem ce o sa fie. Eu sper sa fie bine, macar sa pastram ce avem. Si da, pana una alta, merg cu Aragaz (chiar daca e petarda). :))

 

Te astept sa revii. >:D<<'>

Ia vezi cum mai apesi si tu zilnic pe butonasu ala mic si verde care-ti arata o sageata indreptata in sus in coltul din dreapta semnaturii, ca eu am mai apasat nab :))

Edited by rTs Aragaz
Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor !

Mda,asa war-uri sa tot avem ! ;))

Nu cred ca mai e vreo sansa sa-si revina server-ul in minutele urmatoare,asa ca noapte buna. :))

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor !

Mda,asa war-uri sa tot avem ! ;))

Nu cred ca mai e vreo sansa sa-si revina server-ul in minutele urmatoare,asa ca noapte buna. :))

Asta e. Kelton ar trebui sa schimbe host-ul acesta daca mai vrea sa aiba playeri pe server.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aceasta e problema http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=485833 care ne impiedica sa ne logam pe server. Nu functioneaza niciun server de sa:mp versiunea R1.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aceasta e problema http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=485833 care ne impiedica sa ne logam pe server. Nu functioneaza niciun server de sa:mp versiunea R1.

Vai tu Ella ce informata esti :">

Noapte buna si tie.

 

Noapte buna baieti, ma bag la somn dupa prima zi de scoala, aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu Ella ce informata esti :">

Noapte buna si tie.

 

Noapte buna baieti, ma bag la somn dupa prima zi de scoala, aiurea.

Mananc informatie pe paine.

:))

#Buna all !

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor ! ^^

Intru si eu imediat in game,vorbim...

Link to comment
Share on other sites

:|

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.