Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare, eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem de minune si sa dam Xanax, muc, sper sa fim palete..... in timp ce ei sunt mustele. O seara buna si cat mai placuta, va las cu Radio Renasterea ! :**

Welcome welcome, noi dam #Magie.

 

@, Welcome back noob.

 

@@MyAir, TTC.

 

Noapte buna, #DauMagie.

Link to comment
Share on other sites

Neatza all, sunt foarte incantat ca am intrat in 69, sper sa cucerim SF impreuna. :*

Link to comment
Share on other sites

Buna all !!

Welcome tuturor in 69 Pier Mobs ! :X

Link to comment
Share on other sites

Salutare, ma scuzati ca postez aici, dar am initiat o propunere pe forum, si aceasta suna cam asa : Ca un rank 4, 5, 6, sa poata avea acces pe forum la attack, am zis ca este foarte necesar unei mafii, atat cat si liderului, l-ar ajuta foarte mult pe lider, se pune problema ca intre orele de attack stabilite pe forum de catre Kelton, multi lideri ai mafiilor nu sunt pe forum, ori sunt la liceu, ori au alt program.

Ca propunerea sa dea roade am nevoie de incurajarile voastre http://forum.b-zone.ro/topic/205412-propunere-rank-4/ .

Multumesc, anticipat !

Link to comment
Share on other sites

@,

Si eu am o propunere, sa primeste warn up pentru post aiurea.

 

 

On topic, azi am avut o zi perfecta dupa 4-5 luni, felicitari, daca o tinem in ritmul asta in 2 saptamani o sa dam mare party la jizzy.

Link to comment
Share on other sites

Bravo magicienii mei, se pare ca vrajile noastre sunt din ce in ce mai puternice.

 

Din pacate, unii dintre noi au fost controlati de #Dementori, in speranta ca ne vor prinde folosind magie alba si ca ne vor trimite la Azka/ban. Din fericire nu s-a gasit nimic asupra noastra. #Believe.

 

aimtest.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@Razvan14Corleone, i-am dominat 100%...

Neata 69, ne auzim la waruri astazi, sa prinzi attack air !

 

 

@,

Si eu am o propunere, sa primeste warn up pentru post aiurea.

 

 

On topic, azi am avut o zi perfecta dupa 4-5 luni, felicitari, daca o tinem in ritmul asta in 2 saptamani o sa dam mare party la jizzy.

Cat e baxter aici, vreau sa ai scor pe - ;) Voi fi in spatele tau mereu :)))) mwahahaha
Edited by B a x t e R
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.