Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

Multă baftă încontinuare! Ne mai auzim dar dacă nu se poate asta e...Când văd că nu este Organizare nimic.Am încercat să vă ajut dar respalata mea este Rank Down după cele 5 luni petrecute împreună.Când se va schimba liderul atunci voi intra înapoi, pănâ atunci mă voi duce într-un departament sau pașnică.Vă salut!Și vă urez să luați orașul! Myair ce să-ți zic baftă cu liderul sper să-ți bați joc cât mai mult.Am încercat să fac orice pentru această mafie și asta e resplata mea, bucură-te că am ieșit.Nici măcar la legende nu am fost trecut să știe lumea ce am făcut eu pentru această mafie.Succes la toți.Sper să mai ținem legătura, baftă!

 

O să mai postez pe la voi dacă nu-mi dați report ce mai faceți. :)

 

=============================================================================

 

Good luck! We hear but if you can that is ... When I see that there is nothing.No organization tried to help, but my backwashed Rank Down after 5 months spent together.When leader will change when I get back up when I go into a department or peaceful faction.greetings and wish you to take the city! Myair what to tell you good luck I hope leader mock more.I as trying to do anything for the mafia and that's my reward, we enjoy even the legends to exit.Even I was last to know people what I did for this mafie.Good luck to all!.Hope to keep in touch, good luck!

I will post on to you if you do not give me what you report.

 

 

 

Frumos din partea ta, iti urez bafta mai departe. Daca era adevarat tot ce ziceai acolo nu mai ieseai in momentul asta, si nu ii mai doreai atata raul lu Myair. Ca un sfarsit al acestei conversatii iti spun ca te-a batut grav Google Translate, iti sugerez sa mai te duci pe la ora de limba engleza.

Edited by i7 DauMagie
Link to comment
Share on other sites

Baieti a venit momentul sa imi iau ramas bun de la aceasta factiune. Se pare ca m-am inselat, am crezut ca aici imi pot gasi locul dar mie nu imi place sa stau degeaba intr-o factiune. Daca stau imi place sa fiu si rasplatit, nu imi place sa stau 1 luna pentru rank 2 sau 5 luni pentru rank 3. Myair, ramai fratele meu, nu este nimic personal. Poate ca nu am meritat, nu zic ca nu, dar totusi... . Ati fost niste colegi prietenosi ( nu toti, mai sunt si ingamfati pe aici), va doresc sa luati tot orasul si sa ajungeti sus, acolo unde oricine isi doreste. Si ca ultima dorinta as vrea ca i7, care se baga peste tot si comenteaza, ca el presupun ca este mana dreapta a lui Myair sa nu comenteze la ce am zis eu. Din cate am vazut doar el este apreciat, el care face spam la discutii si alte chestii. Inca o data Myair, nu vreau sa te superi pe mine dar aleg sa raman civil. Va salut si va respect!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, azi este ultima mea zi aici, m-am simtit bine si rau in factiunea aceasta. Mi-am placut warurile chiar daca nu eram organizati , si munceam la trucker chiar daca nu aveam voie. MyAir iti urez multa bafta cu liderul si iti dau o vorba: Cand zici o vorba, ramane o vorba ! Dar din pacate vorba la tine e gluma. Multi din factiune asteptam cu drag salariile: [sQ]James , eu , Dereck[VIP] , Freedub15[VIP], Francezul69, [GMS]GutMaster si altii. Muncim pentru tine sa ai turf-uri si tu nici macar 1 ora nu iti faci si tu pentru noi timp. Cand am intrat aici am crezut ca o sa fie panarama atunci cand e nevoie si seriozitate atunci cand e nevoie, in cazul nostru la waruri. Dar tu nici organizare nu faci la war. Nu ti-o zic cu un gand rau sau ceva, doar iti spun ca multii asteapta multe de la tine si nu primesc nimic. Noroc cu update-ul asta ca poate sa dea si un rank 4 war ca altfel nu aveam 3 turf-uri acum. Au fost zile in care n-aveam war si nu aveam ce face si stateam pur si simplu, cand altii luau turf-uri noi pur si simplu trageam cu un deagle amarat de a ne nu plictisii fiindca evident nu puteam nici sa muncim la truck sau altundeva sa ni se mai omoare timpul. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa avem arms incontinuu. Oricum eu mi-am spus oful care il aveam de spus si sa iti spun ca nu de asta am iesit. Iti urez multa bafta MyAir , i7 felicitari pentru rank si CrazyStunt bafta mai departe ca sublider macar tu esti activ la waruri si avem de la cine sa primim /fvr.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, azi este ultima mea zi aici, m-am simtit bine si rau in factiunea aceasta. Mi-am placut warurile chiar daca nu eram organizati , si munceam la trucker chiar daca nu aveam voie. MyAir iti urez multa bafta cu liderul si iti dau o vorba: Cand zici o vorba, ramane o vorba ! Dar din pacate vorba la tine e gluma. Multi din factiune asteptam cu drag salariile: [sQ]James , eu , Dereck[VIP] , Freedub15[VIP], Francezul69, [GMS]GutMaster si altii. Muncim pentru tine sa ai turf-uri si tu nici macar 1 ora nu iti faci si tu pentru noi timp. Cand am intrat aici am crezut ca o sa fie panarama atunci cand e nevoie si seriozitate atunci cand e nevoie, in cazul nostru la waruri. Dar tu nici organizare nu faci la war. Nu ti-o zic cu un gand rau sau ceva, doar iti spun ca multii asteapta multe de la tine si nu primesc nimic. Noroc cu update-ul asta ca poate sa dea si un rank 4 war ca altfel nu aveam 3 turf-uri acum. Au fost zile in care n-aveam war si nu aveam ce face si stateam pur si simplu, cand altii luau turf-uri noi pur si simplu trageam cu un deagle amarat de a ne nu plictisii fiindca evident nu puteam nici sa muncim la truck sau altundeva sa ni se mai omoare timpul. Chiar nu inteleg de ce trebuie sa avem arms incontinuu. Oricum eu mi-am spus oful care il aveam de spus si sa iti spun ca nu de asta am iesit. Iti urez multa bafta MyAir , i7 felicitari pentru rank si CrazyStunt bafta mai departe ca sublider macar tu esti activ la waruri si avem de la cine sa primim /fvr.

Robert, nu ma mai baga pe mine si pe ceilalti colegi din factiune din cauza ca tu esti revoltat ca nu primesti salarii. Cum s-a mai spus, nu intri intr-o factiune pentru bani sau pentru rank, ci intri sa te distrezi si sa te straduiesti sa faci ceva bun pentru factiunea respectiva. Myair, daca nu vrea sa ne dea salarii sau rank , nu crezi ca are un motiv anume? Normal ca trebuie sa ai un motiv anune cand faci ceea ce sti tu ca trebuie sa faci. Atat am avut de zis, nu te maj lega, sau mai bine zis , iti bagi colegii la inaintare, asta dand dovada de neincredere si nerespectare a gang-ului si ai membrilor din el. O seara buna, si bafta!

 

 

Edited by Dereck VIP
Link to comment
Share on other sites

 

 

Robert, nu ma mai baga pe mine si pe ceilalti colegi din factiune din cauza ca tu esti revoltat ca nu primesti salarii. Cum s-a mai spus, nu intri intr-o factiune pentru BANI sau pentru rank, ci intri sa te distrezi si sa te straduiesti sa faci ceva bun pentru factiunea respectiva. Myair, daca nu vrea sa ne dea salarii sau rank , nu crezi ca are un motiv anume? Normal ca trebuie sa ai un motiv anune cand faci ceea ce sti tu ca trebuie sa faci. Atat am avut de zis, nu te maj lega, sau mai bine zis , iti bagi colegii la inaintare, asta dand dovada de neincredere si nerespectare a gang-ului si ai membrilor din el. O seara buna, si bafta!
Ma tu il injurai pe skype ca n-a dat salarii si o iei cu distractie si cu alea :)). Frate eu zic adevarul si ce se spune pe /f in lipsa lui. Nu te da bun pe langa el si pe urma sa il injuri pe skype =)),
Link to comment
Share on other sites

@@GRobertt, Daca tu imi mai spui mie o factiune care sa ai 5.000$ x Rank . Iti pup picioarele, in + astazi a intervenit ceva in cazul lui de a trebuit sa plece din oras . Asta nu e motiv sa-ti dai demisia ca a zis si nu a facut, organizare este drept dovada sunt turf-urile castige. Asa ca nu mai spuneti voi ca nu suntem organizati ca alte cele, ca nu castigam turf-uri fara organizare, munca in echipa si colaborare deplina stati voi fara grija.

 

Poate maine daca nu mai intervine ceva va intra si la war.

Link to comment
Share on other sites

 

 

@GRobertt, Daca tu imi mai spui mie o factiune care sa ai 5.000$ x Rank . Iti pup picioarele, in + astazi a intervenit ceva in cazul lui de a trebuit sa plece din oras . Asta nu e motiv sa-ti dai demisia ca a zis si nu a facut, organizare este drept dovada sunt turf-urile castige. Asa ca nu mai spuneti voi ca nu suntem organizati ca alte cele, ca nu castigam turf-uri fara organizare, munca in echipa si colaborare deplina stati voi fara grija. Poate maine daca nu mai intervine ceva va intra si la war.
Eu nu mi-am dat demisia din cauza unor bani, eu doar am spus ca nu e precis cu bani. Te-ai inselat daca crezi ca mi-am dat demisia din cauza banilor. Iar turf-urile luate sunt castigate pe spatele lui Crazy asa ca eu zic sa stai cuminte ca nu tu ai coordonat echipa doar Crazy a stiut sa o organizeze. Nu va mai laudati pe spatele altora...
Link to comment
Share on other sites

Hello Adolfe, I'm sorry to have to leave here. Honestly I'm very sorry and I will miss those moments when he was DM at HQ or cops. As you said, we hope that one day all science fiction to be ours. All the best and good luck in the future!

Link to comment
Share on other sites

Hello everyone, this will be my last post here. I wish u best of luck and I hope you will win all SF one day but anyways, I worked hard to make this gang better and unfortunately noobs messed it up so peace out nabs.

Men please cancel the resignition. Don.t do this... you are a part of this family with all of good and bad thing you are one of us. Please dude, think at all your friends from here... don't leave us my friend . Please !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.