Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Mda,imi pare rau sa v-o spun,dar daca pana miercuri sau joi nu reusesc nimic,voi lasa liderul.Nu vrea sa va chinui sa nu fie niciodata lider on,oricum,din cate am inteles castigati toti,eu am reusit sa adun o "armata" buna,liderului viitor ii va fi mult mai usor,inca nu e totul batut in cuie,vedem.

Baaaa ai inebunit cum sa lasi liderul doamne?Tocmai cand incepem sa batem codatii acum ne lasi.Cine stie ce lider vine

Link to comment
Share on other sites

Buna tuturor!

@, Sefu',asa faci ? :( O sa-ti rezolvi problemele in cele din urma,nu ne lasa chiar acum. :o3 Eu una nu vreau alt lider,decat daca ar lua Doky,sa zicem...dar altcineva nu.

Ce mai faceti ?

>:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Bun ma pregatesc de plecare. Trenul pleaca din timisoara la 20:30, deci pe la 21:30 ajunge aici, pana ajung acasa mai dureaza ceva..Vorbim deseara.Ascultati de rank4+ , de justsmile si [69]denis. Sper sa castigati cat mai mult sau sa nu pierdeti foarte mult, dar am incredere in voi.

 

Vorbim deseara, recuperam maine daca pierdem azi, dar maine vom continua sa recuperam din SF pentru ca azi nu veti pierde.

Link to comment
Share on other sites

Omg i ia ajail 360min pentru obtinerea furat a furat mașina și i se închiși oO

Link to comment
Share on other sites

Omg i ia ajail 360min pentru obtinerea furat a furat mașina și i se închiși oO

man, don't use google translate again =)))) we understand from your complaint.

 

 

Schimbare de planuri:> azi ne vedem la war. nu merg la oras. merge doar fratemeu si mamamea:D

Link to comment
Share on other sites

bun


:-W i know but i am trying to learn romain

Link to comment
Share on other sites

@, Incearca si tu sa rezolvi ceva ma , nu te lasa asa. Si da am castigat toate warurile astazi :X . Asta asa de la seful tau : http://i.imgur.com/OE2Q1z2.png

Tu sef? :))
http://imgur.com/a/QEbqs :P :P P@ :)

man, don't use google translate again =)))) we understand from your complaint.

 

 

Schimbare de planuri:> azi ne vedem la war. nu merg la oras. merge doar fratemeu si mamamea:D

oo Minunat ;)

Link to comment
Share on other sites

Robert Soon you will be in our list =))

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/YSXV1oh.png

 

Uitiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Fericit, nu? Halal prieten.

Au vrut si ei sa ma omoare odata la war si au bagat hack, ce sa le faci :))

Pe mine m-au controlat de 3 ori, si cu toate cacaturile de programe cu recover files, si tot nu au gasit nimic, doar digihp :X

Data viitoare ma filmez sa vezi ca n-am jucat cu coduri asa ca nu mai comenta ca am avut coduri, am avut in pc dar nu in folderul cu samp, macar de apucam sa joc cu coduri nu asa...
Link to comment
Share on other sites

Snrobert, stai linistit. Moartea a intrat la 22:15 in pc la grandcos a gasit in cleo diferite programe, si a zis ca nu e war deci nu-i da uninvite. sper sa fii facut sound SS. Oricum, nu conteaza. Daca nu ati fost in stare sa jucati cinstit, asta e. Nu ma intereseaza ca nu le-ai folosit ieri, dar le-ai folosit altadat, altfel nu erau in pc..

Link to comment
Share on other sites

Normal Doky ca nu-i verifica in timpul warului, ii verifica dupa sa aibe motive sa nu le dea uninvite sau ban. Cand adminul e in factiunea adversa normal ca sunt vorba de discriminari, nu zic ca nu o sa-ti verifice odata si odata pe toti, dar oricum ... N-o mai lungesc. Eu v-am avertizat ieri inainte de waruri sa stergeti tot, chiar in persoana ti-am zis sNrobert.

Link to comment
Share on other sites

Snrobert, stai linistit. Moartea a intrat la 22:15 in pc la grandcos a gasit in cleo diferite programe, si a zis ca nu e war deci nu-i da uninvite. sper sa fii facut sound SS. Oricum, nu conteaza. Daca nu ati fost in stare sa jucati cinstit, asta e. Nu ma intereseaza ca nu le-ai folosit ieri, dar le-ai folosit altadat, altfel nu erau in pc..

N-AM FOLOSIT NICIODATA, AM INCERCAT SA JOC PE ALT SERVER CU RENKO DAR IMI DADEA CRASH MEREU ASA CA INCETATI SA MA MAI ACUZATI AIUREA.

 

 

 

 

Deja nu se mai poate, ma las de joc si gata, daca am ajuns sa ma acuze si colegii atunci locul meu nu-mi e aici. Distractie placuta.

 

 

 

 

 

Edited by rTs sNrobert
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, am venit de la scoala, va urez succes la war-uri diseara, nu pot sa vin ca ma uit la meci :X

 

Eu cand zic ca profesorii sunt tembeli, am dreptate. Ieri a zis directoarea sa venim la scoala ca se fac ore normale, azi am ajuns la scoala, cancelaria goala si dupa 2 ore de stat in clasa ne-a trimis femeia de servici acasa, eram singura clasa din liceu . Noroc ca am avut ce face in alea 2 ore, am dat bancile la perete si am jucat fotbal in clasa cu globuletele de la brad =)) .

Link to comment
Share on other sites

Mda,e un trucaj ordinar. Eu sunt nevinovata,se pare ca va trebui sa-mi ispasesc pedeapsa chiar si asa (360 de min in jail. :X )

Observ ca si voi sunteti fiecare cu...ce-l doare. :)) Unii cu ban,altii cu scoala,asta e...chill, nu e sfarsitul lumii!

:o3

Ca o mica paranteza,sunt prea multe reguli pt. un joc menit sa ne distreze. Si cu asta cred ca am spus tot. Stiti si voi prea bine despre ce vorbesc...

Edited by Ella F o X
Link to comment
Share on other sites

Mda,e un trucaj ordinar. Eu sunt nevinovata,se pare ca va trebui sa-mi ispasesc pedeapsa chiar si asa (360 de min in jail. :X )

Observ ca si voi sunteti fiecare cu...ce-l doare. :)) Unii cu ban,altii cu scoala,asta e...chill, nu e sfarsitul lumii!

:o3

Ca o mica paranteza,sunt prea multe reguli pt. un joc menit sa ne distreze. Si cu asta cred ca am spus tot. Stiti si voi prea bine despre ce vorbesc...

Iar daca n-ar fi aceste reguli, toata lumea ar juca cu tot ce ar avea si din nou nu e bine..

Link to comment
Share on other sites

Iar daca n-ar fi aceste reguli, toata lumea ar juca cu tot ce ar avea si din nou nu e bine..

Nu Robert,eu nu ma refer la cheats,aim-uri,cleo,si mai stiu eu ce. Ma refer strict la regulile mult prea stricte care ni se impun de la o vreme incoace.

De exemplu, eu ii spun unuia,in gluma "gay,noob,prostut.."etc. Pai nu ma trezesc imediat cu post? Sau.. sunt urmarita de politie si trebuie sa ies urgent,dau /q , apoi bineinteles... am post din nou. Si multe alte ex. pe care chiar nu are rost sa le enumar.

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.