Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Trebuia sa plec cu Insanez0r dupa BL dar m-am intins ca vaca in pat si am adormit..

Mi-am gasit un motto ba :

" Sa imi moara mie trei vecini daca nu fac io , dreg io "

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa plec cu Insanez0r dupa BL dar m-am intins ca vaca in pat si am adormit..

Mi-am gasit un motto ba :

" Sa imi moara mie trei vecini daca nu fac io , dreg io "

Imi pare bine ca am fost colegi, a luat cineva ban pe celalalt cont si o sa iau si eu :(

 

Link to comment
Share on other sites

O noapte buna Pier 69 Mobs,in aceasta seara ne-am despartit,nu am vrut sa ies chiar azi dar pe maxim si pe raw se pare ca i-au schimbat o functie.

Imi pare rau ca am iesit,probabil ca daca trecea aceasta noapte si maxim nu era on nu ieseam....se gasea unu sa ma faca sa retrag.dar....nici asa nu regret

Mi-a parut bine ca v-am avut ca colegi. Va saluta CoFFeina

Vreau sa insir cateva nume,care mie mi-au fost aproape...la bine si la greu in factiune

AllenMinyo,PauLiNNho,RooL.,StinKy,Straniu,Walevsky,Maxim16.

Edited by mR CoFFe
Link to comment
Share on other sites

O noapte buna Pier 69 Mobs,in aceasta seara ne-am despartit,nu am vrut sa ies chiar azi dar pe maxim si pe raw se pare ca i-au schimbat o functie.

Imi pare rau ca am iesit,probabil ca daca trecea aceasta noapte si maxim nu era on nu ieseam....se gasea unu sa ma faca sa retrag.dar....nici asa nu regret

Mi-a parut bine ca v-am avut ca colegi. Va saluta CoFFeina

Vreau sa insir cateva nume,care mie mi-au fost aproape...la bine si la greu in factiune

AllenMinyo,PauLiNNho,RooL.,StinKy,Straniu,Walevsky,Maxim16.

Bafta mai departe...nu zic nica, in fine, ai uitat sa ma mentionezi :))) . In ce mafie te duci?

Link to comment
Share on other sites

Hai salut ba..

Acu o ora m-am intors si eu acasa..

Mama ce ma doare stomacul.. Am spart cu prietenii niste seminte si am baut un energizant Burn de 0.5L.

Semintele si cu energizantul ala crek amestecate s-au facut in stomac la mine cacat de ma simt in halul asta.

Maine sper sa ma simt mai bine :)) Dar nu ziua de astazi ca pt mn e inca 24.07.2015 .. La mn ziua incepe cand ma scol a doua zi :))

 

Edit : Hai noapte buna all.. Ma bag si eu la hibernare.

@ Tu sa nu iei ban ca tre sa ramai aici pana la cel putin rank 5 :)) Tre sa ramai aici cu fratele tau ca altfel cu cn mai vorbesc eu despre femei zilnic :))

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Hai salut ba..

Acu o ora m-am intors si eu acasa..

Mama ce ma doare stomacul.. Am spart cu prietenii niste seminte si am baut un energizant Burn de 0.5L.

Semintele si cu energizantul ala crek amestecate s-au facut in stomac la mine cacat de ma simt in halul asta.

Maine sper sa ma simt mai bine :)) Dar nu ziua de astazi ca pt mn e inca 24.07.2015 .. La mn ziua incepe cand ma scol a doua zi :))

 

Edit : Hai noapte buna all.. Ma bag si eu la hibernare.

@ Tu sa nu iei ban ca tre sa ramai aici pana la cel putin rank 5 :)) Tre sa ramai aici cu fratele tau ca altfel cu cn mai vorbesc eu despre femei zilnic :))

Pai, iau rank 5 inaintea ta :))) dar ...nu stiu daca raman pana atunci :*

Link to comment
Share on other sites

O noapte buna Pier 69 Mobs,in aceasta seara ne-am despartit,nu am vrut sa ies chiar azi dar pe maxim si pe raw se pare ca i-au schimbat o functie.

Imi pare rau ca am iesit,probabil ca daca trecea aceasta noapte si maxim nu era on nu ieseam....se gasea unu sa ma faca sa retrag.dar....nici asa nu regret

Mi-a parut bine ca v-am avut ca colegi. Va saluta CoFFeina

Vreau sa insir cateva nume,care mie mi-au fost aproape...la bine si la greu in factiune

AllenMinyo,PauLiNNho,RooL.,StinKy,Straniu,Walevsky,Maxim16.

Succes mai departe. Sa sti ca nu m-a scimbat deloc functia dar asta e deja a 3-a demisie. Acolo nu e topic de +1. M-ai suparat rau ca nu te-ai tinut de promisiunea facuta. Daca te mai duci si in ELC / Avispa e clar ca te vom considera ca un tradator. Succes mai departe! Edited by GF Maxim16
Link to comment
Share on other sites

@@mR CoFFe,Bafta in cotinuare, m-am schimbat doar cu tine pentru ca am vazut ca incepi sa ma iei la misto si tot felul poate alta data te uiti si la tine inainte sa spui ca m-am schimbat. Succes in continuare !!

Link to comment
Share on other sites

Nelămurirea mea e 'cum să laşi un gang cu rank 4 pe altul în care iei din nou 1? Totuşi, până la rank 4 e o muncă grea, mai ales dacă iei şi Faction Warn.

Stai sa vezi ce ramane factiunea fara membrii dupa ce luam SF :))

 

Link to comment
Share on other sites

Neatza vedetelor, doar ce m-am trezit si eu si m-am pus pe treaba ( /work ). Va astept la arms dealer daca vreti sa munciti cu mine! Dar profitul vostru se imparte in 2, o parte la mine una la voi! Bafta!

Nea, eu vreau sa fac spam cu Spawn.

 

Link to comment
Share on other sites

@, eu, unul, rămân aici până când pot. Mă gândesc şi eu că o să fie demisii pe motivul acesta, dar de ce ţi-ai pune demisia fix după ce ai ajutat la albăstrirea SF`ului? :))

Eu am planuri cu maxim16, ce stii tu :))

 

NINO NINO CA MASINA DE POLICE!!!!!!1

 

Pace pentru 69 pier mobs si toti membrii! NINO NINO CA MASINA DE POLICE!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.