Jump to content

69 Pier Mobs - Discutii - Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

E... vrei cam multe ba snipers ... pai asa e frumos sa vada lumea ca suntem tractoristi =))) I-am rupt la hq singur dapai la war ce sa mai faca saracii =))) ar trb sa faca cum facea bratva ( tratat cu toate pasnicele ) nu de alta dar poate 1 2 din pasnicii aia ies si intra la ei in gang dupa rank3 =)) sa aiba si ei sanse... Oricum cand au ales-o pe Deea lider stiam ca e pierdut gangul =)) adica : 0 organizare, activitate nope, inteligenta ( peste medie =)) ) au castigat ce a fost cu codatii dar intr-o saptamana avem SF :)

Link to comment
Share on other sites

E... vrei cam multe ba snipers ... pai asa e frumos sa vada lumea ca suntem tractoristi =))) I-am rupt la hq singur dapai la war ce sa mai faca saracii =))) ar trb sa faca cum facea bratva ( tratat cu toate pasnicele ) nu de alta dar poate 1 2 din pasnicii aia ies si intra la ei in gang dupa rank3 =)) sa aiba si ei sanse... Oricum cand au ales-o pe Deea lider stiam ca e pierdut gangul =)) adica : 0 organizare, activitate nope, inteligenta ( peste medie =)) ) au castigat ce a fost cu codatii dar intr-o saptamana avem SF :)

Ba, am vazut in reclamatia ta, ca unu din avispa zice pe /f: Ne ataca pasnicii =))). Cine is pasnici bai .... voi sau noi? du-te dracu daca vezi ce am scris aici.

Link to comment
Share on other sites

Iauitete si tu cum uploadeaza virusul asta imaginea... Si nici antivirus nu ma lasa sa downloadez.. Mi-a sters si windows defender-ul ??? LOOOL

pipdiYG.jpg
EDIT : Iauitete si tu....

gmoQPkC.jpg

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Doamne baa ce delay e pe server... intru pe turf cu masina si eu vad ca ajung in celalalt coltz si ma da fix in multimea la aia..

Si cand dau report sa rezolve cu delay-ul cica e de la mine de la laptop...

 

 

EDIT : DOAMNE BAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!! CUM BAA SA TRAGA OMU LA WAR DACA EU IL VAD PE ALA INTR-UN COLTZ SI SE MUTA IN CELALALT AL TURF-ULUI ?????????

DACA SI MAINE E DELAY-UL ASTA CA ASTAZI EU IMI .................................................................................................................................................... ( BIP ) CE AM ZIS SI PE CHAT NORMAL DE MAI VIN LA VREUN WAR.

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, aha, de o luna n-am avut nici un lag la war-uri si acum astia zic ca e de la mine.

Nu va dati si voi demisiile, la urma urmei era la ei pe hq war-ul, iar dupa ce am pierdut multi s-au pus afk / au iesit si de aia l-am pierdut si pe al 2-lea. Whatever, turfu ala era la 50 metri de la hq lor. Inca o zi rea, nu pot fi doar zile bune, va faceti si voi nervi aiurea. Eu ca jucam cu lag infernal ce sa spun? Ascultam de ceea ce ziceau Maxim / raw / allen si nu am avut nici un stres, cu toate ca am pierdut si nu am avut un scor stralucitor.

HQ ELC ar fi trebuit atacat la urma, impreuna cu HQ Rifa, mai avem destule turf-uri de luat inca.

Link to comment
Share on other sites

@@SniPeRS, aha, de o luna n-am avut nici un lag la war-uri si acum astia zic ca e de la mine.

 

Nu va dati si voi demisiile, la urma urmei era la ei pe hq war-ul, iar dupa ce am pierdut multi s-au pus afk / au iesit si de aia l-am pierdut si pe al 2-lea. Whatever, turfu ala era la 50 metri de la hq lor. Inca o zi rea, nu pot fi doar zile bune, va faceti si voi nervi aiurea. Eu ca jucam cu lag infernal ce sa spun? Ascultam de ceea ce ziceau Maxim / raw / allen si nu am avut nici un stres, cu toate ca am pierdut si nu am avut un scor stralucitor.

 

HQ ELC ar fi trebuit atacat la urma, impreuna cu HQ Rifa, mai avem destule turf-uri de luat inca.

 

Pai nu se poate.. La war-ul cu avispa nu am avut nici umpik de lag si la cele cu ELC am un lag de te doare capu.

Sa imi moara mie trei vecini de mai vin la vreun war pe lagul asta.. De 4 ori am murit aiurea din cauza la delay.. Cand ca m-am trezit in mijlocu la aia dar eu eram la marginea turf-ului , cand ca ma uitam dupa cneva si ma trezesc cu niste gloante de combat din trecut si ala nici nu era langa mn dar distanta pe chat era de 4-5m ...

Link to comment
Share on other sites

wtf?

 

Hai sa fiu si eu olea' tzigan ca nu am fost deloc pana acum, UNDE MORTI MATI DE JEG PENAL NU AM TIMPUL MINIM NECESAR PENTRU RANK? DACA TU IN MORTI MATI CUM PULA MEA AI LUAT TU LIDER GRESESTI SI NU STI CA NA-I VOIE SA DAI RANK CAND AM UN POST ACTIV. MI-AI DAT RANK DOWN DE LA RANK 4 CA AI GRESIT JEGULE, CAND AI DAT DOWN NU MAI TREBUIA INCA 1 LUNA SI 2 SAPT. CA AI DAT DOWN CA AI GRESIT. AKM TREBUIA SA IAU RANK 4 DE 1 ZI, DE LA RANK DOWN INCA 2 SAPTAMANI. DE PE 12 PANA PE 27 NU-S 2 SAPTAMANI IN MORTI MATI DE RAPAN, TIGAN CE ESTI. MACAR NU MAI ZII CA NU VAD CAND TREBUIE SA IAU RANK 4, IN MORTI MATI DE RETARDAT. AM EU GRIJA DE TINE. Hai cu Reporturile.

 

Link to comment
Share on other sites

Mi e imi place. In 85% din video apar eu deci... La cat mai multe :))

O sa fac si partea a 2-a :)

 

@@GF Maxim16,Apare un best pe acolo are mare valoare ala care a luat :))

Eu facusem poza pt worst, il stiu pe d.diesel :)

Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Discutii - Discussions
  • Jackus unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.