Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu am iesit, maine am o zi lunga, ceva legat de Barbeque in gradina.. Noapte buna!

Sa ai pofta. Noapte buna.

Lumeee!

 

Vreau sa fac un film de actiune da nu am idee / inceput de scenariu ... sau ceva pareri. Filmul vreau sa il fac legat de airsoft si probabil ca se va filma undeva in niste cladiri dezafectate sau la Arsenal park.

 

Bagati pareri sau ce idei aveti ca stiu ca sunt bune.

 

 

 

 

Noapte buna.

Noapte buna.

Noapte bună, băieţi ! Ne auzim mâine.

Noapte buna.

Am iesit si eu, ne auzim maine seara, Noapte buna !

Noapte buna.

 

Am iesit si eu, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! Nu v-ati trezit inca ?

Am rezolvat niste proiecte cu care eram in urma si o sa intru imediat in game sa ma apuc de raport :D

Am uitat sa intreb, cat am fost plecat a avut loc olimpiada aia de vara. Pe ce loc am iesit?

Link to comment
Share on other sites

ANUNT: Voi tine o activitate la ora 15:00 doar pentru echipa SWAT, cine vrea sa participe e bine venit(ve-ti primi cate 1k de membru) + la final un avent lms cu premiu, prezenta nu e obligatorie doar daca vreti.

Edited by BTD zYnc
Link to comment
Share on other sites

@, @, @@Alonso, @@A l i n, @@VAG, @,

Lumeee!

 

Vreau sa fac un film de actiune da nu am idee / inceput de scenariu ... sau ceva pareri. Filmul vreau sa il fac legat de airsoft si probabil ca se va filma undeva in niste cladiri dezafectate sau la Arsenal park.

 

Bagati pareri sau ce idei aveti ca stiu ca sunt bune.

 

 

 

 

 

Neata, bagati si voi niste pareri ceva...:D

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti. Am revenit si eu din vacanta. De azi ma aveti pe cap.

De ce tot faceti invoiri pentru azi? Mi se pare ca Inferno a spus ca nu se tine nimic azi. Nu mai faceti +1 aiurea acolo.

In rest, sper ca ati fost cuminti cat am lipsit, eu v-am urmarit totusi de pe forum si stiu in mare ce prostii ati facut.

Sunt dezamagit de voi ca nu ati luat nimic la olimpiada.. Se putea macar un premiu mic acolo. Poate data viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti. Am revenit si eu din vacanta. De azi ma aveti pe cap.

De ce tot faceti invoiri pentru azi? Mi se pare ca Inferno a spus ca nu se tine nimic azi. Nu mai faceti +1 aiurea acolo.

In rest, sper ca ati fost cuminti cat am lipsit, eu v-am urmarit totusi de pe forum si stiu in mare ce prostii ati facut.

Sunt dezamagit de voi ca nu ati luat nimic la olimpiada.. Se putea macar un premiu mic acolo. Poate data viitoare.

Welcome back.

Link to comment
Share on other sites

Am amanat activitatea de la ora 15:00 deoarece au fost doar 5-6 membrii...Activitatea se va tine la ora 21:00, voi face mai multe evenimente cu premii, premiul este de 60,000$ multumesc de sponsorizarii (eu,csmn si wisler.) Sper sa fiti in numar cat mai mare... eventul se va tine doar cu membrii din factiune. Va rog sa da-ti quote sa vada toti membrii, Multumesc!

Edited by BTD zYnc
Link to comment
Share on other sites

Un anunt foarte importanta: Duminica (11/08/2013) viitoare ora 16:00 o sa facem un mini-war, LVPD vs FBI, am vorbit eu cu Byfydo si a zis ca o sa fie distractiv,el este de acord, as dorii sa vad ceva prezenta...(nu este obligatorie), da-ti quote sa vada toata lumea, o sa mai postez eu la discutii.Sper ca si inferno sa fie de acord. War-ul se va tine la ferma veche.

Edited by BTD zYnc
Link to comment
Share on other sites

Din anunt important in foarte important :))

Urmatorul o sa fie mega-extra-giga-tera-peta important ?

 

Sa fii sigur=)))

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti. Am revenit si eu din vacanta. De azi ma aveti pe cap.

De ce tot faceti invoiri pentru azi? Mi se pare ca Inferno a spus ca nu se tine nimic azi. Nu mai faceti +1 aiurea acolo.

In rest, sper ca ati fost cuminti cat am lipsit, eu v-am urmarit totusi de pe forum si stiu in mare ce prostii ati facut.

Sunt dezamagit de voi ca nu ati luat nimic la olimpiada.. Se putea macar un premiu mic acolo. Poate data viitoare.

A luat bogdibmx argitul .

Link to comment
Share on other sites

Ultimu` meu post aici...

 

Nu am sa va uit niciodata pe :

 

BogdiBmx (/goto power), cioby. ( ''evente'', apropo, nu Carlito a dat /report, ci eu am dat /report cioby. c-bug), Carlito (ramanem frati de /q), Greet (/d Mitica la puscarie!), ForLove ( nu mai trisa la ''evente''), Wisler ( Dau un telefeon vin 3 dube pe tine), Csmn13 (grasule mersi ca m-ai lasat usor la test), EmmetT (se intreaba pe /r Radar intrare LV? ) Stangaciu (Mai lasa liber locu de contra` la mats deliver), si in special Inferno27 pentru sansa acordata!

 

Va multumesc, eu am plecat. Ceauless! Ma gasiti in Bratva daca intru

Edited by ALonso
Link to comment
Share on other sites

Ultimu` meu post aici...

 

Nu am sa va uit niciodata pe :

 

BogdiBmx (/goto power), cioby. ( ''evente'', apropo, nu Carlito a dat /report, ci eu am dat /report cioby. c-bug), Carlito (ramanem frati de /q), Greet (/d Mitica la puscarie!), ForLove ( nu mai trisa la ''evente''), Wisler ( Dau un telefeon vin 3 dube pe tine), Csmn13 (grasule mersi ca m-ai lasat usor la test), EmmetT (se intreaba pe /r Radar intrare LV? ) Stangaciu (Mai lasa liber locu de contra` la mats deliver), si in special Inferno27 pentru sansa acordata!

 

Va multumesc, eu am plecat. Ceauless! Ma gasiti in Bratva daca intru

Succes in continuarea, buna alegere cu gangul, o familie adevarata acolo.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.