Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Rank 3+ ? Nimic ?

 

Sper sa nu devenim cap de lista la capitolu' inactivitate...Sincer eu de cand am intrat in LVPD n-am vazut un rank 5 on...

 

http://imgur.com/ZyLOEuo

 

Te rog sa nu zici nimica de Rank 3 + eu i-am vazut intra mai de dimineata spre seara, ei asa au intervalul lor stabilit de ei nu ar trebuii sa le zicem noi cand sa intre si de ce sa intre pana la urma ei decid fiind contul lor.

Link to comment
Share on other sites

Am decis sa dau putin update la topicul "Ghidul incepatorului" adaugand 2 poze foarte importante pentru voi toti! ( http://forum.b-zone.ro/topic/278813-lv-police-department-ghidul-incepatorului-the-beginners-guide/ )

Aici aveti harta cu limitele de viteza impuse pe fiecare categorie de drumuri! Tot in aceasta poza puteti observa aria de acoperire a LVPD si zonele de care noi ne ocupam!

hSevzbi.jpg

 

 

Ceea ce este mai important si mai folositor este aceasta harta care va arata unde puteti amplasa radarele sau sa stati la panda pentru a confisca carnete. BAGATI BINE LA CAP CA IN TOATA ZONA 4DRAGONS - CNN LV TREBUIE AMPLASAT UN SINGUR RADAR DESI IN POZA SUNT 3 PUNCTE. 1 SINGUR RADAR PE TOATA ZONA THE STRIP! Daca aveti nelamuriri in privinta vreunei locatii din aceasta poza puteti contacta orice rang3+ si va va ajuta!

fHuKF6B.jpg

 

CITITI INCA ODATA ACEST TOPIC!!! http://forum.b-zone.ro/topic/278813-lv-police-department-ghidul-incepatorului-the-beginners-guide/

Link to comment
Share on other sites

@ Andrei: Multam bro. Am baut bere pentru toata lumea =)). Astazi mi-a fost asa rau la munca... :)) . Alcoolul are si dezavantaje, dar am reparat rapid problema cu 2 beri :D.

@ Fira: Thx nab :P

Edited by DzMohe
Link to comment
Share on other sites

Salut băieți, încă aștept sa primesc laptopul de la reparat.

Felicitari victim pentru sublider, sa îl stăpânești sănătos :)

În legătură cu noul update, se primesc 1k pentru fiecare suspect arestat/omorât sau cum?

ÃŽn vreo 3 zile sper sa revin.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Vodka pentru functia obtinuta. Sa ascultati de el fiind ca merita cu adevarat aceasta functie. Curand o sa avem colegi noi, asa ca pregatiti-va:)) O seara buna tuturor! Aveti grija!

Cum sa-i dai ma unui nab asa de mare subleader? =)))

Căline, nu mai stiu ba, am sters toate mesajele.

Link to comment
Share on other sites

Cum sa-i dai ma unui nab asa de mare subleader? =)))

Căline, nu mai stiu ba, am sters toate mesajele.

 

Multumesc Andrei, si celorlalti pentru urarile facute!

Fira, mare om, mare Nab :))

Edited by Victim Vodka SEF
Link to comment
Share on other sites

Nu imi merge de dimineata...

Și mie, de când cu problema aceea de a fost serverul picat 3 zile, câteodată îmi pica pentru 2-3 ore, o data la 3-4 zile și la ceilalți mergea. Nu știu sigur care este cauza.

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.