Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neatza baieti!

 

VAG -> Probabil ai scapat de keylogger daca ai formatat tot. Probabil nu era nevoie chiar tot, doar fisierele descarcate de pe site-ul ala si system32 (reinstalat de windows)

Sa speram ca am scapat..

Link to comment
Share on other sites

Salut!

De azi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine.

Ma pun sa vad ultimul episod din Dexter.

Welcome, parca am fost colegi si in Tsar Bratva.

Salutare!

La mine e foarteeee cald :(. Poti sa faci ochiuri pe bulevard :)).

Welcome celor noi !

Asa-i si in Cluj, te topesti.

Link to comment
Share on other sites

Postez si eu aici ca sa va aduc la cunostiinta asa cum a anuntat si Kelton aseara, B-Zone NU are radio oficial, nu downloadati tot felu de fisiere suspecte ca riscati sa luati un keylogger.

O alta treaba ar fi ca nu mai vreau sa vad posturi de o propozitie in acest topic, nu este topic de spam c-i de discutii generale, nu postati daca nu aveti nimic important de zis, riscati sa fiti sanctionati in joc cu AV sau chiar FW.

Link to comment
Share on other sites

Postez si eu aici ca sa va aduc la cunostiinta asa cum a anuntat si Kelton aseara, B-Zone NU are radio oficial, nu downloadati tot felu de fisiere suspecte ca riscati sa luati un keylogger.

O alta treaba ar fi ca nu mai vreau sa vad posturi de o propozitie in acest topic, nu este topic de spam c-i de discutii generale, nu postati daca nu aveti nimic important de zis, riscati sa fiti sanctionati in joc cu AV sau chiar FW.

 

Eu am apucat sa downloadez programul ala inainte sa dea Kelton /o sau nu am vazut cand a dat. Asa a trebuit sa-mi formatez tot calculatorul si sa o iau de la inceput..

Link to comment
Share on other sites

Hai n'seara baieti, ce mai faceti?

Eu nu demult am ajuns de afara.

Nu stiu cum sa va spun, dar ..... bagati plusuri - http://forum.b-zone.ro/topic/149001-b-zone-tv-the-betrayed/#entry2236816 - :))

@, uita-te sa te vezi ce bine ai jucat rolul de sofer ma ceafa lata =))

Hai ca ne auzim in game, succes la facut puncte.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! Ce faceti ? M-am trezit si eu mai devreme, dar o sa intru dupa 12, cand vin de la antrenament.

 

Hai n'seara baieti, ce mai faceti?

Eu nu demult am ajuns de afara.

Nu stiu cum sa va spun, dar ..... bagati plusuri - http://forum.b-zone....d/#entry2236816 - :))

@, uita-te sa te vezi ce bine ai jucat rolul de sofer ma ceafa lata =))

Hai ca ne auzim in game, succes la facut puncte.

 

Frumos film Bogdi :) mi-a placut.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ! M-am intrezit si eu si o sa plec la antrenament peste cateva minute. Poate o sa intru putin in game inainte sa plec, daca nu ne auzim dupa-masa :) Sa aveti o zi buna !

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.