Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 💬 Discuții | Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Training stuff

Codes:

Code 2 - Need backup come without sirens

Code 3 - Need backup come with sirens urgent

Code 4 - No more units required

Police Car names:

A (Adam) - 2 Officers patrol Unit

D (David) - SWAT Unit

L (Lincoln) - 1 Officer patrol Unit

- Las Venturas Zones:

- - North Las Venturas - Zone 1 [TTB HQ, Transporter Job, All Houses northbound highway]

- - South Las Venturas 1 - Zone 2 [All Southbound side, Southern Pimps HQ, Rockshore East houses]

- - West Las Venturas - Zone 3 [All Westbound site, LV Taxi HQ, all Houses]

- - East Las Venturas - Zone 4 [All eastbound site, RDT, all houses]

- - Central Las Venturas - Zone 5 [All central zone, CNN LV, The Strip]

Units:

x - Unit - z

example: 1 (unit number) - Lincoln (type of the unit) - 5 (area covered)

eg: 1 (FIRST unit) - Lincoln (1 OFFICER patrol unit) - 5 (Central Las Venturas covered)

eg2: 2 (SECOND unit) - Lincoln (1 OFFICER patrol unit) - 5 (Central Las Venturas covered)

eg3: 1 (FIRST unit) - Adam (2 OFFICERS patrol unit) - 2 (South Las Venturas covered)

Asta vom face maine la antrenament. In cazul in care nu fa convine sa conduceti si sa urmariti un om 5 minute sau sa retineti ce reprezinta 3 cifre sau 3 litere, vom face un antrenament standard: Duele, cerc pe HQ + ture de HQ. Simplu.

In plus, va rog sa faceti posturi mai mari pe forum sau va inchid topicul + aplicam sanctiuni in-game.

Edited by uV TheoNeuer
Link to comment
Share on other sites

Asta vom face maine la antrenament.

E fain sa ai activitate diferita, mi se pare interesant :-J

Singura funcţie a minţii este de a diviza la nesfârşit. Rolul inimii este de a vedea ceea ce uneşte, lucru de care mintea nu este deloc capabilă. Mintea nu poate să înţeleagă ceea ce se află dincolo de cuvinte; ea poate să înţeleagă numai ceea ce este corect din punct de vedere lingvistic, ceea ce este corect din punct de vedere logic. Ea nu este preocupată de existenţă, de viaţă, de realitate. Mintea este, ea însăşi, o ficţiune. Poţi trăi şi fără minte. Însă nu poţi trăi fără inimă. Şi cu cât existenţa ta este mai profundă, cu atât este şi inima ta mai implicată. – Osho

 

Edited by Victory Shobex GOW
Link to comment
Share on other sites

Salutare stimati colegi. De astazi, m-am alaturat voua si sper sa ne intelegem si sa facem treaba buna. Weekend placut in continuare :) .

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata dragi membrii ai departamentului B-Zone. Astazi, dupa cum stati, ceva tragic are sa se intample, tinand cont ca este Luni probabil stiti ce este astai, da, scoala! Totusi, sa privim partea buna, Miercuri nu se fac ore <3 Neuer, salkf, vad ca esti aici, la discutii, dai check in?

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, eu cred ca ne vom intelege bine! Halla, i try! Nu se fac ore miercuri? :O

Nu nu se fac ore, pe mine ms tine doar 2 ore la scoala :)), Eu nu sunt prea sigur ca o sa te intelegi cu Shobex, e naspa te pune sa ii spui Domnu Capitan. Csf se crede si el smecher, dar e la genunchiu broastei. :)))))))))))))) Sper sa te superi Soba <3 <3 :*

Link to comment
Share on other sites

@@Erox, doar dau seen =))

 

Baa, posturi mai lungi si mai putin legate de viata reala, scoala, etc. Ms.

 

+ Va rog sa incetati cu PM-urile intre noi deoarece avem o persoana (se stie ea) care mai e si rank 4 si da PM-uri pentru orice greseala.

Totul are o limita, inteleg, dar, sunteti rank 4, AJUTATI membrii, DATI-LE SFATURI. Degeaba dati voi PM-uri ca sunteti mari si tari ca va veti pune intr-o postura proasta cu membrii si cu mine. E cam nasol sa se intoarca toata factiunea, chiar si liderul, impotriva ta.

Ca tot va sunteti rank 4, vechime de peste 3 luni in departamente, ajutati membrii, de aia sunteti acolo, daca tu stai, filmezi cand ala greseste, dupa dai PM si ala e sanctionat, logic ca nu va intelege mare lucru. In loc sa faceti PM-uri, dati tata sfaturi. Chiar si eu am prins multi membrii din alte departamente facand tot felul de prostii, de la contrasens, tazer aiurea pana la abuz de functie si doar i-am atentionat, le-am explicat ce e gresit in ceea ce au facut. Niciodata n-am dat un PM.

Link to comment
Share on other sites

@, Mai rar ca tine.

 

Ideea e ca ar trebui sa formam o echipa, nu sa luptam unul impotriva celuilalt. Si lasand si asta deoparte, hai sa ne bucuram de jocul asta, hai sa ne distram impreuna, sa lasam macar aici ura si invidia deoparte. Avem destul parte de ele in viata reala.

 

Noapte buna tuturor, eu ma retrag, oboseala ma domina. O seara buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

 

 

+ Va rog sa incetati cu PM-urile

Vad ca e serioasa treaba daca si lideru`ne roaga sa terminam cu pm-urile :)) Recunosc am dat si eu 2 pm-uri in lunile astea de cand sunt in PD, dar doar la unul din ei am cerut sanctionarea iar acum suntem prieteni si imi pare rau ca a luat fw..

 

 

Ideea e ca ar trebui sa formam o echipa, nu sa luptam unul impotriva celuilalt. Si lasand si asta deoparte, hai sa ne bucuram de jocul asta, hai sa ne distram impreuna, sa lasam macar aici ura si invidia deoparte. Avem destul parte de ele in viata reala.
Foarte bine zis!

:)>-

Link to comment
Share on other sites

@, Am vazut si eu multi care abuzeaza da am trecut cu vederea deoarece e treaba lor ce fac, mai bine nu-ti pasa de ce face altu, sau macar atentioneazal.. Nu prea inteleg satisfactia asta de a ii face rau unei persoane printr-un PM.. Acum ce sa faci..

Link to comment
Share on other sites

Dar ce-ati facut ma nene ma, ultimul post pe 4octombrie ma? In halul asta ati ajuns ma?

*Ce faceti, cum o mai duceti? Incep la 13:00, nu imi e de asta, dar prima ora am mate si nici de asta nu imi e, dar dau test :>

Link to comment
Share on other sites

@@Erox, @, mai ușor cu posturile legate de școală și mai ușor cu spam-ul. Până la urmă este un topic de discuții între membrii, nu o conferință pe Skype, pe Wapp. Data viitoare vă închid topicul 24 de ore și veți primi Faction Warn.

Link to comment
Share on other sites

Exista anumite locuri pe mapa in care nu se confisca licente chiar daca se merge pe contrasens ? Gen acolo unde fac tiristii stanga sa o ia spre Los Santos ( in zona carierei ).

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 💬 DiscuÈ›ii | Discussions 💬
  • Edward locked this topic
  • Scotocell unlocked this topic
  • Kwebbel pinned this topic
  • Eduard.. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.