Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Good morning boys!

I`m going to make some points.

Bafta la scoala.

Hahahahaha nice one Marius =)).

ooo New people on this topic :))... Good morning adolfe,salut all... Eu am fost sa dau sala azi si nu mau lăsat k cik nu am nush ce chitanta :))
Link to comment
Share on other sites

@, Nu am luat nici un permis.. toti care i-am prins cu NOS sau pe contrasens aveau pana in lvl 8 :)).. am vreo 25 de amenzi..

La level 8 ia-le permisul ma :))

Oricum am 22 de amenzi 3 permise,un help si un punct pentru neconformare :X

Edited by BTD SISU
Link to comment
Share on other sites

@, maaa da maaa... Doar la lv 1-3 nu se ia permisul.. ba ce but sunt :| . Am luat mai inainte un permis dupa 15 min de alergat :)). ma ajutat si SiLver :))

Bai marius...greu cu regulamentul nu? :))

Ia permise la greu.

Vreau sa-mi fac un record personal.In fiecare factiune in care o sa fiu vreau sa nu iau FW..deci sunt cuminte filmez intruna ...

Link to comment
Share on other sites

Asa mi-am propus si eu dar am ajuns la concluzia ca suntem oameni si orice am am face tot gresim.

Asta sau ai bulan si nu iti face post:))

Southern Pimps 10 posturi- Am dat cateva dovezi la una am primit +1 am pus 10 video si m-am scos pentru ca am demonstrat ca nu sunt de vina. ( 4 luni fara FW)

Red Dragon - Fara FW o saptamana a dat richie wipe...

Aici...o saptamana si 3 zile Fara FW pana acum...Dar sigur urmeaza ca aici e mai complicat cu posturile :))

Daca esti cuminte si cu minte nu iei FW.

Oricum va salut maine la 6 ma pun sa invat :((

Vreau sa ma asculte la chimie si daca se poate si la istorie :D

Noapte Buna.K3nzor daca intri azi WELCOMe

Link to comment
Share on other sites

@, cik a trecut testul nabul de k3nzor :))... Asta e ma.. la inceput asa e.. pana te inveti mai gresesti.. Si eu filmez intruna da nu ca sa fac post sau altcv.. filmez ca sa am acolo.. in caz ca se gaseste vreounu sa imi faca post..

Link to comment
Share on other sites

@, Fratilor am o intrebare. Am incurcat putin amenzile.. la lvl 8 in loc sa dau maxim am dat 50$ ... greseste omul nah.. SS-urile alea mai sunt bune pt raport? sau pot sa le sterg. Si cele in care am dat wanted sunt bune?

Re re.

Ai grija si tu la level.Poti sa o pui la raport .. eu asa cred dar pe viitor mai atent.

Ce faceti?Am ajuns si eu de la scoala acum mai trebe sa fac 30 de puncte sa am 60+ :D

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.