Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

jajaja @kInD3rU S4F' facem +1

 

normal ca am post doar ce am postat . haida ca eu am iesit , ati fost parnaie azi eu si cu xtazy am murit ultimii :)) ne vedem maine

Edited by WhYskY LEGEND
Link to comment
Share on other sites

@, spune-mi si mie alt anime frumos inafara de Naruto, sa ma uit si eu xD.

Link to comment
Share on other sites

ce nab esti kinderu faci spam si dai vina pe mn :))

forumu are protectie dinasta anti lag , daca dai de 2 ori pe post se posteaza de 2 ori dar in acelasi post.... daca intelegi.

 

 

spun neatza la lume din nou.

 

ceva song nou

https://www.youtube.com/watch?v=GUW79FsQR7E

Link to comment
Share on other sites

lolflamE Fi gata sa ramai uimit. ~ Naruto / Naruto shippuden * ( inca se fac episoade, iti recomand sa-l iei pe tot de la capat de cand era mic si sa te uiti la el, eu asa am facut ). ~ Kiss X Sis ( Un anime pervers, cu 2 surori si un frate vitregi, o sa vezi ce se intampla mai incolo ). ~ Highschool dxd ( Inca un anime pervers rau de tot, cu un tip care are o putere ca sa zic asa, foarte mare, P.s putea sa dezbrace fetele doar cu o atingere, in rest nu-ti mai zic, te las pe tine sa te uiti ) ~ Yosuga no sora ( O sora si un frate geaman care au ramas orfani dupa accidentul unor parinti, acestia se intorc in oras si o sa se intampla multe.. sincer la asta inca ma uit dar e foarte vechi )

 

~ Kampfer ( Astia mi-a placut foarte mult, chair m-a captivat, este vorba despre un baiat, care peste noapte isi schimba forma din baiat ---> in fata si este obligat sa lupte, in astfel de momente mai sunt si altii la fel ca le, obligati sa lupte, doar ca el era singurul baiat. Si mereu cand trebuia sa se lupte se transforma in fata, apoi iar in baiat si tot asa.., mi-a placut foarte si asta )

 

~ Highschool of the dead ( In asta este vorba despre niste " supravietuitori " ca sa le zicem asa, sunt toti urmariti de zombi, care se pare ca a inceput de la o infectie, nu m-am uitat la tot dar am auzit ca e super )

 

~ Fairy tail* ( La asta sincer sa fiu nu m-am uitat dar am auzit ca e tare :)) )

 

Sper sa-ti placa lista mea, primele's mai perverse asa :)) daca esti minor iti recoamnd Disney Junior. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai faceti ma nabi intre voi.Toti sunteti nabi(in afara de mine), dar neco e nabul sef.Care mai e treaba pe aici?Am cv de cand nu am mai postat pe aici.

Tu vrei sa iei bataie si nu stii cum?LASA ca iti dau eu /confiscate veneno drivinglic ... cand te prind

Link to comment
Share on other sites

Necomercial, iar te lauzi ma? hmm.. ce facem noi cu neco asta?

Bai,astept 30 de euro pe clienti :))

Vedeti ce faceti la olimpiada,eu nu o sa ajung ca sunt plecat . Sa fie cineva care stie sa conduca hydra ! Daca nu vad locul 2 sau 3 cand vin VA DAU TOTI FW mai ales si lui REYZARD :))

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.