Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cand se posteaza evidenta tuturor rapoartelor? Si de unde sa stie creepy cine si cat a avut pana acum, am eu o idee in caz de ai nevoie s4bin. Ati corectat rapoartele pe aceasta saptamana?

Link to comment
Share on other sites

Cand se posteaza evidenta tuturor rapoartelor? Si de unde sa stie creepy cine si cat a avut pana acum, am eu o idee in caz de ai nevoie s4bin. Ati corectat rapoartele pe aceasta saptamana?

E profesionist.

 

Nu asteptati neaparat postarea in topic. Rapoartele au fost totalizate pe RPG , acolo unde conteaza si unde ma uit eu. O sa apara si in Topic curand.

Link to comment
Share on other sites

@@AT S4bin95, Sper că glumești în privința primei propoziții. Oare e greu să facă în felul în care faceam eu, în Excel? Mi mi s-a părut mult mai ușor în Excel.

 

Excel sau modelul care a fost folosit pana acum, e doar o alegere in functie de preferinte. Ambele tin evidenta, ambele sunt la fel ca si dificultate, fiecare e liber sa foloseasca ce model doreste.

Link to comment
Share on other sites

@@AT S4bin95, Sper că glumești în privința primei propoziții. Oare e greu să facă în felul în care faceam eu, în Excel? Mi mi s-a părut mult mai ușor în Excel.

Bă șmechere.. Dacă nu îți convine pune mâna și fă-l tu! Stim doar sa criticam si sa fim plini de noi.

Edited by Mr Creepy
Link to comment
Share on other sites

@@Mr Creepy, Oh vai, ce să-ți spun poveste, ai postat un singur raport și deja ai obosit? Lasă că îl fac eu dacă nu ești în stare, profesionistule. Apropo, tu nu ai dreptul să mă critici pe mine, nu ți l-ai câștigat încă. Ai multe de învățat, și încă nu știi nimic.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

@, Ansife , stii bine ce ai spus cand am intrat, deci nu mai minti. Si ca sa nu supar pe nimeni.. daca nu iti convine, cand fac doua saptmani am si iesit sa-ti fac pe plac. Eu ti-am spus, nu am nicio treaba cu nimeni, dar daca tu porti atat de mult pica intr-un joc, e treaba ta. Mi-e mi-a trecut , mi-ai dat si teapa, dar nu conteaza, nu mor pentru un joc. Sa ai o seara faina.

 

 

ON: Salutare la colegi! Ce faceti , cum a fost astazi ?

Edited by FlorinG Legend
Link to comment
Share on other sites

Gata cu certurile ma. Vedeti ca Duminica asta o sa fie o activitate. O sa va dau mai multe detalii in curand, in topic-ul Anunturi Importante. O sa vreau prezenta maxima.

 

Unu din Lideri a propus o activitate cu toate Factiunile pentru Sambata ora 19:00, de tip Stafeta, ceva asemanator ca la Olimpiada, insa momentan nu vad ca ar participa decat cateva factiuni. Ar fi nevoie de 5 membrii + 5 rezerve. Vreau doar sa stiu daca v-ar place, sa stiu ce transmit mai departe. Lista cu membrii urmand sa fie facuta dupa ce vedem situatia activitatii, poate nu o sa se mai tina din lipsa de interes.

Link to comment
Share on other sites

@@Mr Creepy, Oh vai, ce să-ți spun poveste, ai postat un singur raport și deja ai obosit? Lasă că îl fac eu dacă nu ești în stare, profesionistule. Apropo, tu nu ai dreptul să mă critici pe mine, nu ți l-ai câștigat încă. Ai multe de învățat, și încă nu știi nimic.

Nu am nimic sa invat de la tine si de la nimeni care joaca acest joc. Jucand acest joc nu castig nimic sau tu asta ai crezut in tot acest timp? Ca daca ai level 100 pe un server de sa-mp esti bastan? Vorbesti de mine ca te-am criticat, dar eu nu ti-am zis nimic, tu esti cel cu acuzatiile. Asa se intampla cand viata unora este limitata doar la un joc.

Link to comment
Share on other sites

Gata cu certurile ma. Vedeti ca Duminica asta o sa fie o activitate. O sa va dau mai multe detalii in curand, in topic-ul Anunturi Importante. O sa vreau prezenta maxima.

 

Unu din Lideri a propus o activitate cu toate Factiunile pentru Sambata ora 19:00, de tip Stafeta, ceva asemanator ca la Olimpiada, insa momentan nu vad ca ar participa decat cateva factiuni. Ar fi nevoie de 5 membrii + 5 rezerve. Vreau doar sa stiu daca v-ar place, sa stiu ce transmit mai departe. Lista cu membrii urmand sa fie facuta dupa ce vedem situatia activitatii, poate nu o sa se mai tina din lipsa de interes.

Ar fi frumos , m-as baga si eu.

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor, de astazi voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem. Unii ma cunoasteti deja dar e loc de mai bine. :3 Care-i treaba?

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.