Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, lasa, de acum iti las tie radar car rent :)))

 

#BOSS-UL PAGINI :X

Eh, am descurc eu.

Sa zici merci, daca nu eram eu, mai luai tu sef de pagina? :))

Link to comment
Share on other sites

Neata baietii mei. De mult n-am mai postat si eu pe aici. Cum merg rapoartele? :))

 

@, bafta mai departe nabule, sincer imi pare rau ca iesi din PD, dar ne auzim pe [/c]. Spor la scoala auto si sa calci cat mai putine persoane.

 

 

Baietii, noua melodie a lui Salam. E bombaaaa

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor, de cate ori v-am zis sa nu mai stati la panda pe partea din LV a podului?!? Asta e, voi o sa fiti sanctionati. Bagati harta SFPD Roads la cap

 

JgJGrzs.jpg

Edited by AT S4bin95
Link to comment
Share on other sites

Așa S6EDGEbin95 arde-I dacă nu te asculta :))))

Edited by Coroiu VIP
Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor, de cate ori v-am zis sa nu mai stati la panda pe partea din LV a podului?!? Asta e, voi o sa fiti sanctionati. Bagati harta SFPD Roads la cap

 

JgJGrzs.jpg

 

Radarele nu se pun numai in zonele notate pe harta?

Link to comment
Share on other sites

 

Radarele nu se pun numai in zonele notate pe harta?

 

Cred ca e destul de clar din legenda pozei. Radar poti pune unde sunt acele puncte. Eu vorbesc de stat la panda dupa permise. Multi dintre voi stau in capatul din LV al podului. Dupa cum se vede din poza, la jumate podului se termina zona SFPD...

Link to comment
Share on other sites

@@AT S4bin95, Sabine, cum e cu noua regula ca nu inteleg?

 

Pana acum stiti ca nu aveati voie sa confiscati o licenta a unui player care este AFK? Eh, acum, daca voi ii spuneti inainte playerului, de exemplu sa zicem ca il arestezi, si trebuie sa ii iei permisul. Tu daca ii spui in masina inainte sa il arestezi ca urmeaza sa ii suspenzi permisul, ai dreptul ca atunci cand te duci in Jail sa il suspenzi, sa o faci chiar daca el este AFK ( are clepsidra in dreptul numelui). Pana acum nu aveai voie sub nicio forma daca era AFK. Si multi abuzau. Asa ca daca acum playerul stie, si este informat ca urmeaza sa ii fie luata licenta, de orice tip, i-o poti lua chiar daca el se pune AFK, pentru a abuza si a scapa.

Link to comment
Share on other sites

 

Cred ca e destul de clar din legenda pozei. Radar poti pune unde sunt acele puncte. Eu vorbesc de stat la panda dupa permise. Multi dintre voi stau in capatul din LV al podului. Dupa cum se vede din poza, la jumate podului se termina zona SFPD...

 

Pai.. Nu trebuie sa pui radar ca sa ii confisti licenta. :))

Nu trebuie sa depaseasca o anumita limita..

Doar nu o sa stau pe pod sa ii iau permisul pentru nos.. Nici macar nu am voie.

 

Oooh. Gata, m-am prins si eu la care din reguli faceai tu referire. Procesez mai greeu.

Link to comment
Share on other sites

Mai ușor cu posturile inutile ,nu vrem sa ni se mai închidă încă odată topicul pentru 2 zile cu motivul posturi inutile; ) :)))

Link to comment
Share on other sites

Vai, o, vai. "Demascarea lui Aure punct, da"! "Acesta se afla in cel mai puternic clan." Da. Si pentru mine mi se pare destul de periculos.

Doamne da-ne rabdare.

Eu zic ca amandoi meritam ban.

 

Stai linistit Coroiu, nu sunt posturi fara rost. Ti se pare tie. E doar o iluzie.

Link to comment
Share on other sites

@@Randyi, Ce periculos copile, unde te crezi aici, in filme cumva? Te pune cineva sa donezi ca un prost pentru un joc? Eu nu prea cred. Daca esti prost, stai dracu in banca ta si gata. Nu te pune nimeni sa donezi pentru un joc. Si foarte bine ca te-a fraierit Aure, baiat bun :))

Link to comment
Share on other sites

@@Randyi, Ce periculos copile, unde te crezi aici, in filme cumva? Te pune cineva sa donezi ca un prost pentru un joc? Eu nu prea cred. Daca esti prost, stai dracu in banca ta si gata. Nu te pune nimeni sa donezi pentru un joc. Si foarte bine ca te-a fraierit Aure, baiat bun :))

Ai vorbit si tu de toti banii, da. Asa este!
Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.