Jump to content

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Si mie imi pare rau ca plec @AT S4bin95, dar timpul nu imi permite sa ma mai joc si nici nu prea mai am atat chef. Sper sa revin si sa te gasesc tot pe tine lider. Oricum daca ma reapuc aici trag, garantat.

Link to comment
Share on other sites

@@AT S4bin95, Salut , am vrut sa iti dau pm de dimineata tot incerc si nu imi da voie forumul , imi da o eroare , si am ales aceasta varianta , de 3 zile am probleme cu pc-ul nu se mai deschide maine il duc la o verificare sa vada ce se petrece cu el si doream sa te informez ca nu am avut cum sa realizez raportul pe saptamana asta si daca doresti sa fiu invoit de la raport ....

Sper sa ma intelegi ,decizia iti apartine .

Seara faina tuturor .

Link to comment
Share on other sites

Dati report dragi colegi, aceste 2 conturi fake ale unor blegi care trebuie sa se laude cand se cearta intre ei, nu se pot certa in privat, trebuie facuta publica aceasta poveste de ... In reporturi puteti scrie ca primul este contul lui Capone, iar celalalt al lui Birdi.

Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ce faceti ? Welcome tuturor celor care au intrat de curand in SFPD!

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.