Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

SF Police Department - 💬 Discuții / Discussions 💬


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neața tuturor, afară e o vreme numai bună de stat, dar dacă e săpt. altfel trebuie să mergem ... activități, una alta.

 

Așa că ne auzim după 12 încolo când ajung acasă.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi, acum am venit şi eu de afară. Nu am mers azi la şcoală. Păcat de vreme, plouă tare, sper să se termine odata. Ne auzim pe joc la nişte carnete şi radare, baftă.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi. Nu am fost la scoala. Vedem numai filme, comentam filme. Nu ne scoate din scoala deloc.

Ce vreme urata. Saptamana asta nu ies din casa.

Fac si eu niste teme si vin la amenzi. Aveti grija la plangeri !

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi. Nu am fost la scoala. Vedem numai filme, comentam filme. Nu ne scoate din scoala deloc.

Ce vreme urata. Saptamana asta nu ies din casa.

Fac si eu niste teme si vin la amenzi. Aveti grija la plangeri !

 

Si la mine e la fel AnDeD. Filme, filme si iar filme.

De-am iesii macar pe-afara sa ne mai distram si noi, da na, nu avem voie in afara scolii, porcarie ...

Succes la teme si te asteptam in game!

Link to comment
Share on other sites

Salut, de ce a inchis serverul?

 

Serverul a fost oprit din cauza lagului. O sa schimbe IP-ul. Sper sa rezolve problema odata.

Astazi mi-a mers bine, cu toate ca am stat in SF. Am dat multe amenzi, am luat permise. Voi cum v-ati petrecut ziua ?

Link to comment
Share on other sites

Serverul a fost oprit din cauza lagului. O sa schimbe IP-ul. Sper sa rezolve problema odata. Astazi mi-a mers bine, cu toate ca am stat in SF. Am dat multe amenzi, am luat permise. Voi cum v-ati petrecut ziua ?

 

 

Foarte greu cu punctele la mine .... Abea am putut sa dau cateva amenzi sau sa confisc cate o licenta ... O sa fie cam greu sa ne descurcam doar in San Fierro. Tot Los Santos ramane baza.

Link to comment
Share on other sites

Serverul a fost oprit din cauza lagului. O sa schimbe IP-ul. Sper sa rezolve problema odata.

Astazi mi-a mers bine, cu toate ca am stat in SF. Am dat multe amenzi, am luat permise. Voi cum v-ati petrecut ziua ?

EXCELENT. Pana acum ziceam ca nu o sa fac multe doar in SF, dar am gasit un loc super la rent car SF, la acel gard galben, dupa el, nu ma vede nimeni. Am luat vreo 40 azi in locu ala, vreo 6-7 playeri i-am luat de 3-4 ori, pe marco l-am luat de 5 ori in acelasi loc =)). Am facut 500k din amenzi.

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună fetilii, ne auzim mâine.

 

Azi a fost o zi săracă în amenzi și licențe suspendate, cel puțin pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

  • dabro.pdf changed the title to SF Police Department - 💬 DiscuÈ›ii / Discussions 💬
  • Plutonium ToV unpinned and pinned this topic
  • Plutonium ToV unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.