Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📑 Aplicații | Applications 📑


Kelton
 Share

Recommended Posts

• Nickname: ToxicMinimaLL
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani
• Level: 47
• Vârsta reală: 15 ani
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): S.I.-rank 2 ; Bratv 2x- rank2,1; Pimp 2x - rank1,3; 69 Pier-rank2; El Loco-rank2; Verdant 2x-rank1,5 .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: El Loco - demisie - 13.08.2013
Verdant - wipe - 15.01.2014

• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122574-el-loco-cartel-demisii-resignations/page-13
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da, am.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in LVPD pentru ca este o factiune foarte bine organizata si cu mebrii capabili si vreau sa incerc ceva nou.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/vs648ph93/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6ore aproximativ.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu e cazu.
• O scurtă autocaracterizare: Salut , ma numesc Cristi, locuiesc in orasul Reşiţa, sunt o persoana sociabila , glumeata, cu simtul umoruli, serioasa(cand e cazu) si pusa pe treaba.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SoundKiller
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an
• Level: 69
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am nici un warn in joc.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Am fost banat o singura data cand detineam level mic pentru comportament non-rp.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LV Taxi(Rank 1) , Red Dragon Triad(Rank 3) , 69 Pier Mobs(Rank 4) , Southern Pimps(Rank 2)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: 69 Pier Mobs - demisie - 24.12.2013 , Southern Pimps - demisie - 17.01.2014
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/13081-southern-pimps-demisii-resignations/page-87 http://forum.b-zone.ro/topic/122575-69-pier-mobs-demisii-resignations/page-16
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din niciun departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este un departament cu multi membrii devotati si experimentati.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/efdkZqz
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Vlad , am 15 ani , locuiesc in Bucuresti , sunt o persoana careia ii place sa ajute , sa glumeasca si sa socializeze.

Edited by South SoundKiller
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

Jas Jas.png
[AP]LovVeRRR [AP]LovVeRRR.png
ToxicMinimaLL ToxicMinimalL.png
SoundKiller SoundKiller.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...
  • BLACKY07

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: aleiro08
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an
• Level: 20
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am nici un warn in joc.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am fost banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Nu am avut.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Nu am avut alte factiuni.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu exista.

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai facut parte din niciun departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este un departament cu multi membrii devotati si experimentati.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/MwNYtRu
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Alin , am 15 ani , locuiesc in Bihor , sunt o persoana careia ii place sa ajute , sa glumeasca si sa socializeze.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Ionutz_21
• Nickname-uri anterioare:
-
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:3-4 luni
• Level:15
• Vârsta reală:14
• Sexul (real):male
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:Nu am avut
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Nu am avut
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):-
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da normal
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da si vreau sa stau
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
:Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Mereu miam dorit sa intru in Departament LV
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://imgur.com/MwNYtRu
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:5-6-7 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare:
Multumesc pentru timpul acordat si imi doresc sa fiu acceptat

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JUSTSMILE
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an +
• Level: 28+
• Vârsta reală: 18
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Niciodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Paramedics (Rank 3)

National Guard (Rank 3)

69 Pier Mobs (Rank 2)

Green Street Bloods (Rank 2)

El Loco Cartel (Rank 1)

69 Pier Mobs (Rank 1)

Verdant Family (Rank 2)

Southern Pimps (Rank 1)

SFPD (Rank 1)

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu m-am fost acomodata (17.01.2014)
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/122577-sf-police-department-demisii-resignations/page-14

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, din SFPD. Nu m-am acomodat.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Este un departament serios, si am niste amici aici.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/FtljjQn
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Cristi si sunt din orasul Bucuresti. Sunt o fire calma, care-i place gluma da` in anumite situatii poate sa fie foarte serioasa.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

JUSTSMILE JustSmile.png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...
  • BLACKY07

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

aleiro08 - Ai mai fost in alte factiuni dar nu ai avut rank 3 in nici una.
Ionutz_21 - Ai copiat aplicatia de la aleiro, inclusiv poza...

- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: H3at0n.
• Nickname-uri anterioare: Nu detin.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De un an.
• Level: 15
• Vârsta reală: 15
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da, cand am avut level 3 am primit ban pentru ''afaceri ilegale'', insa am primit unban deoarece a fost o neintelegere.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu detin nici o factiune.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: -
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu exista.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu, din pacate nu am avut aceasta sansa deosebita sa fac parte dintr-un departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da, sunt activ pe forum.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da, inteleg.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da, inteleg.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da, am capacitatea de a lucra in echipa.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament, deoarece necesita activitate, interes, si straduinta.. Imi doresc mult sa intru in acest departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/79as7ut8d/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 3-4 pe zi.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu, nu ma aflu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da, dar nu
• O scurtă autocaracterizare: Sunt in clasa a - IX - a, am 15 ani, 1.78 cm inaltime, 61 de KG. Sunt glumet, de treaba, onest, fidel si de incredere.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Strandy
• Nickname-uri anterioare: -
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2-3 ani.
• Level: 32
• Vârsta reală: 16 ani.
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ( Spam / Limbaj )
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: O singura data, motiv "Nesimtire"
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

Taxi Cab Company - Rank 3

The Stracci Family - Rank 1

The Corleone Family - Rank 1

Las Venturas Police Department - Rank 2

Los Santos Police Department - Rank 1

San Fierro Police Department - Rank 1

Tow Car Company - Rank 1

Green Street Bloods - Rank 1
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: TTC - 08.09.2013 - Tractat ilegal | GSB - 26.09.2013 - Demisie
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
http://forum.b-zone.ro/topic/13080-green-street-bloods-demisii-resignations/page-81#entry2384438
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, am mai facut parte. In LVPD am fost demis avand 3/3 FW, iar in celelalte mi-am dat demisia.
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord ca veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: In primul rand, doresc sa intru in Las Venturas Police Department pentru a-mi sterge rusinea din trecut, pentru a arata ce pot cu adevarat. Pe langa asta, vreau sa trec inapoi de partea legii, sa asigur circulatia pe server, sa arestez rau-facatorii.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/83o09n9ob/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5-6 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu este cazul
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un tip de gasca, caruia ii place foarte mult socializarea. Imi place sa imi vad de treaba mea, sa nu imi pese de ce spun cei din jur. Imi place sa glumesc, dar si gluma are o limita. Cand vine vorba de treaba, sunt foarte serios. Avand in vedere faptul ca nu exista o rubrica "Alte precizari?" voi spune aici ca sper sa fiu alaturi de Wisler, BlackThief69, Inferno inca o data!

Edited by Strandy
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Smith.
• Nickname-uri anterioare: MikyBlood / Smyth / [bTD]Smith. / Smith_US24 / [Hc]Smith. /

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Un an si jumatate!
• Level: 46
• Vârsta reală: 16 ani !
• Sexul (real): Masculin !
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - ad aiurea
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Comportament non-rp, /q on wanted !
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi Cab Company rank 1, Barzini Family rank 1, Cuneo family rank 1, School Instructors rank 2, Tattaglia Family rank 1, News Reporter rank 2, Corleone Family rank 3, F.B.I rank 1, San Fierro Departament rank 1, Green Street Bloods rank 5, San Fierro Taxi rank 1.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Green Street Bloods - demisie, nu mai aveam timp de waruri ! San Fierro Taxi - demisie, ma lasasem de joc!
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): San Fierro Taxi -
http://forum.b-zone.ro/topic/122563-san-fierro-taxi-demisii-resignations/page-13 (La green Street Bloods nu mai gasesc !)
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da. F.B.I am iesit deoarece am vrut sa intru in SFPD, iar din SFPD am iesit deoarece am avut probleme cu PC-ul si nu am mai putut intra!
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru ca este un deoartament foarte activ, imi place cu ce se ocupa si am prieteni aici!
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/hd5xb49kt/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Eu ma consider o persoana energica, sociala si prietenoasa. Imi place foarte mult sa fac totul perfect si sa invat lucruri noi! Ca hobbyuri am: fotbalul, PC-ul si iesitul pe afara cu prietenii! Cam atat pot spune in cateva cuvinte despre mine!!

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

H3at0n. H3at0n..png
Smith. Smith..png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...

 

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Strandy - Nu ai avut rank 3 in nici o factiune precedenta. (cel putin nu apare pe RPG)

- LAS VENTURAS POLICE DEPARTMENT RECRUTEAZA IN CONTINUARE -

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png

• Nickname: My Ingame Nickname is ViCTOR.

• Previous nicknames / Previous accounts: There is no previous nicknames at the moment.
• Level: At the moment I am level 30

• Real age: I am 17 years old ,
• (Real) Gender: male
• Number of ingame warnings and the reason you got them: 1/3 (nesimtire)

• Were you ever banned? If yes, why?: No
• Previous factions and the rank you had in them (in order): GSB(2) , FBI(3), SPimps(1), Hitman(1) , Verdant(1),VTB(1), TTB(1) , RDT(1), NG(1), TTB(1)
• Why did you leave the last two factions and the dates you left them in?: I Left Verdant Family because i have problem on School , Also I left Southern Pimps cause i want Joined Verdant
• Resignation link to the last two factions you have been in (if any): Verdant:http://rpg.b-zone.ro.../search/Victor.

• Have you been a member of any department? If yes, why did you leave it?: Yes , FBI(Rank3)

I Left FBI cause i want Join Hitman Agency
• Are you active on the forum?: Yes
• Do you understand that the Police Department is a very serious department and you need to have a very good attitude and language?:Yes
• Do you understand that if you don’t stay for at least two weeks in PD you will be kicked out with 60 Faction Punish?: Yes
• Did you read the Police Department Rules and the other important threads and do you agree to be punished for breaking these rules?:Yes
• Why do you want to join the Police Department? Because I would love to take care of those who violate traffic rules for creating a pleasant atmosphere on the server and can complete certain objectives without unpleasant events, which has help me ..
• A screenshot with /stats, detective skill and /time (obligatory):
http://postimg.org/image/cyuka73xh/
• How many hours do you play withouth being AFK?: 6-7

• You are on the BlackList at a faction?: I am not in a Blacklist.
• If yes, you agree to pay to be removed from it?: Yes

• A short characterisation of yourself: My name is Micu VicTor , First of all I have a very settled character , that means I try to focus important points like school or family because this is our secret recipe to be luck or successful in life. Another point of my character is that I am tolerant to all people and don't judge them for her or his religion, because we are all the same called nowadays Human. In my freetime I like it to spent a lot of time with my friends to hang around in our beautiful city , sometimes we are hunting chickens , just crazy stuffs to have fun in our young life. Sometimes I have my bad times like to be gentle/quiet , the reason is most that I am overloaded from school , so I play GTA San Andreas to relax and have a lot of fun with my ingame friends or maybe in the future with the Members.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Piedrro
• Nickname-uri anterioare:
-
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 luni
• Level:16
• Vârsta reală:18
• Sexul (real):Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce? :-
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine) :-
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit? :-
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există) :-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăit? :-
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
:Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da am
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Dresc sa intru in Police Departament ca sa ii arestez pe toti care incalca leagea
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/JC69bPP
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:7-8 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta? :-
• O scurtă autocaracterizare:
Sunt un om harnic .

Edited by Piedrro
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:[pD]BonZy
• Nickname-uri anterioare:-

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De aproximativ un an.
• Level:19
• Vârsta reală:13 ani.
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Niciodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Taxi LV-rank 3 (22.11.2013-17.01.2014)
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Pentru a incerca si ceva nou.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8121-las-venturas-taxi-demisii-resignations/page-78
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu.
• Sunteți activi pe forum?:Da,atat in joc cat si pe forum.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Pentru ca-mi place sa fac un folos serverului,de a prinde sau a omori playerii care se opun legii,sunt un player drept si capabil sa prind un suspect,sa-mi fac prieteni noi,sunt capabil sa lucrez in echipa,serios si activ si vreau sa realizez ceva bun in acest departament.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/HrzpS7R
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Aproximativ 6-7 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Sunt de acord sa platesc,dar acest lucru nu se va intampla ca voi fi pe BL.
• O scurtă autocaracterizare:Ma numesc Sergiu,locuiesc intr-un orasel medieval Medias situat in jud.Sibiu,sunt ca orice persoana normala cu calitati si defecte,vreau sa aud pareri de la alti oameni cum sunt,oricum sunt un tip de incredere si prietenos,cand ma apuc de ceva nu ma dau batut,respect pe cineva care ma respecta si pe mine,urasc oamenii slabi si falsi,imi plac filmele de actiune si comedie si vreau ca totul sa fie la normal.

Edited by pD BonZy
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Deliric1
• Nickname-uri anterioare: Mr.boss_iulian

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Din anul 2010
• Level: 33
• Vârsta reală:17 ani.
• Sexul (real):Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:1/3 [ad cu rob]
• Ați fost banați vreodată? Da, motiv: mi-a fost spart contul
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):

reddragontriad.png Rank 4

avisparifa.pngRank 1
ttc.pngRank 1

vietnamese_png.png Rank 1

taxi_LS.png Rank 1
vietnamese_png.png Rank1

• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Vreau sa vad cum e in departamente
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): nu am link

• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu.
• Sunteți activi pe forum?:Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Bineinteles
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a "face legea", sa-mi testez abilitatile de politist si sa imi fac prieteni noi,
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://postimg.org/image/8t56kedg5/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:Aproximativ 3/4/5-6 ore. (in vacanta stau mai mult)
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu sunt.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da
• O scurtă autocaracterizare:
Pentru inceput Salut ! Ma numesc Sergiu-Andrei.Prietenii ma striga mai mereu Andrei si locuiesc in Radauti. Sunt o fire prietenoasa, imi place sa fac glume, dar sunt si serios cand trebuie sa fiu. Imi place sa imi petrec timpul liber in fata calculatorului, dar mai ales sa ies in oras cu prietenii la un suc, o pizza. Ma imprietenesc usor si nu ma supar repede. Imi place sa lucrez mult in echipa, atata timp cat si colegii vor sa colaboreze cu mine. Nu imi plac oamenii ingamfati,smecheri. Sunt mereu increzator, gandesc mereu optimist si imi fac treaba bine mereu.

Edited by DeLiric 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Biz.
• Nickname-uri anterioare: Nu am avut niciun nickname anterior.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe data de 29.06.2013.
• Level: 32.
• Vârsta reală: 14 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit niciun warn.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata banat.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): SF Taxi Company - Rank 1 ; Verdant Family - Rank 1 ; 69 Pier Mobs - Rank 4 ; Southern Pimps - Rank 2 .
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am parasit 69 Pier Mobs pe data de 24.12.2013 deoarece am vrut sa incerc alt oras pentru waruri, iar am demisionat din Southern Pimps pe data de 18.01.2014 deoarece nu m-am acomodat foarte bine plus ca programul fix de war-uri nu mi se potrivea, asa ca am decis sa ma alatur unui departament, unde pot sa fiu mult mai activ.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): 69 Pier Mobs - Click. ; Southern Pimps - Click.
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:
Nu am mai facut parte dintr-un departament.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?: Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Department deoarece este o factiune activa, cu membri seriosi si o conducere pe masura.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): Click!
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:
4 / 5 ore, depinde de zi.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu pe blacklist-ul niciunei factiuni.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Sunt de acord sa platesc cand voi fi pe un blacklist.
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Gabriel, sunt din orasul Bucuresti si am varsta de 14 ani. Sunt o fire timida dar pot deveni glumet in cadrul anturajului. In timpul liber imi place sa ies afara cu prietenii, sa fac sport, sa citesc o carte sau sa ma joc pe calculator.

Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png












ACCEPTATI PENTRU TESTE

ViCTOR. Victor..png
[pD]BonZy [pD]BonZy.png
Deliric1 DeLiRic1.png
Biz. Biz..png



TESTELE SE DAU CU:

  • INFERNO27
  • BLACKTHIEF
  • CSMN13
  • WISLER
  • MIKE...

• Daca în decurs de 2 zile (48 de ore) nu va gasim ONLINE pentru a putea da testul veti fi respinsi.
• In momentul in care va prezentati pentru test sa aveti jobul de detectiv.
• Nu aveti voie sa contactati alti membrii LVPD in vederea sustinerii testului decat evaluatorii precizati mai sus.
• Cand doriti sa sustineti testul puteti contacta evaluatorii prin comanda /sms.


RESPINSI:

Piedrro - autocaracterizarea nu se face din 3 cuvinte + nu se vede skill detectiv in poza.
Link to comment
Share on other sites

lvpdlogo1.png



LV Police Department recruteaza 5-6 jucatori level 15+ !


Modelul de aplicatie il gasiti pe prima pagina a acestui topic.




LV Police Department is recruiting 5-6 players level 15 + !


Application model can be found on the first page of this topic.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FaMe_Gold_TiCkeT
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an cu pauza
• Level: 15
• Vârsta reală: 16
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Call 112 la event. Tin sa reamintesc ca mam schimbat mult de atunci .
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da 1 zi bug abuse police car. Nu se va mai intampla a fost invatatura de minte .
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nici una
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu am fost in nici o factiune
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: -
• Sunteți activi pe forum?: Da aproape zilnic
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Pentru a aplica legea impotriva celor care nu respecta regulile
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imageshack.com/a/img845/7420/y698.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 8-9 ore in timpul liber . In zilele de luni - vineri stau petrec cate 3-4 ore in joc
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare: Salut, ma numesc Daniel Mihai am 16 ani . Imi place sa ies cu prietenii din samp la o bere,party,film. Practic un sport pe nume rugby de la varsta de 10 ani , acest sport ma trezit la realitate. Acest sport se joaca in echipa, asta imi doresc eu in acest departament , sa imi fac prieteni/colegi. Sunt un pusti glumet/de treaba, dar cand vine vorba de seriozitate sunt serios.

Edited by FaMe Gold TiCkeT
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:StrikeR.
• Nickname-uri anterioare:
Striker[xD].
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani.
• Level:54.
• Vârsta reală:18 ani.
• Sexul (real):masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?:Niciodata.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Lv Taxi-25.11.2013-Demis.-Red Dragon Triad-09.11.2013-Demis fara fp.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):-
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Da,SFPD,asa am considerat eu ca trebuie sa plec.
• Sunteți activi pe forum?:Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?:Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
:Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?:Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?:Doresc sa intru in LVPD deoarece consider ca aceasta factiune este potrivita pentru mine,imi place sa ajut pe cei din jur,este o factiune bine organizata,activa si cu o conducere pe masura.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):http://s30.postimg.org/idpzv4agx/sa_mp_126.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK:11 ore pot sta si mai mult,depinde daca am ceva de facut sau nu.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea):Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:Da.
• O scurtă autocaracterizare:
Ma numesc Tarkan, am 18 ani si locuiesc in orasul Bucuresti.Sunt un baiat simplu, respectuos, glumet si prietenos.Hobby-urile mele sunt:inotul,baschetul,jucatul pe calculator si mai ales boxul pe care il fac de performanta.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: daryuS
• Nickname-uri anterioare:
Nu am avut nume.
• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani
• Level: 41
• Vârsta reală: 17 ani
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): LVPD rank 1 - 2 , F.B.I rank 1 , NG rank 1 , School Instructor rank 1 - 2 - 3 , Lv Taxi Rank 1 - 2 - 3, Tow truck company rank 1 , Paramedics rank 1- 2, News reporter rank 1 ,Red Dragon Triad rank 1 - 2 , Verdant Family rank 1 - 2 ,Southern Pimps Rank 1- 2, Vietnamese Boys Rank 1 Green Street Bloods Rank 1- 2 - 3 The Tsar Bratva Rank 1 - 2
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Lv taxi 09.04.2013 - demis , Red Dragon Triad 06.10.2013 - demis
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): -
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da , nu imi mai amintesc , nu am am mai fost in departament de foarte mult timp
• Sunteți activi pe forum?: Da
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
Da
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa ajut departamentu-l cu tot ce imi sta in puteri , m-am saturat de toti playeri care conduc neregulamentar , sa prind criminali si sa pedepsesc oameni care incalca legea.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/716/5s12.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 5 - 6 ore
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu
• O scurtă autocaracterizare:
Salut , ma numesc David Darius , sunt un baiat foarte sociabil , sunt o persoana destul de agresiva , imi place sa cunosc lume ,nu suport ipocrizia , minciuna si batjocora.Mi-a placut intotdeauna sa lucrez cu oameni cu capu-l bine pus pe umere ,ma descurc foarte bine sa lucrez in echipa , incerc sa ajut cat pot si cat imi sta in fire, de felu-l meu sunt o persoana calma , activa in tot ce fac , cand incep o treaba nu ma las pana nu termin treaba , am destule calitati dar si defecte , pot spune ca am simtu-l umorului foarte dezvoltat , las mai de fiecare data de la mine, orice ar fi. Sper sa ne cunoastem mai bine.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [Ykz]Cristian.
• Nickname-uri anterioare: -

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani
• Level: 41 +
• Vârsta reală:20 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Transfer ilegal, doream sa fac un schimb cu Sh1n3, dar din pacate a fost considerat 'transfer ilegal'.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
Las Venturas Taxi - rank 6 , Vietnamese Boys - rank 1 , National Guard x2 - rank 3 si rank 1 , Southern Pimps - rank 1 , Red Dragon Triad - rank 2.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Southern Pimps - 12.12.2013 - Doream sa incerc alta mafie, Red Dragon Triad - 27.01.2014 - Din motive personale, am parasit acest gang MINUNAT!
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): http://forum.b-zone.ro/topic/8018-red-dragon-triad-demisiiresignations/page-83#entry2698424
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Da, National Guard - Ma pregateam de permis.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Desigur.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora?
: Da.
• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ?: Da.

• De ce doriți să intrați în Police Department?: Doresc sa intru in Police Departament Las Venturas pentru a ajuta server-ul cu ordine si disciplina.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://postimg.org/image/6ashcwzbz/
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 6-7 ore jucate.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Salut! Ma numesc Cristian, am 20 ani si locuiesc in orasul Satu Mare. Am o meserie frumoasa, aceasta fiind brutaria. Prin urmare sunt brutar de meserie. Sunt o persoana calma pana in momentul in care mi-ai spart becul. Accept glumele dar cu LIMITA! Pe scurt o sa ma cunoasteti mai bine, de va fi.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: vld1397;
• Nickname-uri anterioare: N-am avut;

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5-6 zile;
• Level: 6;
• Vârsta reală: 16 ani;
• Sexul (real): Masculin;
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit warn-uri;
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu;
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am avut;
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Nu am avut;
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): Nu am avut;
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu;
• Sunteți activi pe forum?: In fiecare zi;
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: DA (regulament strict!!)
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da;
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da;

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da;
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Nu am mai avut nici o factiune pana acum, si m-am saturat sa vad cum se fura masinile si se da kill degeaba (mai ales in eventuri). Vreau sa le dau o invatatura de minte :-q .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): http://imgur.com/7BwZqHX
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 38 de ore;
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu;
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu;
• O scurtă autocaracterizare: Ma numesc Munteanu Vlad, am 16 ani, locuiesc in Mangalia, judetul Constanta. Profilul Liceului: Mate-info-informatica intensiv, Sociabil si perfectionist, silitor si ascultator. Am inceput sa joc B-zone cand mi-am vazut un prieten care folosea hack-uri pe server ,incercand sa-i arat ca ma voi descurca mai bine decat el fara a trisa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [FBW]iLikeBass
• Nickname-uri anterioare: SoundLike

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 luni și câteva zile
• Level: 15
• Vârsta reală: 17
• Sexul (real): Masculin
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 1 , /call 112 event.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Nu.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Shoutern Pimps rank 2.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: Am părăsit factiunea deoarece mă plictisisem de ea.
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): dau edit
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: Nu am mai făcut parte din departamente.
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Eu doresc să intru in Police Depatament deoarece imi place legea .
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu): imi pare rau de skill , am 1 dar intr-o zi fac 5
sa_mp_050.png
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: 4-5 fară sleep
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu mă aflu pe Blacklist la nici o factiune , sau cel putin nu stiu ca ma aflu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: Sunt un baiat ca oricare altul , imi place foarte mult jocurile in retea samp , counter strike , sunt glumet în general .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Miron[MD]
• Nickname-uri anterioare: ---

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Joc pe B-ZONE RPG1 de pe 12.11.2013.
• Level: 18.
• Vârsta reală: 11 ani.
• Sexul (real): Masculin.
• Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0/3.
• Ați fost banați vreodată? Dacă da, de ce?: Da. Abuz de un bug.
• Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine): Nu am avut factiuni anterioare.
• De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?: ---
• Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există): ---
• Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?: ---
• Sunteți activi pe forum?: Da.
• Înțelegi că Police Department este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?: Da.
• Înțelegi că dacă nu stai cel puțin două săptămâni în Police Department vei ieși cu 60 Faction Punish?: Da.
• Ați citit Regulamentul Police Department împreună cu celelalte topicuri importante și sunteți de acord că veți fi sancționați pentru încălcarea acestora? Da.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? Da.
• De ce doriți să intrați în Police Department?: Vreau sa ajut oamenii pentru a avea un comportament adecvat, caci e cel mai bun server SA:MP.
• Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
http://imgur.com/a/xkDNP
• Numărul de ore petrecute în joc zilnic fără AFK: Mereu e diferit, mai mult de 2 ore.
• Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
• Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da.
• O scurtă autocaracterizare: In realitate ma numesc Vasile, am 11 ani, peste putin timp voi avea 12, sunt pasionat de calculaor, avat doar pe 9 si 10 la scoala, am cei 7 ani de acasa, locuiesc in Republica Moldova, raionul Hincesti, intr-un sat numit Ciuciuleni. Dorinta mea cea mai mare pe SA:MP RPG1 B-ZONE e sa fiu intr-un departament, am o fire calma, responsabila de faptele sale. Multumesc pentru citirea aplicatiei!

Edited by MironiMD
Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📑 AplicaÈ›ii | Applications 📑
  • Kwebbel unpinned this topic
  • Battlelord pinned this topic
  • Edward unpinned and pinned this topic
  • Edward unlocked, locked and pinned this topic
  • Edward unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.