Jump to content

Avispa Rifa - Anunturi importante / Important announcements


Marco
 Share

Recommended Posts

~~~~~SAPTAMANA DECISIVA~~~~~~



~~~TINAND CONT CA ACEASTA SAPTAMANA ESTE DECISIVA IN LUAREA RECORDULUI~~~



~~~NU SE ACCEPTA NICIO INVOIRE~~~



~~~MAXIM MAXIM 1 INVOIRE/ZI CU UN MOTIV EXTREM DE SERIOS~~~


~DEGEABA VA BATETI JOC CA VA RESPING INVOIREA INSTANT~



~~~MAINE AVEM 4/4 WARS, si IN FIECARE ZI VOM AVEAM 4/4 IN FIECARE ZI IN ACEASTA SAPTAMANA~~~



~~~VA ROG FRUMOS SA FITI SERIOSI SI SA FACEM O TREABA BUNA~~~




~~~20:00-22:00~~~





MIERCURI - 08/03/2017 avem nevoie de prezenta FOARTE MARE la WARURI pentru a nu merge degeaba si sa nici nu ne facem de ras! ~~~~~Si mai ales pentru a trece mai departe~~~~~


~~~!!!20:00-22:00!!!~~~


Link to comment
Share on other sites

~LUNI~


13.03.2017


~~19:50~~


~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~



~~~~JOB ARMS DEALER~~~~



~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~



~~SE ACCEPTA MAXIM 2 INVOIRI/ZI~~



~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~



~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~


Edited by AIM Escobar Gaviria
Link to comment
Share on other sites

Am recalculat putin situatia si ne am gandit ca ar fi mai bine ca eu sa va sa dau drugs la toti pentru ca unii dintre voi luati cate 200-300 si nu mai puneti niciun $ in HQ. La cate drugs ne au confiscat pana acum nici macar nu ar trebui sa va mai dau, dar stiu ca este pentru "binele" vostru sa folositi /usedrugs si totodata in interesul tuturor din mafie. Pretul este de 10grame- 1k. (100g-10k/200g-20k/300g-30k)Si tineti cont ca noi le cumparam cate 200-300 de la fiecare player, nu le luam rapid inainte de war, hop. Deci va rog sa faceti plata /fdeposit sa faceti un amarat de SS si sa postati si voi imediat pe forum la SECTIUNEA SEIF/DEPOSIT. Pana acum am dat tuturor si am ramas fara bani sa mai cumpar. V am dat si totusi nu ati pus si voi acolo niste K sa fie sa mai luam. Datorita lui ZER0KiNG si Florea am achizitionat acum 30KG, deci cine vrea, stie ce are de facut. Toate drogurile sunt la mine, deci /fdeposit, eu verific si primiti cate drugs aveti nevoie la ziua de war. Sper ca va suntem de folos, bafta!

Link to comment
Share on other sites

~Joi~

 

16.03.2017

 

~~19:50~~

 

~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~

 

 

~~~~JOB ARMS DEALER~~~~

 

 

~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~

 

 

~~SE ACCEPTA MAXIM 2 INVOIRI/ZI~~

 

 

~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~

 

 

~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~
Drugs cereti de la James_StPatrick
Este timpul sa reincepem lucrul pe care ni l-am propus si acela de a ajunge la un numar de 72 de turfs, pentru asta avem nevoie de prezenta foarte mare si seriozitate din partea voastra, maine avem sansa sa luam tot LS-ul, asa ca nu vad ce nu v-ar motiva sa ajungeti la war.

Link to comment
Share on other sites

~ANUNT IMPORTANT~






~SAPTAMANA IMPORTANTA~







~~~NU ACCEPTAM INVOIRI~~~




~~~DACA RAMANEM BLOCATI AICI


NU MAI REUSIM NIMIC!~~~




JOB ARMS DEALER OBLIGATORIU



ORA 19:45 in HQ





~~~LUNI~~~



20.03.2017



ORA 19:45 ESTE FOARTE IMPORTANT


AVEM 4/4 SI NU NE PUTEM PERMITE SA PIERDEM VREUN


WAR




ESTE NEVOIE SA JUCAM DEFENSIV


CONTEAZA EXTREM DE MULT


MUNCA IN ECHIPA


/USEDRUGS


SINCRONIZAREA


Edited by AIM Escobar Gaviria
Link to comment
Share on other sites

~VINERI~



24.03.2017



~~19:45~~



~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~




~~~~JOB ARMS DEALER~~~~




~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~




~~SE ACCEPTA MAXIM 1 INVOIRE~~




~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~




~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~



~~~~~4/4 WARS~~~~~


CHIAR DACA E VINERI, VA VREAU LA WAR


MAI AVEM PUTIN!!!



Link to comment
Share on other sites

~LUNI~



27.03.2017



~~19:45~~



~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~




~~~~JOB ARMS DEALER~~~~




~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~




~~SE ACCEPTA MAXIM 1 INVOIRE~~




~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~




~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~



~~~~~4/4 WARS~~~~~




MAI AVEM PUTIN!!!


Link to comment
Share on other sites

~MARTI~



28.03.2017



~~19:45~~



~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~




~~~~JOB ARMS DEALER~~~~




~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~




~~SE ACCEPTA MAXIM 1 INVOIRE~~




~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~




~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~



~~~~~4/4 WARS~~~~~




MAI AVEM PUTIN!!!


Link to comment
Share on other sites

~MIERCURI~

29.03.2017

~~19:45~~

~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~

~~~~JOB ARMS DEALER~~~~

~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~

~~SE ACCEPTA MAXIM 1 INVOIRE~~

~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~

~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~

~~~~~4/4 WARS~~~~~

Avem 2/2 cu VDT, este la ora actuala probabil singura mafie care ar fi in stare si ia hq-ul, astazi am avut war-uri usoare, maine care lipseste va fi sanctionat, asta ca sa stiti.

Link to comment
Share on other sites

IN CAZUL IN CARE NU ATI OBSERVAT ASTAZI CE S-A INTAMPLAT



VA EXPLIC EU




V-ATI BATUT JOC DE 20 DE COLEGI SI ABIA AM PIERDUT CU TOATE CA 2 DIN VDT NE RUPEAU PRIN PERETI(AWAY)




EVIDENTA 29.03.2017 A FOST FACUTA




yA2w5Fn.png




DACA MAINE 30.03.2017 O SA FIE ACEEASI SITUATIE VOR FI ACORDATE SANCTIUNI



PENTRU



29.03.2017 + 30.03.2017




VA ROG NU VA MAI BATETI JOC SI FITI SERIOSI DACA VRETI SA FIM CEI MAI BUNI



SI SA LUAM 72 DE TERITORII


Link to comment
Share on other sites

~Luni~

03.03.2017

~~19:45~~

~~~TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA IN HQ~~~

~~~~JOB ARMS DEALER~~~~

~PREZENTA MAXIMA OBLIGATORIE~

~~SE ACCEPTA MAXIM 1 INVOIRE~~

~CU MOTIVE EXTREM DE SERIOASE~

~~~DATI DOVADA DE SERIOZITATE~~~

~~~~~2/2 WARS~~~~~

N-am reusit sa prindem attack de data asta, prindem maine.

Chit ca n-avem lider, astept doar 2 invoiri, mai avem doar 3 turfuri de luat si ne-am terminat treaba. Nu va bateti joc.

Link to comment
Share on other sites

Română

 

Datorită numărului de codați din acest gang, a faptului că însuși liderul și unul dintre sublider a fost banat pentru coduri, a numărului de reclamații primite la adresa acestui gang, am luat hotărârea de a da wipe facțiunii (uninvite fără FP tuturor) pentru a avea un nou început, de preferat fără codați, în acest gang.

 

English

 

Because of the high number of cheaters in this gang, the fact that the leader himself and one of the subleaders got banned for cheating, the number of complaints received for this gang, we have taken the decision to wipe the faction (uninvite without FP to all members) in order to have a fresh start, preferably without cheaters, in this gang.

Link to comment
Share on other sites

 

Maine 11.04.2017 ora 20:50 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW!

1.Avispa Hills SF- Atack- 69Pier Mobs- (21:00-21:30)

2.Avispa SF- Atack- 69Pier Mobs- (21:30-22:00)

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3!

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:50, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:50!

VREAU PREZENTA MAXIMA!

 

Link to comment
Share on other sites

MAINE DATA DE 12.04.2017 Vreau prezenta MAXIMA la war, suntem putin si trebuie sa ne invatam frumos !!!

 

 

AVEM 1/1 wars - mai exact un ATTACK pe Arch Angels SF versus Minunata echipa Verdant Fmily

 

 

ATENTIE - doar primele 3 invoiri vor fi acceptate, deoarce repet, suntem foarte putini!!!

 

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:20, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:20!

 

 

Edited by KenZy Legendaru
Link to comment
Share on other sites

MAINE DATA DE 13.04.2017 de la ora 20:30 Vreau prezenta MAXIMA la war, suntem putin si trebuie sa ne invatam frumos !!!

 

 

AVEM 1/1 wars - mai exact un ATTACK pe Foster SF versus 69 Pier Mobs

 

ATENTIE - doar primele 3 invoiri vor fi acceptate, deoarce repet, suntem foarte putini!!!

 

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:20, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:20!

CEI CARE NU SI-au platit amenzile sa si le plateasca daca nu vor FW!!!

Link to comment
Share on other sites

MAINE DATA DE 14.04.2017 de la ora 20:00 Vreau prezenta MAXIMA la war, suntem putin si trebuie sa ne invatam frumos !!!

 

 

AVEM 2/4 wars - mai exact un ATTACK pe Avispa Hills SF versus 69 Pier Mobs so un attack pe Arch Angels SF cu VDT

 

ATENTIE - doar primele 3 invoiri vor fi acceptate, deoarce repet, suntem foarte putini!!!

 

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:20!

PREZENTA MAXIMA< FAC EVIDENTA> !!!

Edited by KenZy Legendaru
Link to comment
Share on other sites

 

 

Maine 17.04.2017 ora 19:50 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW!

 

 

 

 

1.Avispa SF- Atack- 69 Pier Mobs- (20:00-20:30)

2.Avispa Hills SF - Atack - 69 Pier Mobs - (20:30-21:00)

 

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3!

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 19:50, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 19:50!

VREAU PREZENTA MAXIMA!

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

Maine 18.04.2017 ora 20:15 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW!

 

 


1.Avispa SF - Deffend - Vietnamese Boys - (20:30-21:00)

 

2.Avispa Hills SF - Deffend - 69 Pier Mobs - (21:00-21:30)

 

3.Arch Angels SF - Atack - Verdant Family - (21:30-22:00)

 

 

In cazul in care nu puteti ajunge, faceti o invoire in topicul "invoiri", acceptam maxim 3!

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:15, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:15!


VREAU PREZENTA MAXIMA!

 

 

Edited by Anotimp VODA
Link to comment
Share on other sites

MAINE DATA DE 19.04.2017 de la ora 20:30 Vreau prezenta MAXIMA la war, suntem putin si trebuie sa ne invatam frumos !!!

 

 

AVEM 1/4 wars - mai exact un Deffend pe HQ Avispa SF versus 69 Pier Mobs

 

ATENTIE - doar primele 3 invoiri vor fi acceptate, deoarce repet, suntem foarte putini!!!

 

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:20!

PREZENTA MAXIMA< FAC EVIDENTA> !!! azi nu stiu ce a fost cu voi!

Link to comment
Share on other sites

MAINE DATA DE 20.04.2017 de la ora 20:00 Vreau prezenta MAXIMA la war, suntem putin si trebuie sa ne invatam frumos !!!

 

 

AVEM 3/4 wars - mai exact un Deffend pe HQ Avispa SF versus El Loco Cartel, un attack pe Bank SF versus 69 PM si inca un attack pe Arch Angels SF VERSU VDT -- deci prezenta maxima.

 

ATENTIE - doar primele 3 invoiri vor fi acceptate, deoarce repet, suntem foarte putini!!!

 

Un mic sfat, logati-va cu 30-40 minute inainte de ora 20:00, sa nu veniti la war dupa 20 minute si sa-mi spune ca nu ati avut loc pe server, o sa fiti sanctionati, deci cum am zis, asigurati-va ca intrati pana la ora 20:00!

PREZENTA MAXIMA< FAC EVIDENTA> !!! Sper sa va reveniti si sa fiti prezienti!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.