Jump to content

69 Pier Mobs - Evidenta war - Evidence of wars


Explosive
 Share

Recommended Posts

http://i.imgur.com/VPP3IpE.jpg

 

Mentiuni:

Multe cereri de invoire/inactivitate

Skeletul: ai grija ce link pui la poze, ceva cu numele Dragos ai pus, waruri de muult timp, cu southern pimps. primesti 1/2 pentru asta===> neprezentare

2fast4u: 1/2 pentru ca nu ai prezentat nici un war.

Vampiii: 1/2 pentru ca nu ai prezentat nici un war

 

Cei cu banii pe ROSU in ultima casuta din dreapta, trebuie sa bagati in HQ cat scrie acolo, motiv: scor war, aveti timp pana luni inainte de waruri

Edited by South DoKy
Link to comment
Share on other sites

Nick: EllaFox17

Screen-Shoot cu scorul de la war:

Numarul de war-uri la care am participat: 5 sau 6.

Alte precizari: Frumos da` nu prea.
Link to comment
Share on other sites

Ni
ck:[iB]Laurentiu

Sc
reen-Shoot cu scorul de la war:Nu merge postimage

N
umarul de war-uri la care am participat:7

Al
te precizari:DOKY ib.laurentiu id de skype ca nu merg unploandate pozele pe nici un site,
Edited by IB Laurentiu
Link to comment
Share on other sites

Ni
ck: Dolaru

Sc
reen-Shoot cu scorul de la war:

N
umarul de war-uri la care am participat: Toate in afara de ultimul, defapt la 2 am stat doar vreo 10 minute ca s-a luat curentul si am intrat la urma, la unele nu am prins scor din cauza ca era server full am stat 10 minute sa intru.

Al
te precizari: Cea mai praf si, am avut un lag ma vedeam odata la 2 secunde aproape ca era imposibil sa fac 1 kill, am luat de 2 ori desync + ca mergea ce mergea si 2 secunde ramanea blocat era de ajuns cat sa mor dar erau cam dese blocarile
:(
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/hdiz5hD.jpg

 

Mentiuni:

Posibil sa fie greseli, multe. Sunt foarte obosit. Astept sa-mi dati mention la discutii sau PM cu greseliile daca sunt

 

1. Neprezentari in masa

2. Fw-uri = 2 care trebuie date

3. Dolaru: 1/3, prea putin waruri, stiu ca ai fost, dar nu pot sa te trec fara dovezi.

4.[ib]laurentiu 1/2 pentru neprezentare. exista multe site-uri de uploadat poze. imageshack, imgur.com, le pui in arhiva si le bagi pe girlshare, o gramada.

5. Biz., Capone, Vampii, Tyga, Cicerone, Elmagico, Software, Dolaru, szk, 1/3 pentru neprezentarea numarului minim de waruri

Scuati-mi greseliile daca sunt, astept PM! Scuzati-mi intarzierea, dar a fost o zi lunga si am avut muuulta treaba

 

Senzor si zeno. 0/2. am gresit eu! multumesc ca ati dat pm!

Edited by South DoKy
Link to comment
Share on other sites

  • Scooby69 changed the title to 69 Pier Mobs - Evidenta war - Evidence of wars
  • Jackus unpinned this topic
  • D r e e W pinned this topic
  • Shadoz unpinned and pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.