Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@S T I G, Penibil...

 

E bun ma 4/4,sincer eu ma mir ca am ramas cu atatea turfuri dupa saptamana asta...la ce inactivi suntem si la ce membri au aia din Verdant...

 

Am iesit,noapte buna,maine 4/4 vreau (infrangeri desigur),noi ne distram oricum no problem,sal.

Link to comment
Share on other sites

Mersi mersi,am luat sublider intr-o perioada cand nu mai prea am chef de samp si nu ma mai atrage nimic la jocul asta,poate o sa-mi revina putin cheful acum,in orice caz o sa ma ocup in special de waruri si de activitatea voastra la acestea,ori veniti la waruri ori plecati,nu avem nevoie de membri care intra in factiune sa ocupe locul degeaba si nici de membri care stau AFK in HQ pe parcursul warurilor.

 

Noapte buna x2.

Link to comment
Share on other sites

Uitativa si voi , hal de raid.

Doamne , spunemi te rog ca nu este adevarat ce am vazut..

Deci fiti si voi atenti , noi facem cel mai greu raid dupa server si e dala de 25 de oameni si sef-ul care l-a creat a bagat numai 2 healeri ??

Ba astia nu sunt sanatosi la cap , noi facem cel mai greu raid si ne tin in viata 2 healeri cand ar trebui sa avem nevoie de vreo 5-6 ...

snf11QQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

@@Klein World of Warcraft

 

Deci atata prostie nu am mai vazut.. Noi mergem cu 2 healeri si nici macar de Ultraxion nu am trecut si avem sperante sa il omoram pe Deathwing despre care nu v-am spus inca cine este , dar va spun maine. Este dragon-ul din aceasta poza , nu e HD dar e descris cum arata.

 

iRvxdPg.jpg

 

MK7bwMi.jpg

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.