Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Poza cu mine este la avatar, prietenas :)) Cel din poza nu sunt eu :> Si mie nu imi e rusine sa ma prezint ca tine.

Cat despre tine DonPabblo, eu nici nu imi amintesc sa te fi injurat pe skype. Poate daca da, nu iti stiam identitatea :))
Am mai spus, nu ma faci cu nimic de ras, decat in fata haterilor :)) Linguseala nu a fost, doar poate faza cu "gg pentru lider". In rest, doar i-am prezentat calitatile mele, sau mai bine spus, m-am laudat. Daca sunteti chiar asa hateri, spuneti-mi-o in fata, nu asteptati sa zica altul ceva si voi sunteti baietii cu " +1 " . :>

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa terminati cu cearta ca altfel va voi sanctiona in joc.

 

Astazi toti la ora 17:00 sa fiti in game la arena de paintball. Daca nu puteti veni faceti invoire.

Nu le accepta demisiile, sa luam si LV-u =)) .

 

Samsarii si dezmebratorii de masini, dar si camatarii au inceput sa apara si pe serverele de samp. Aveti grija (CHECK primul /AD)

YkcDGPx.png

Link to comment
Share on other sites

Salutari! Ce faceti? Eu unul acum m-am trezit, imi fac un nes si intru si eu in joc.

 

@Runk ZEW, colegu.. eu unul nu te cunosc dar totusi, eu zic sa te mai gandesti in legatura cu demisia aia. E de inteles ca vrei sa iti ajuti un prieten, dar nu uita ca ai o vechime de peste 5 luni aici. Crezi ca are rost sa lasi deoparte tot ce te-ai chinuit sa faci in perioada asta? Si sa fim seriosi.. m-am uitat la ce membri are Ciubi... ala in 2-3 saptamani are tot LV-ul. A mai adus sublider si pe caine..

Link to comment
Share on other sites

Baieti, probabil imi veti da report, dar am trecut pe aici sa imi iau ramas bun. Mi-a placut cat am stat, m-am simtit foarte bine, insa am de ajutat un prieten.

Va doresc da luati tot LS-ul inapoi si sa-i terminati pe B0Ti. Bafta, mi-a facut placere si imi pare rau ca plec.

 

PS: De obicei nu-mi iau ramas bun de la o factiune dar m-am simtit bine. Scuze zeama, stiu ca esti suparat.

Link to comment
Share on other sites

Neata, ce faceti? Eu acum plec la scoala, ne auzim diseara la waruri..sper sa fim cat mai multi.

 

'Neata' era cand m-am trezit eu la 07:00. Sper sa fim multi la waruri si sa castigam macar in LS.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.