Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa incercati sa intrati cat mai multi pe server in orele ce urmeaza , sa fim si noi 20 si ceva online , si evident ca sa prindeti un loc .

 

 

 

PS:Remember - Supreme Chief [AIM]Cosmin . (RIP in peperonnies :)) )

Bravo pisi, ti-am zis ca iei tu, astept sa imi dai 1kk pe samp, ms sal.
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc , multumesc de felicitari .Dupa cum stiti astazi este ziua mea , prin urmare nu o sa fiu prezent la wars.

Vreu sa ascultati de Askhanar la wars si de rank 4+ , sper nu pierdeti turf vs verdant .

O zi placuta in continuare .

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, te imbeti dintr-o bere ma, slabule?

 

Mai trec si eu pe aici ca nu v-am mai vorbit de mult. Felicitari, Kha si Askhanar(cacatalin legayto) pentru functiile primite, sper sa da.

 

 

Sa nu aplici ma, sa nu cumva sa ne ajuti, nab.

Link to comment
Share on other sites

@, sper sa aplice cine trebuie peste week-end .

In alta ordine de idei , daca vreti veniti la war maine, daca nu stati la gratarel . Am prins 2 attacks ca sa va distrati .

O sa incerc sa raspund la reclamatii pana maine seara , sper sa nu imi mai faceti probleme .

 

TINE-TI MINTE , SA NU FACETI ABUZ DE ZONA(IESIT DE PE TURF, F/G LA MASINA) , SA NU VA SINUCIDETI SAU SA FACETI ABUZ DE DRUGS .

 

Atat am avut de zis, o seara buna in continuare si un 1 mai muncitoresc fericit .

Link to comment
Share on other sites

=)):))

Ai grija cu posturile de genul , poti sa fi sanctionat pe forum si in joc pentru astfel de postari .

In alta ordine de idei, sunt la Prislop si stau la o coada ff mare, masina lasata la 10 km de manastire .

Un 1 mai muncitoresc cu multe gratare si beutura .

 

 

@edit: sper sa nu mai vad posturi cu 2,3 cuvinte sau emoticons , astfel o sa fiu nevoit sa inchid topicul de discutii .

Edited by Kha ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Nu stiu cati ma stiti

 

Vin sa va ajut si eu zilele astea.

Poate o-m fi colegi.

 

Edited by South SondOfTheTime
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.