Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Money money money, dai un ban dar stai in fata daca sti cum zac, doar ca aici e dai un ban dar sti ca bati recordu' sau dai un ban dar sti ca nu apari pe banlist.

Cu dedicatie speciala pentru mine si snr

https://www.youtube.com/watch?v=rycg6EVAWCs

---------
Va salut bajeti, weekend placut sa aveti chiar daca la mine ploua :(

 

 

Edited by S k Y V i P BELEAUA
Link to comment
Share on other sites

Fa un topic la discutii generale, posteaza un tutorial, detalii sau informatii.

Nu astepta sa te caute cineva, in momentul in care stafful consulta playerii nu mai avem nevoie de 95% din staff.

 

 

Pentru experienta ta vasta, ce se rezuma la a 'imprumuta' dumele cu v8 ale altor clanuri de A/D(originality, not even once).

AntTweakBar este o librarie pentru C/C++ ce ofera posibilitatea unui GUI imediat pentru aplicatii openg/directx. Dupa logica ta ar putea fi un ENB Series modificat.

V2 daca ar exista ar fi mai bio: http://imgur.com/rQOaYbH

 

Deci V2 nu exista dar tu ai acea poza =))))))

 

gjn81wvxqsq6yzcwubok.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut sa ma abtin. :))

uSp imi da voie sa fac un post micut si amarat aici, ca sa va urez mult succes cu obtinerea noului record!

Bonus:

http://captiongenerator.com/88620/Beyondown-banned

Mars maa, cine a facut-o ? Radeam ca prostu impreuna cu prezentatoru =)))

Link to comment
Share on other sites

Doamne cum ii video ala ????. Ce mai faceti domnilor si doammelor?

Link to comment
Share on other sites

@, retrage ba demisia aia nabete.

Dai rr la gta si daca-ti bagi moduri, baga-le pe rand si verifica-le atunci cand le adaugi in joc.

Nu esti singurul care a patit asa, doar ca eu nu m-am enervat ca stiam ca o fac degeaba.

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) caterinca video, ne vedem ingame, pwp.

 

 

 

#show..

Link to comment
Share on other sites

@, Ciudata treaba. Chestia asta nu mi s-a intamplat niciodata.

Du-te in samp si selecteaza properties si apoi bifezi chestia aia si alege alta versiune de windows, probabil aia sa fie cauza.

Eu spre exemplu am windows 8, daca dau Windows 7, mi se intampla exact aceeasi chestie, crash:

zx4wT3U.png

Link to comment
Share on other sites

@, Nu e vorba de asta.. Oricum cred că ar trebui să reinstalez windows.. dar am de salvat destul de multe şi nu am un stick unde să le pun. Unii mi-au zis să nu şterg partiţia unde am fişierele. Dar vreau să-l curăţ bine.

Link to comment
Share on other sites

@, La mine chestia asta a fost "fututa" si luam crash cand jocul era default, daia am precizat.

Cat despre salvari, fa-ti cont pe mega.nz si le bagi pe toate acolo.

Dupa ce le reinstalezi, intri din nou pe mega.nz si le downloadez fara nicio problema.

nKgqINy.jpg

Deja baietii astia o dau in prostie, ne implica pe noi in ceva ciudat si nu le inteleg scopul.

Totusi, atata timp cat nu avem banati, nu avem cum sa luam wipe si daca si acuma luam wipe, e clara treaba.

Edited by showy
Link to comment
Share on other sites

 

@@AIM NewLife, mulțumesc de menționare în cererea de unban. Ești revoltat tare. Nu știu cum să îți zic dar singurul meu ban pentru coduri a fost pentru altceva, nu pentru aimbot/norecoil/wallhack. Dupa ce mi-a trecut acel ban de 30 de zile am intrat și am injurat pe /ad. Drept urmare am primit ban permanent și am revenit după un an de zile. Frumos din partea ta că ai zis "de nu știu câte ori" de parcă am luat de 20 de ori. Tot frustrat ai rămas, cand am fost amândoi sublideri în ELC am crezut că te-ai schimbat. Dar ești atât de frustrat...

Link to comment
Share on other sites

Ba, luna asta va platesc eu dar de luna viitoare sper ca va puneti pe treaba si platiti si voi taxa aia la admini sa nu luam wipe si sa luam recordu, va rog eu

 

 

(e o gluma pentru cei care nu își dau seama și sunt gata sa sara cu PM)

Edited by ZEW Biz
Link to comment
Share on other sites

@@ZEW Biz Luna viitoare recuperez eu restantele de la astia nou intrati . Incepem sa ne lasam pe tanjala cu platile si nu e bine ...

@ Ce vorbesti ma ? Eu am morcovu intrat rau de tot,pana acum am frecat'o,absente o gramada si vine sesiunea,un caiet de teme/proiect nu am inceput sa fac =)) O sa fie urat

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Ba, luna asta va platesc eu dar de luna viitoare sper ca va puneti pe treaba si platiti si voi taxa aia la admini sa nu luam wipe si sa luam recordu, va rog eu

 

 

(e o gluma pentru cei care nu își dau seama și sunt gata sa sara cu PM)

Trebuia sa dai si pentru attackuri :(( *kappa*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.