Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine avem de disputat 4/4 waruri. Va astept la 19:50 in HQ ! Activitate cat mai mare daca vreti LS-ul saptamana asta. Sa aveti un an scolar plin de realizari si fara incidente, daca ma intelegeti. :)) Mult noroc si noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Pentru maine accept DOAR primele 3 invoiri, intrucat avem WAR pe HQ VTB si chiar daca sunt putini in factiune, e war pe HQ-ul lor si cum mor, revin imediat, nu va fi chiar usor. Felicitari pentru prezenta si prestanta din aceasta seara!

 

 

Repet, maine, 15.09.2015, primele 3 invoiri acceptate. Mult noroc maine !

Link to comment
Share on other sites

Neata bai,puradeilor.

 

Se vede ca a inceput scoala wP3o6ld.png

 

Sper ca saptaman asta sa nu va culcati pe o ureche si sa va plangeti ca aveti de invatat bla bla si sa incepeti cu invoiri ca e prima saptamana nu cred ca cineva se streseaza la scoala in prima saptamana,daca v-om prinde atacurile necesare putem ca pana in weekend sa luam LS-ul.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile din aceasta seara !

 

Vineri nu voi putea intra, insa am lasat mai multe detalii membrilor rank 4+. Oricum, vineri , daca se face cum mi-am stabilit, veti avea doar 1 war si ala usor, rank 4 + stiu la ce ma refer.

 

@@ CHECK ANUNTURI IMPORTANTE / INVOIRI ACTIVITATI @@@

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, eu sunt noul vostru coleg care va fura best-urile, pa

 

Felicitari pentru warurile din aceasta seara !

 

Vineri nu voi putea intra, insa am lasat mai multe detalii membrilor rank 4+. Oricum, vineri , daca se face cum mi-am stabilit, veti avea doar 1 war si ala usor, rank 4 + stiu la ce ma refer.

 

@@ CHECK ANUNTURI IMPORTANTE / INVOIRI ACTIVITATI @@@

tundete omule, costa 10lei tunsu

Link to comment
Share on other sites

@, cand o sa ai tu ce par am eu, sa ma cauti, te rog. :) O sa ma tund 0 in parti cu dungi, probabil e la moda sa fii wannabe, nu stiu... L-am avut si mai mare, m-am obisnuit. Incetati sa mai judecati lucrul asta cu parul daca nu aveti cunostinte. :))

 

https://www.youtube.com/user/TheGentlemanCove/featured

 

 

Arunca aici un ochi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.