Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

I-a dat ban pentru acuzati nefondate pe /live. . .

 

Ba ce plictiseala prin game.. :)

 

Nu pot sa cred cui i-a dat Kelton lider, ala e un copil nefericit, incepea sa ma faca panarama si toate chestiile ca am avut joy. Daca aveam joy luam ban de atunci, erau 10 membrii langa el cand dadeam testul de intrare si a pierdut cu 8/8 duele luate de mine. Toti aia au inceput sa zica ca nu am nimic, s-a facut de caca singur.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa cred cui i-a dat Kelton lider, ala e un copil nefericit, incepea sa ma faca panarama si toate chestiile ca am avut joy. Daca aveam joy luam ban de atunci, erau 10 membrii langa el cand dadeam testul de intrare si a pierdut cu 8/8 duele luate de mine. Toti aia au inceput sa zica ca nu am nimic, s-a facut de caca singur.

 

Despre cine e vorba ? [ lider ]

Si dc ai luat ban, ce ai zis pe live ?

Link to comment
Share on other sites

Eu ma bag la somn ca dorm pe tastatura si nu e de bine =)))

Maine vin tezele la romana, sper ca iau si eu 5 de trecere =))))

Noapte buna si maine sper sa fim cat mai multi ON in HQ la war-uri.

Link to comment
Share on other sites

Omg, astept de 30 min 303-u si inca nu vine X(, inghet :|.

Maine ultima teza la mate, cand ajung acasa ma bag la invatat ca e muuult si greu :(. Pe la 4 si ceva intru si eu in game.

La mate degeaba inveti... : Iti zic din experienta, eu sunt la mate-info... daca nu te apuci cu 2 saptamani inainte de exercitii nu inveti mult azi prea mult. Eu zic ca mai mult de 1 ora nare rost sa inveti.

 

ON: Am luat 8 in teza la mate si 9 la romana :X Ne vedem la 6 la waruri :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.