Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va invit pe toti sa alegeti o taxa buna si echilibrata http://forum.b-zone.ro/topic/105860-sondaj-taxa-3/ . Taxa este pentru cei care chiar au nevoie de bani pentru level, nevoi personale , cat si pentru cei incapabili si lenesi, trebuie sa ne gandim la toti. Sper sa faceti o alegere potrivita si corecta.

 

Va urez SARBATORI FERICITE!

 

MAYOR Moartea!

Daca aveti ceva de adaugat/reprosat/urari/etc,folositi quote la acest post.

Link to comment
Share on other sites

Va invit pe toti sa alegeti o taxa buna si echilibrata http://forum.b-zone....-sondaj-taxa-3/ . Taxa este pentru cei care chiar au nevoie de bani pentru level, nevoi personale , cat si pentru cei incapabili si lenesi, trebuie sa ne gandim la toti. Sper sa faceti o alegere potrivita si corecta.

 

Va urez SARBATORI FERICITE!

 

MAYOR Moartea!

Daca aveti ceva de adaugat/reprosat/urari/etc,folositi quote la acest post.

 

Sarbatori fericite!

 

Maine la 20:30 toata lumea sa fie in HQ pentru war-ul 4fun intre cele 15 factiuni. Cine lipseste si nu este invoit, are Faction Warn.

Edited by Don PauL
Link to comment
Share on other sites

Sarbatori fericite!

 

Maine la 20:30 toata lumea sa fie in HQ pentru war-ul 4fun intre cele 15 factiuni. Cine lipseste si nu este invoit, are Faction Warn.

Cei ce nu pot ajunge la WAR, sa imi trimita mie PM cu modelul postat in topicul "Wars" (cererile care nu sunt facute dupa model vor fii respinse). Cine lipseste nemotivat, va primi FW. Tratati acest WAR ca oricare altul! Edited by Magnum96
Link to comment
Share on other sites

A fost cel mai naspa war din viata mea =)) E bine ca s-a amanat, nu stiu ce s-ar fii intamplat acolo :))

Eu ma duc la culcare, maine mai vorbim, noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit, a deschis si Paul acest topic :), in primul rand bine v-am gasit, in al doilea rand sper sa fim uniti, in al treilea rand sper sa cucerim ceva teritorii macar in LS, sunt aproape numai printre prietenii mei dragi de pe aceasta comunitate, sper sa facem o treaba buna impreuna :X

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.