Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta in continuare flocea, te mai asteptam pe la noi...

Eşti nesimţit, ai promis ceva...

Dragos, mi-ai fost un coleg de încredere. Forţa Taraf:)) Baftă în continuare, sper să te întorci.

:( Bafta mai departe.

Dar tinem legatura ;)

 

 

R-e-t-r-a-g. !!!!

 

Am facut asta pentru PauL. si pentru ca am respect fata de el si pentru prietenii pe care ii am / mi i-am facut in aceasta factiune. Va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Am facut asta pentru PauL. si pentru ca am respect fata de el si pentru prietenii pe care ii am / mi i-am facut in aceasta factiune. Va multumesc !

Am observat ca ai retras, chiar ma bucur sa vad asta! Cu totii trebuie sa ne adaptam la noile reguli. Vad ca ti-ai dat seama ca demisia nu rezolva problema. Apropo, nu uita ca ai zis ca mai ai de gand sa stai minim 4 luni ;) (rank 5) Edited by Consigliere Magnum
Link to comment
Share on other sites

Am facut asta pentru PauL. si pentru ca am respect fata de el si pentru prietenii pe care ii am / mi i-am facut in aceasta factiune. Va multumesc !

Da, are dreptate Magnum.

Bine ca nu ai iesit ;)

Link to comment
Share on other sites

Mda ... mega hiper super extra lag X_X Am iesit ... mai bine asa :))=))

 

Moartea la dusmanii nostri (Corlioniiii)

 

Aaa si da uitati o poza recenta 5.jpg el este ---->> Tobe tobe XANDER !!! :))

Link to comment
Share on other sites

Mda ... mega hiper super extra lag X_X Am iesit ... mai bine asa :))=))

 

Moartea la dusmanii nostri (Corlioniiii)

 

Aaa si da uitati o poza recenta 5.jpg el este ---->> Tobe tobe XANDER !!! :))

Asta e poza lui de profil de pe facebook ? =))))

Link to comment
Share on other sites

Mda ... mega hiper super extra lag X_X Am iesit ... mai bine asa :))=))

 

Moartea la dusmanii nostri (Corlioniiii)

 

Aaa si da uitati o poza recenta 5.jpg el este ---->> Tobe tobe XANDER !!! :))

Omfg=)) Stai aşa că mă apuc de phostoshop mâine, să vezi ce poze fac:))

Edited by Xander96
Link to comment
Share on other sites

Haha :))

http://s8.postimage.org/besj8kdtx/sa_mp_024.png

 

EDIT :

Buna seara

 

 

Baieti, regret ca nu v-am spus din timp acest lucru care urma sa se intample, si a fost o decizie corecta intr-adevar, nu reusisem saptamana asta sa-mi ajut mafia, sa pun la punct anumite lucruri care scapau de sub control, asta este. Cred ca aici am incheiat totul alaturi de corleone, factiunea unde mi-am petrecut mai mult de un an, cu bune, cu rele, a fost o reala placere, sa cunosc membrii deosebiti si care probabil vom pastra legatura, asadar pentru o perioada aici voi lasa amintirile, tot ceea ce a fost mai roz pentru mine iar pentru voi dragilor va urez tot binele, si ca noul lider sa fie cu capul pe umeri, sa va indrume spre calea cea buna. Inca o data imi pare rau, stiu ca era mai placut sa ne ultimul timp impreuna, si in legatura cu activitatea mea, chiar am avut unele probleme, nu obisnuiesc sa mint, cateva conflicte in familie pot schimba totul. Cam atat a fost de zis, ramaneti linistiti si v-as sfatui sa nu plecati la nervi sau alte motive mai dure. Respect Corleone, casa mea de mai bine de un an.

 

 

 

Pacat, chiar cand incepusem sa ma obisnuiesc=))))

Acum alt lider, alta provocare .

Edited by WhixYCFR
Link to comment
Share on other sites

Chiar is probleme acolo la ei... Is curios cine o sa ia lider.

 

Noapte buna ma duc sa ma culc.

 

Nu înţeleg de ce a mai acceptat funcţia dacă nu se putea ocupa de ea, doar ca să se laude c-a fost şi el lider, :facepalm:.

Mai mult a stricat mafia, putea prea bine să spună "Nu, nu doresc funcţia pentru că n-am timp să mă ocup de organizarea mafiei" şi gata.

Total dezamăgit de decizia lui Kasadin, a fost un gest egoist.

Noapte bună tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.