Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

OMFG, am luat ban pentru aim. Ce se întâmplă?

La asta ma miram si eu, si cand am intrebat pe /f nimeni nu a zis nimic ... Ma miram ... Xander?! Ban?! Aim?! Ceva nu e in regula :))

Link to comment
Share on other sites

Mă jur că n-am folosit aim. Asta e, nu tot ce se întâmplă e corect în viaţă. Mulţumesc Paul pentru şansa acordată, mulţumesc colegilor. Succes tuturor, sper să cuceriţi şi LV-ul!

Edited by Xander96
Link to comment
Share on other sites

Mă jur că n-am folosit aim. Asta e, nu tot ce se întâmplă e corect în viaţă. Mulţumesc Paul pentru şansa acordată, mulţumesc colegilor. Succes tuturor, sper să cuceriţi şi LV-ul!

Rambo.exe s-a dezactivat:))

Link to comment
Share on other sites

Mă jur că n-am folosit aim. Asta e, nu tot ce se întâmplă e corect în viaţă. Mulţumesc Paul pentru şansa acordată, mulţumesc colegilor. Succes tuturor, sper să cuceriţi şi LV-ul!

 

 

Asta e Xanderica ..... multumim si noi pentru timpul acordat si pentur ajutorul acordat, te asteptam inapoi dupa o luna ....

Edited by Cap De Rege mTy
Link to comment
Share on other sites

Omg ... Pleaca si asta ... :|

 

Nu pleacă, e dat afară pentru că e un CODAT.

Se vede până şi în video-urile puse de el pe forum la discuţii că foloseşte AIM, îi sare ţinta însă nu toţi puteţi vedea asta.

Succese, Xander.

 

P.S: Negarea faptului că foloseşti aim în faţa prietenilor arată cât de patetic eşti.

Link to comment
Share on other sites

Nu pleacă, e dat afară pentru că e un CODAT.

Se vede până şi în video-urile puse de el pe forum la discuţii că foloseşte AIM, îi sare ţinta însă nu toţi puteţi vedea asta.

Succese, Xander.

 

P.S: Negarea faptului că foloseşti aim în faţa prietenilor arată cât de patetic eşti.

Te-ai folosit de toţi pentru a-ţi face un nume pe server, iar acum întorci spatele prietenilor şi îţi arăţi adevărata faţă. Ai uitat că mi-ai zis pe mess că şi tu foloseşti aim, şi să recunosc? Nu aveam ce să recunosc, deoarece eu chiar n-am folosit aim, însă, despre tine n-am ce să zic. Succes în continuare, şi vezi cum îi fraiereşti şi pe ăştia. Succes, aceasta a fost ultimul meu post aici.

Link to comment
Share on other sites

 

Te-ai folosit de toţi pentru a-ţi face un nume pe server, iar acum întorci spatele prietenilor şi îţi arăţi adevărata faţă. Ai uitat că mi-ai zis pe mess că şi tu foloseşti aim, şi să recunosc? Nu aveam ce să recunosc, deoarece eu chiar n-am folosit aim, însă, despre tine n-am ce să zic. Succes în continuare, şi vezi cum îi fraiereşti şi pe ăştia. Succes, aceasta a fost ultimul meu post aici.

Totul e posibil... Daca ai folosit aim, asta e ... Dar te astept innapoi cat mai repede :* Bafata mai departe ;)

Link to comment
Share on other sites

Te-ai folosit de toţi pentru a-ţi face un nume pe server, iar acum întorci spatele prietenilor şi îţi arăţi adevărata faţă. Ai uitat că mi-ai zis pe mess că şi tu foloseşti aim, şi să recunosc? Nu aveam ce să recunosc, deoarece eu chiar n-am folosit aim, însă, despre tine n-am ce să zic. Succes în continuare, şi vezi cum îi fraiereşti şi pe ăştia. Succes, aceasta a fost ultimul meu post aici.

 

De cine m-am folosit? Ce nume am eu pe server? :-?

Am muncit pentru tot ce am, cel ce m-a ajutat a fost şi este WhitePoint, tu nu m-ai ajutat cu nimic, ai jucat la început apoi te-ai lăsat şi-ai revenit acum 1 lună plin de fiţe şi tupeu cum să-ţi schimb numele în joc că nu mai vrei S4G, copile, eu nu sunt bancă.

Iniţial am vrut să-l schimb dar când am văzut ce comportament ai am renunţat la idee.

Nu mai arunca cu vorbe, nu asupra mea pentru că nu-ţi permit.

Nu te-ai deranjat nici măcar să faci cerere unban, de ce oare ?

Îţi spun eu, pentru că şti c-ai folosit şi că are dovezi clare împotriva ta.

 

P.S: Joacă corect, codatule.

Edited by Low Speedy Low
Link to comment
Share on other sites

Un antrenament reusit, felicitari.

Noapte buna si sper ca maine la war'uri sa fiti TOTI ON incepand cu ora 18:00 pana la 22 daca vreti sa mentinem turfs-urile sau sa castigam mai multe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.