Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru cei care nu au fost astazi la antrenament,va rog sa ascultati maine si de cei care au fost azi deoarece am facut niste tactici pe zonele de la barzini care urmeaza sa le cucerim,asa ca va rog sa NU mai mergeti de capul votru ci ORGANIZAT daca vreti sa facem ceva.Multumesc pentru intelegere.

 

Noapte buna.

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Paul , imi cer mii de scuze pentru deranj , iti urez mult succes in continuare tie si lui explosive pentru ca stiu ca e o mare bataie de cap sa fii lider/sub lider , sper sa luati toate turfurile , respect tuturor celor care chiar fac treaba. Si le urez multa m**e celor ce au intrat doar pentru ca e o mafie puternica , si pentru rank , nu dau nume (patriot) , si sper sa nu mai tii nabi prin zona , iar nu mai dau nume(patriot).Acesta a fost ultimul post de pe acest cont aici .

Bluer +1 si de la mine pentru faza cu Sherlock Holmes , ai fost baiat destept , si chiar ma bucur ca s-a gasit cineva care sa ma "demaste" .

De un an de zile nimeni nu a stiut nimic.

Multa bafta la waruri si , in incheiere Patriot nu mai zic ca stii si tu.

 

Tu cand scrii mai si citesti sau scrii asa dupa cum te taie capu'?

1. N-am intrat pentru rank, salariu, puterea mafiei. Am intrat pentru că este o mafie unita. Tu ai spus "am intrat in stracci pt că este o mafie puternică"

2. Ti-am permis prea multe si acum ti-ai luat-o-n cap.

3. Daca tu crezi că in Stracci a aflat lumea ca esti baiat te inseli, incă din Tattaglia știm că esti baiat, asa ca ciocu mic.

4. Sper să nu mai aud de tine in viața mea.

 

 

 

Imi fac ghiozdănelul pt școală si mă bag la somn.

Ne vedem maine la war, impreună cu noii recruti.

Am scăpat de toti noobi din mafie. Sper să nu mai bage PauL toti necunoscuții si toți noobs de pe server.

Noapte bună!

 

 

P.S: In Romania barbatul care se dă drept femeie si invers, are un nume, nu-l spun, dar sper ca esti conștient că tot serveru' de cunoaște ca unul.

Edited by Joseph Stalin
Link to comment
Share on other sites

Paul , imi cer mii de scuze pentru deranj , iti urez mult succes in continuare tie si lui explosive pentru ca stiu ca e o mare bataie de cap sa fii lider/sub lider , sper sa luati toate turfurile , respect tuturor celor care chiar fac treaba. Si le urez multa m**e celor ce au intrat doar pentru ca e o mafie puternica , si pentru rank , nu dau nume (patriot) , si sper sa nu mai tii nabi prin zona , iar nu mai dau nume(patriot).Acesta a fost ultimul post de pe acest cont aici .

Bluer +1 si de la mine pentru faza cu Sherlock Holmes , ai fost baiat destept , si chiar ma bucur ca s-a gasit cineva care sa ma "demaste" .

De un an de zile nimeni nu a stiut nimic.

Multa bafta la waruri si , in incheiere Patriot nu mai zic ca stii si tu.

Da, mersi pentru +1 de la tine, da' nici nu l-ai dat :)). Da' ştii tu, când doare adevăru' te retragi, e greu cu oameni d'ăştia, bucură-te că te-am făcut „cunoscut”. :)

 

 

* Neaţa, mă pregătesc şi eu să plec la LICEU. (:|

Edited by B l u e R e l
Link to comment
Share on other sites

Back de la scoală.

Maine sunt de serviciu pe scoala m/

Ne vedem in game si la war.

 

Edit:

- ascultați aici nepoțeilor! Edited by Joseph Stalin
Link to comment
Share on other sites

O serie de waruri excelenta.Felicitari tuturor.

Si im cer scuze ca am luat worst.

 

 

Iar ai luat ma worst ?

Felicitari baieti, am urmarit cateva war'uri de la Paul de acasa, la Car Jacker credeam ca o sa pierdem dupa ce au venit copii :)))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.