Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bun venit celor noi,sa fiti activi si sa veniti la waruri restul e CanCan.

 

Mi-am tras display name de codat,smecher nu ?

 

Noapte buna.

Cam asa, welcome celor noi.

PS:Newlife explica si tu la toti care au intrat de curand care e faza cu distratu la war, NB.

Link to comment
Share on other sites

@@R0LLs, Gata cu distratu,de luni ne punem pe treaba,cat a fost Dookid ne-am distrat ca lui ii placea sa se distreze de asta a si renuntat la lider dupa ce a pierdut zile la rand turfuri pentru ca el se distra daca intelegi ce vreau sa zic :)),acum eu sper ca noua conducere sa ia lucrurile mai in serios si sa ne readuca cu picioarele pe pamant ca altfel devenim factiune pasnica mai cea ca Bratva.

Link to comment
Share on other sites

@@R0LLs, Gata cu distratu,de luni ne punem pe treaba,cat a fost Dookid ne-am distrat ca lui ii placea sa se distreze de asta a si renuntat la lider dupa ce a pierdut zile la rand turfuri pentru ca el se distra daca intelegi ce vreau sa zic :)),acum eu sper ca noua conducere sa ia lucrurile mai in serios si sa ne readuca cu picioarele pe pamant ca altfel devenim factiune pasnica mai cea ca Bratva.

Acum o sa ne distram cu cerbu, magic explica tu acum :))

Link to comment
Share on other sites

Maine, 14.09.2014, ora 22:00, va astept in HQ pentru prima sedinta a mea nu voi face foarte des aceste sedinte, dar am pretentia ca la acestea sa veniti. La aceasta sedinta prezenta este obligatorie, de acea am pus acea ora ca lumea pe la 19:00, 20:00 mai iese pe afara, asa ca toti sa puteti venii. Vreau sa stabilim multe lucruri impreuna, deci nu vreau scuze banale, cine chiar nu poate sa vine poate sa isi puna invoire, dar cu un motiv bine intemeiat.

 

@@mag1c, Ia de aici:

 

 

 

Imi este mila de el.FREE GIGI!

 

 

 

Acum o sa ne distram cu cerbu, magic explica tu acum :))

 

 

NewLife,cu acest minunat CERB nu este de joaca.R0LLs l-a simtit o seara intreaga langa el in pat.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Maine, 14.09.2014, ora 22:00, va astept in HQ pentru prima sedinta a mea nu voi face foarte des aceste sedinte, dar am pretentia ca la acestea sa veniti. La aceasta sedinta prezenta este obligatorie, de acea am pus acea ora ca lumea pe la 19:00, 20:00 mai iese pe afara, asa ca toti sa puteti venii. Vreau sa stabilim multe lucruri impreuna, deci nu vreau scuze banale, cine chiar nu poate sa vine poate sa isi puna invoire, dar cu un motiv bine intemeiat.

 

@@mag1c, Ia de aici:

 

 

 

Imi este mila de el.FREE GIGI!

 

 

 

Acum o sa ne distram cu cerbu, magic explica tu acum :))

 

 

NewLife,cu acest minunat CERB nu este de joaca.R0LLs l-a simtit o seara intreaga langa el in pat.

 

Eu nu am simtit nimic, poate doar tu, eu l-am vazut in actiune la waruri si pe skype :))

 

Link to comment
Share on other sites

Gata baietii mei am revenit acasa dupa o vacanta de 2 saptamani daca m-ati vazut pe sever nu eram eu era un prieten care i-am dat parola la cont sa intre la waruri.Sper ca a facut scoruri bune :)))) domnu xsorin.Am dat aseara i-am aseara la buci lu gagicamea :)))).Sa faci dragoste cu gagica dupa 3-4 zile de STOP.Am zis de ce doamneee imi dai mie ginionu asta cand vreau sa fac si eu ceva nebunii sa nu poata

Link to comment
Share on other sites

Salut Green Street Bloods gg pentru attack-uri maine sper sa fim cat am fost azi la sedinta sau si 30+ nu ar fii rau :))) , eu mai stau putin si ma bag la somn , ca maine la 6 trezirea , bleah ,

Noapte buna :*

Link to comment
Share on other sites

@@zeAma69, Acum ca stim strategia de a cucerii 3 orase care ne-a fost spusa la sedinta de catre Yoshi si Tratec cu siguranta vom domina intreaga mapa ceva timp de acum incolo , daca nu stiati care este va spun eu ,,sa ne distram,, nb , maine trezirea de dimineata :( .

 

Ce sa zic pana la urma asta''i cel mai important sa te distrezi nu sa-ti faci nervi , daca nu aparea codu ... era alta viata dar usor usor vad ca adminii incearca sa isi fac treaba , RESPECT mai ales lu Vinnie care chiar daca statea cu r-con a acceptat report sa ajute pe cineva ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Amigo, tradatorule de oftica ca nu ai luat lider GSB te-ai dus in VDT ca nea prietenii tai sunt acolo.Ar trebui sa fim atenti la VDT ca sunt periculosi sa moara familia mea daca nu la VDT rank 1 face toata factiunea Trestii si Rasta 2 codati si multi altii


Sa moara mama cand eram in 69 cu Rasta datea ala cu M4 la war zici ca datea cu minigun ma jur

Link to comment
Share on other sites

Amigo n-o sa va tina hai sa zicem ca va tine pana ia Rasta si Trestii ban ca dupaia oricum v-o luati

Link to comment
Share on other sites

 

@AIM K0rS fara suparare,dar tu daca trage unu bine zici ca e codat.Pai atunci tratec codatu ala rupe tot...newlife ala rupe renk0,beyond ultimul codat mama lui,zeamateur ala da cu m4 de la 1km vai ce codati...

 

Link to comment
Share on other sites

Amigo fara suparare, dar ce-i din GSB care i-ai spus mai de vreme nu au avut ban ca astia de la voi in special rank 1 robSS (Blake) ban fara numar, Trestii, Rasta si kewl astia numai zic rupeti codurile si tot voi ne faceti pe noi codati


Cand erai in GSB ii injurai pe VDT acuma ne injuri pe noi ca suntem codati uitate ce codati ai la rank 1 in factiune

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.