Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut salut,veniti la waruri chiar daca sunt in LV putem castiga macar un war din 2 avem sansa noastra,ei sunt 30 de toti in factiune,daca suntem mai multi ii putem bate,nu plecati cu gandu ca nu avem nicio sansa,orice e posibil.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Eu cunosc destul de bine LV-ul si membrii din RDT si credeti-ma chiar daca venim din LS ii facem praf ca majoritatea membrilor din RDT sunt slabani.

Asa ca veniti si la warurile din LV ca o sa fie usor sa castigam, cum a zis si NewLife ei sunt 30 in factiune si o sa fie 15 la war maxim 20, daca o sa fim 25 la war ii facem praf.

Edited by AIM PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

@,

Trebuie pusi pe cladirea rosie ma, clear constant si curatam tot ;)

Dar sa asculte asta e toata faza si sa fim 25+ altfel nu facem nimic

Pe bank LV sunt 3 locuri de unde ii putem curata:

1: La gara aia

2: pe banka

3: cladirea aia rosie

Pe transfender tot 3:

1: putem sari cu fcr pe cladirea de langa car rent lv

2: pe piramida

3: in parcare

Link to comment
Share on other sites

Am sa sar peste succesul nostru din LV si peste besturile personale si am sa trec direct la ultimul war . A fost jalnic warul de pe Idleewood , multi dintr voi ati iesit , cei care se duceau la war aveau o atitudine de rambo efectiv nu vroiati sa ascultati ce va ziceam pe /f , data viitoare nu o sa se mai intample , toti cei care nu o sa ascultati de r4+ o sa primiti FW si ca sa fie un dezastru complet a venit si Southas cel bun cu +17 , the end of the story , daca nu prindem attack sa nu faceti gura pentru ca nu meritati unii dintre voi , Nb .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.