Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Băieți, atenție astăzi sa fiți atenți la attack rank 4, sper sa repar și eu pc pana mâine, îmi pare rău de băieții care au luat FW de la posturi dar fi-ți și voi mai atenți pe zona ce faceți xa orice greșeală nu se iartă.

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc!

Am zis ca pun video-urile cu duelele si tinta la discutii, so:

https://youtube.com/watch?v=x4999xfIQf4

https://youtube.com/watch?v=psLKjnpQHDQ

Download link pt. tinta: https://www.dropbox.com/s/q4mxrah1gm3dzjr/tinta_baros.zip?dl=0

crosshair.cs se baga in folderul CLEO, iar hud.txd se baga in folderul models.

Scuze pt. nabii din al 2-lea video. :))

Edited by PiscoTzeL V I P
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/video.php?v=709545955761912

 

@edit: te rog sa nu mai faci posturi de genul, adica doar cu un link, emoticon sau videoclip. Daca vrei sa faci un post, pui mai multe cuvinte, altfel o sa fiu nevoit sa te sanctionez in game.

Edited by Kha PaZona
ATENTIE !!!
Link to comment
Share on other sites

@, wellcome, bine ai revenit doddy.

Astazi astept o prezenta cat mai mare la waruri. Nu uitati, aveti dreptul doar la o invoire pe saptamana, deci folositi-o cu cap.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi intrati.Felicitari pentru turfurile gastigate si ii felicit pe fiecare pentru efortul dat la warul din seara asta.Felicitari la toti pentru scoruri!

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg ce e cu inactivitatea asta... Am 2 saptamani in aceasta factiune dar pe 2-3 nu i-am vazut deloc la war-uri ... 38 in factiune si 20 pe members... eu nu am mai vazut asa ceva... Ma gandesc la demisie, maine fac 2 saptamani ! Daca nu se remediaza situatia cu inactivii, eu am iesit. NU are rost sa raman !

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

E o problema acum fiindcă eu sunt pe tușă pana lunea viitoare, deci nu mă pot ocupa și ajuta așa mult pe bogdan, stai liniștit ca nu o sa continue așa, îți garantez, dar singurul lucru e ca ru nu pot ajuta și sa mă pot ocupa acum, pentru diseară sancțiunile pe forum, sa vedem atunci.

Și degeaba 35 membrii on dacă iei bataie de la 23, PwP

Link to comment
Share on other sites

Caut om care sa faca evidenta la waruri zilnic.


Si caut un lider la gruparea de asasini.


Cei interesati sa-mi lase un PM sau sa ma contacteze in GAME.


Edited by Kha PaZona
Link to comment
Share on other sites

Astazi la 19:45 toata lumea in HQ, cine nu vine are UNINVITE, v-am anuntat sanctiunea, m-am saturat sa va plangeti ca nu avem membrii si voi sunteti inactivi.


Daca ramanem 20 macar stiu ca cei 20 intra la waruri si incepem restructurarea factiunii.


O zi buna sa aveti!



Edited by Askhanar
Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici. Este penultima mafie. M-am simtit excelent. Vreau sa imi cer scuze celor ce i-am jignit si sper sa raman prieten cu toti. Vreau sa va urez bafta in tot, sa va atingeti obiectivele atat in viata reala cat si pe sa:mp. Timpul meu s-a dus, as mai fii vrut, dar [...] Sunteti niste persoane minunate !

Link to comment
Share on other sites

Mda,cam nasol azi la waruri.

Mi-a mers netu' foare nasol eram nevoit sa dau /q din cauza desyncului.

Maine ii sun p-aia de la net sa le spun.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Băieți eu nu mai am ce sa zic, am toată încrederea ca bogdan nu a folosit nimic și ca banul e discutabil, chiar nu mai contează astăzi la waruri, va anunț în câteva minute dacă sunteți liberi sau nu, Long Live ZEW, scoruri de 30+ în ls

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.