Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru warr-uri. Pacat ca a fost lag umpic da' tot am facut 15-3 la primu' war.. ce lag face prostia aia de ploaie in game, si cu tot cu lagu' de la host.. meh

 

# Poate prinde-ti attack sau ceva, oriunde, macar un attack =))

 

# Noapte buna, bafta maine la scoala/liceu

Link to comment
Share on other sites

Salut,GG pentru cele 2 waruri din aceasta seara,daca nu era asa mare lag pe SV era foarte bine,yo mi-am reinstalat windowsu si sper sa descarc GTA pana maine la wars.GG pentru attack,hai NB all si bafta maine la scoala/liceu.Pwp

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, am venit si eu de la liceu. Sunt mort de oboseala, abea la 4 am ajuns acasa. Ce faceti? Dati-mi niste idei de nume, parca as vrea sa-mi schimb nickname-ul pe joc, mi-am luat un paysafe si vreau sa-mi iau si niste iteme pe cs:go, si sa schimb nicku', daca aveti vreo idee, quote :))

 

# oare pastram paramedicu' la waru' cu sp?

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti dupa o perioada in care am fost tinut pe bara datorita unui ban inscenat si imbracat frumos de dragul nostru Stoica Mihai care ar face orice sa scape de noi numai sa invete sa joace jocul si sa nu se mai gandeasca la tot felul de moduri nu face.

https://www.youtube.com/watch?v=XUgdFez3XrE

Pentru asta am fost banat , lucru care poate fi realizat fara nici-un auto weapon switcher ci doar cu weapon switcherul legal by Rasta , iei GTA-ul ,lasi arma jos pentru o secunda si schimbi( cu tasta E sau pe ce aveti voi http://i.imgur.com/qabWoPr.jpg) de pe m4 pe daegle si inapoi , am tinut sa explic public pentru ca tot sunt intrebat de ce am primit acel ban.

Din cate am inteles astea sunt toate acuzatiile aduse impotriva mea si cred eu ca normal ar fi ca sa fiu adaugat inapoi in factiune cat de curand ;)

Edited by BeyondOwn
Link to comment
Share on other sites

Salut bajeti mei,mi-am schimbat windowsu,mi-am pus aproape tot ce trb si sa dam drumu la waruri.Radule am pun invoire,dar dau edit.La primu war nu am putut ajunge.Am ajuns la 20:10 acasa,pana am instalat GTA,samp,moduri etc.. mi-a luat ceva..Dau edit acum.Bafta

Link to comment
Share on other sites

 

 

ionutz fortza cercel, zici ca-i skinul de lider de la vtb, nu vreau sa jignesc :)))


 

 

ionutz fortza cercel, zici ca-i skinul de lider de la vtb, nu vreau sa jignesc :)))

Link to comment
Share on other sites

Hai ca a mers bine treaba, au stat putin in hq de frica.

oc53bTN.jpg

 

Si un mic best, era si timpu', n-am mai luat de ceva timp fragarilor :)).

kwCMq5H.png

Link to comment
Share on other sites

@@BeyondOwn, n-ai ce face, tinere. El gen nu e "nolifer" ca noi ceilalti, dar a primit helper cu 5 ore / zi jucate in mod obligatoriu. La fel schimb si eu armele pe E :)) Daca nu vei fi adaugat din nou in factiune, inseamna ca degeaba ai umplut PC-ul cu filmari la fiecare faza de-a ta. Pana la urma urmei, cred ca asta se poate testa daca cei responsabili vor sa vada cu adevarat cine merita ban pentru ceea ce se vede pe filmarea ta. Lasa-i, ca mai bine de o luna si jumatate ies din HQ doar pentru o zi si dupa se duc inapoi. :)) Imi cer scuze ca n-am ajuns astazi, am fost foarte ocupat. Ne vedem maine, seara linistita tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Va salut baieti dupa o perioada in care am fost tinut pe bara datorita unui ban inscenat si imbracat frumos de dragul nostru Stoica Mihai care ar face orice sa scape de noi numai sa invete sa joace jocul si sa nu se mai gandeasca la tot felul de moduri nu face.

https://www.youtube.com/watch?v=XUgdFez3XrE

Pentru asta am fost banat , lucru care poate fi realizat fara nici-un auto weapon switcher ci doar cu weapon switcherul legal by Rasta , iei GTA-ul ,lasi arma jos pentru o secunda si schimbi( cu tasta E sau pe ce aveti voi http://i.imgur.com/qabWoPr.jpg) de pe m4 pe daegle si inapoi , am tinut sa explic public pentru ca tot sunt intrebat de ce am primit acel ban.

Din cate am inteles astea sunt toate acuzatiile aduse impotriva mea si cred eu ca normal ar fi ca sa fiu adaugat inapoi in factiune cat de curand ;)

 

 

Aiurea de el, un nolifer, ce sa-i ceri mai mult.

 

RE: Stiu, cu totii avem lag, dar venim pe zona. Incercati sa veniti la waruri si sa stati macar la influenta. Am prins doar un attack, pe Rodeo iar Joi vreau sa avem din nou LS-ul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.