Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ieri si luni ati fost iertati la evidenta (nu s'a facut),dar incepand de astazi evidenta va fii facuta zilnic indiferent de situatia warurilor (pierdem sau castigam) pentru ca sunteti extrem de inactivi . Cum credeti ca o sa putem sa batem pe cei din SP/69 daca noi suntem 26-27 on iar ei 35 ? Am iertat prea mult,nu ma intereseaza ca aveti probleme,toti avem,dar intervine si bunul simt . Nu poti sa intri 1 zi pe sapt-ok-,dar daca nu poti sa intri 3 zile du'te frumusel si pune'ti demisia . Nu se va mai tolera inactivitatea,indiferent de rankul pe care il aveti sau cat de bine trageti,degeaba sunteti zei daca intrati la 1 war pe zi .

Evidenta o sa fie facuta la sange,nu se va mai ierta decat in cazuri exceptionale,si daca acestea nu se repeta !

 

PS : Moare slabanu ala de sublider acum ca a luat bey unban . Ne vedem diseara la waruri,daca suntem multi poate dam si un spawnkill .

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

@, RETRAGE TUTI CAPU TAU ! EU NU MA SUPAR DACA MA INJURI, NICI N-AM VAZUT...daca vedeam, cel mai probabil te injuram si eu. Hai retrage.

 

Cei drept, am castigat astazi toate warurile, dar activitatea voastra este haotica. 69 P.M. sunt mereu peste 30 iar noi ne incadram la limita de 30, pai ce facem? Evidenta la warurile de astazi va fi la ``sange``.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut, am ajuns si eu acasa. Care-i treaba? Insfarsit avem 3 warr-uri la rand, nu-mi prea plac pauzele intre warr-uri sa mor. Nasol cu prostia asta de update cu ploaie si vreme nasoala, nu prea poti sa joci calumea.

 

# ne auzim in game

 

 

Am scos si eu un video nou de la warr-uri, like si subscribe daca va place cum ma descurc, mz

 

Link to comment
Share on other sites

Maine avem 4/4, este vineri, ca atare va asteptam pe toti la waruri pentru ca avem sansa sa recucerim LS-ul. NU SE VOR ACCEPTA INVOIRI, deoarece avem de disputati waruri grele. 69 PM sunt foarte activi, iar Richman este turf de influenta in tunel. SP sunt la fel de activi si buni, iar Bank LS e aiurea pentru ca nu se joaca defensive. Doar pe pod dupa baricada sau casele de pe VW. Ba mai mult decat atat, avem de aparat 1 HQ si sa recucerim Marina. Incercati sa va faceti timp, chiar daca este sfarsit de saptamana si majoritatea plecati, puteti sta 2 ore. Mereu v-au fost acceptat invoirile, mai mult de 3, insa acum trebuie sa dam dovada de ce suntem in stare. VTB erau toti 20 pe turf si noi eram 32 ON, am fost 28 pe turf , 7-5 pentru noi si v-ati pus AFK, am ramas 13 si am pierdut. Aceste lucruri nu se fac si luati aminte, chiar daca aveti secundele si stati AFK, daca nu este runda 8(win), avem tot dreptul de a va sanctiona. Revizuiti-va activitatea pentru ca trebuie sa castigam. Astazi am fost 32/39, o prezenta destul de buna, dar va miscati prea greu pe turf. REPET, MAINE NU SE VOR ACCEPTA INVOIRI PENTRU CA AVEM SANSA SA RECUCERIM LS-UL SI TREBUIE SA NE APARAM IN FATA CELORLALTI.

Link to comment
Share on other sites

 

Maine avem 4/4, este vineri, ca atare va asteptam pe toti la waruri pentru ca avem sansa sa recucerim LS-ul. NU SE VOR ACCEPTA INVOIRI, deoarece avem de disputati waruri grele. 69 PM sunt foarte activi, iar Richman este turf de influenta in tunel. SP sunt la fel de activi si buni, iar Bank LS e aiurea pentru ca nu se joaca defensive. Doar pe pod dupa baricada sau casele de pe VW. Ba mai mult decat atat, avem de aparat 1 HQ si sa recucerim Marina. Incercati sa va faceti timp, chiar daca este sfarsit de saptamana si majoritatea plecati, puteti sta 2 ore. Mereu v-au fost acceptat invoirile, mai mult de 3, insa acum trebuie sa dam dovada de ce suntem in stare. VTB erau toti 20 pe turf si noi eram 32 ON, am fost 28 pe turf , 7-5 pentru noi si v-ati pus AFK, am ramas 13 si am pierdut. Aceste lucruri nu se fac si luati aminte, chiar daca aveti secundele si stati AFK, daca nu este runda 8(win), avem tot dreptul de a va sanctiona. Revizuiti-va activitatea pentru ca trebuie sa castigam. Astazi am fost 32/39, o prezenta destul de buna, dar va miscati prea greu pe turf. REPET, MAINE NU SE VOR ACCEPTA INVOIRI PENTRU CA AVEM SANSA SA RECUCERIM LS-UL SI TREBUIE SA NE APARAM IN FATA CELORLALTI.

 

Maine, 04.11.2015, intre orele 20:00 - 21:30 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati" si se vor accepta DOAR 3 ! 1. Verdant Family - Verdant I LS (HQ) : 20:30 - 20:30 ( DEFEND ) 2. Vietnames Boys - Marina LS (HQ) : 20:30 - 21:00 ( ATTACK ) 3. Souther Pimps - Bank LS : 21:00 - 21:30 ( DEFEND ) 3. 69 Pier Mobs - Richman LS : 21:30 - 22:00 ( ATTACK ) ! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !
Nu o sa mai repet ce au zis Coke si Anded pentru ca au spus foarte bine lucrurilor pe nume , vreau sa va reamintesc totusi ca un war nu este castigat cand se ajunge la runda 7 ci la runda 8 , astazi cei ce s-au lasat afk/nu au mai venit la warul de pe Marina LS dupa ce am luat 7 runde meritau cu siguranta FW dar vom trece cu vederea daca vom lua 4/4 maine , cat despre evidenta ea va fi facuta la sange si se vor acorda sanctiunile la fel de dur.
Wars #26

Link to comment
Share on other sites

 

 

Puteam sa intru si eu aseara pe rpg 3 :))

Nu o sa mai repet ce au zis Coke si Anded pentru ca au spus foarte bine lucrurilor pe nume , vreau sa va reamintesc totusi ca un war nu este castigat cand se ajunge la runda 7 ci la runda 8 , astazi cei ce s-au lasat afk/nu au mai venit la warul de pe Marina LS dupa ce am luat 7 runde meritau cu siguranta FW dar vom trece cu vederea daca vom lua 4/4 maine , cat despre evidenta ea va fi facuta la sange si se vor acorda sanctiunile la fel de dur.

Wars #26

https://www.youtube.com/watch?v=IDFse6XpA4g

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce faceti? Sa mor eu, ce frig e afara, am iesit si eu o ora si nu mai puteam. Acu' ca e weekend stau si eu mai mult, dau work-uri si stau pe facebook, vreau sa fac amaratu' ala de skill 5 la arms dealer ca am 50/500, il fac intr-o saptamana, doua poate.

 

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi, eu sunt noul vostru coleg sper sa ne intelegem bine impreuna.Va pun un film d-ala cand eram si eu mai tanar jucam mai bine atunci, glumesc:))):

Ce vremuri coaie

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.