Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine, 18.11.2015, intre orele 20:30 - 21:30 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati"!



1. Vietnamese Boys - Rodeo LS : 20:30 - 21:00 (defend)


2. Vietnamese Boys - Marina LS : 21:00 - 21:30 (defend)






Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Baa deci nu cred ca i-ai dat Sublider lu suferinta aia de Cristiano laso coaie in plm

Link to comment
Share on other sites

@, Dar nici n-am nevoie oricum ca sublider trebuie multa activitate iar eu nu prea am timp asa sa stau non-stop pe samp

Link to comment
Share on other sites

Neata GSB,acum 10min m-am trezit si eu,K0rs si Kips nu va mai certati..Hai sa pastram in seara aceasta cele 2 defenduri cu VTB..Pana cand nu ne facem macar 35 in factiune nu o sa mai dam attack-uri.Dati ad-uri ca recrutam.Pana in weekend incerc sa ne facem 41/41.Hai in game si mai vorbim acolo,bafta.

Link to comment
Share on other sites

Neata GSB,acum 10min m-am trezit si eu,K0rs si Kips nu va mai certati..Hai sa pastram in seara aceasta cele 2 defenduri cu VTB..Pana cand nu ne facem macar 35 in factiune nu o sa mai dam attack-uri.Dati ad-uri ca recrutam.Pana in weekend incerc sa ne facem 41/41.Hai in game si mai vorbim acolo,bafta.

Incearca sa aduci niste oameni care sa traga bine nu avem nevoie de palete .
Link to comment
Share on other sites

Maine, 19.11.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. Verdant Family - Market LS : 20:00 - 20:30 ( defend )


2. Verdant Family - Airport I LS : 20:30 - 21:00 ( defend )


3. Red Dragon Triad - RDT LV(HQ) : 21:00 - 21:30 (attack)


4. Vietnames Boys - Car Rent LS ( HQ ) : 21:30 - 22:00 ( attack )







! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Mi-am postat demisia. Din punctul meu de vedere, cuvintele sunt de prisos, mai multe detalii gasiti acolo. N-o sa dezvalui prea multe stari pentru ca nu-si au rostul. Va doresc succes impotriva adversarilor si sa va puneti pe picioare ! Gangul sufera o reconstructie, iar daca puteti, ajutati-l pe Runk, are nevoie de voi. Respect !

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD Frumos film bre' ,trebuia sa pui si secvente din waruri cand rupeam spam pe fmotd (tu si eu) . Succes mai departe in pasnica in care vei merge,ne auzim pe wapp :*

PS : Inca de cand a luat Maxim lider si pana cand am renuntat eu,acest gang a fost foarte unit,asa am reusit sa obtinem si rezultate foarte bune . In ultima perioada erau 10 r4 ,ceea ce mi se pare extraordinar pentru un gang,iar acest numar in sine arata unitatea de care am dat dovada si colegialitatea care ne'a caracterizat . Desi joc de relativ putin timp de acest server,nu am mai auzit niciodata ca intr'o factiune sa fie 13-14 r4+,poate am reusit sa doboram vreun record sau ceva,ziceti si voi astia mai vechi .

Pe aceasta cale vreau sa va multumesc tuturor celor care ati facut posibile aceste realizari ,nu o sa uit niciodata aceasta perioada minunata petrecuta in GSB .

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, pe langa acel record, ce zici de worst-ul de pe HQ verdant de -197? :)) Atunci cand eram in inactivitate , erau niste poze la tine cu recucerirea de pe 18.09.2015, am si uitat sa ti le cer. Ne adunam cu baietii in 69. Normal ca tinem legatura, soon in Constanta.

Link to comment
Share on other sites

@@AT RaduMamii, pe langa acel record, ce zici de worst-ul de pe HQ verdant de -197? :)) Atunci cand eram in inactivitate , erau niste poze la tine cu recucerirea de pe 18.09.2015, am si uitat sa ti le cer. Ne adunam cu baietii in 69. Normal ca tinem legatura, soon in Constanta.

Si recordul de cea mai slaba prezenta cu 41/41 :))

Link to comment
Share on other sites

@@AnDeD, I will miss u Bro :** #my Old and Best leader :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.