Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu am uitat de sedinta. In aceasta seara suntem prezenti la sedinta GSB, sedinta familiei organizata intr-un mare fel, cu surprize de proportii.

Pana si textele tale is magice, nu numai numele :)) peste vreo 100 de ani o sa te venereze astia ca pe Eminescu in ziua de azi :))

Link to comment
Share on other sites

Dragostea si puritatea sufletului sunt prezente in adancul interiorului meu. Noi suntem o familie, noi nu suntem un gang, noi ne respectam, uneori ne mai si injuram, dar in cele din urma, noi mergem impreuna la war-uri, bem, fumam si stim sa fim prezenti, atat aici, cat si in exterior. Noi suntem un grup restrans de prieteni, unii sunt mai indepartati, nu ca si omenie ci ca si distanta, dar intr-o zi, insorita si plina de dragoste, intr-un loc calduros, cu o lumina usor patrunzatoare prin niste draperii exceptionale, cu dansuri exotice produse de femeii atat din Brasil, cat si cele din Mexico, ne vom strange toti, cu mic cu mare, indiferent de distanta si vom cinsti un pahar, poate 2, 3 sau 9, de bautura fina, alunecand asa usor in interiorul trupului nostru insetat, iar apoi vom fuma o tigare, cum numai domnul Rasta ar putea sa o ruleze, cu o tehnica demna de un rege.

Semnat, ELMagico

Link to comment
Share on other sites

Dragostea si puritatea sufletului sunt prezente in adancul interiorului meu. Noi suntem o familie, noi nu suntem un gang, noi ne respectam, uneori ne mai si injuram, dar in cele din urma, noi mergem impreuna la war-uri, bem, fumam si stim sa fim prezenti, atat aici, cat si in exterior. Noi suntem un grup restrans de prieteni, unii sunt mai indepartati, nu ca si omenie ci ca si distanta, dar intr-o zi, insorita si plina de dragoste, intr-un loc calduros, cu o lumina usor patrunzatoare prin niste draperii exceptionale, cu dansuri exotice produse de femeii atat din Brasil, cat si cele din Mexico, ne vom strange toti, cu mic cu mare, indiferent de distanta si vom cinsti un pahar, poate 2, 3 sau 9, de bautura fina, alunecand asa usor in interiorul trupului nostru insetat, iar apoi vom fuma o tigare, cum numai domnul Rasta ar putea sa o ruleze, cu o tehnica demna de un rege.

Semnat, ELMagico

 

Sarbatori fericite si tie!

P.S: Fara report pl0x, el m-a chemat.

 

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Dragostea si puritatea sufletului sunt prezente in adancul interiorului meu. Noi suntem o familie, noi nu suntem un gang, noi ne respectam, uneori ne mai si injuram, dar in cele din urma, noi mergem impreuna la war-uri, bem, fumam si stim sa fim prezenti, atat aici, cat si in exterior. Noi suntem un grup restrans de prieteni, unii sunt mai indepartati, nu ca si omenie ci ca si distanta, dar intr-o zi, insorita si plina de dragoste, intr-un loc calduros, cu o lumina usor patrunzatoare prin niste draperii exceptionale, cu dansuri exotice produse de femeii atat din Brasil, cat si cele din Mexico, ne vom strange toti, cu mic cu mare, indiferent de distanta si vom cinsti un pahar, poate 2, 3 sau 9, de bautura fina, alunecand asa usor in interiorul trupului nostru insetat, iar apoi vom fuma o tigare, cum numai domnul Rasta ar putea sa o ruleze, cu o tehnica demna de un rege.

Semnat, ELMagico

Ai putea scrie o carte!

Link to comment
Share on other sites

Respectele mele domniilor cu personalitate, sa avem parte de un joc plin de realizari, de fumuri trase adanc in piept, columbiencele sa fie atat la noi, cat si la dusman, noi nu ne dusmanim noi impartim fericirea, dragostea, sinceritatea si demnitatea. Noi suntem oamenii care schimbam, traictoria dupa cel mai important punct. Noi nu lovim, noi mangaiem cu gingasie si deosebita calmitate, sufletele si interiorul fiintelor calduroase, femeiilor ce ne inconjoara.

Link to comment
Share on other sites

Respectele mele domniilor cu personalitate, sa avem parte de un joc plin de realizari, de fumuri trase adanc in piept, columbiencele sa fie atat la noi, cat si la dusman, noi nu ne dusmanim noi impartim fericirea, dragostea, sinceritatea si demnitatea. Noi suntem oamenii care schimbam, traictoria dupa cel mai important punct. Noi nu lovim, noi mangaiem cu gingasie si deosebita calmitate, sufletele si interiorul fiintelor calduroase, femeiilor ce ne inconjoara.

Cineva sa-i dea o palma.

Link to comment
Share on other sites

welcome celor noi.

 

@@zYnc, bafta pe rpg4, poate vin si p'acolo, cine stie :))

Link to comment
Share on other sites

Elmagico, esti un tanar plin de speranta, esti un tanar ce stie sa aseze cuvintele in pagina, esti un tanar ce stie a imbuna inima femeilor dar si inima prietenilor, stilul tau de a vorbi ma copleseste si ma face sa cred ca am intalnti un dramaturg contemporan, spusele tale despre acest gang ca fiind o familie imi umple ochii de lacrimi si ma face un om mai bun, ma face sa cred ca esti demn de ceva mai mult, de respect, de politete, de ingaduinta.Spor la treaba m-as apuca sa scriu o carte despre toate romanele tale de dragoste dar nu mi-ar ajunge o viata sa scriu ceea ce tu rostesti! :))

 

 

PS: Nu dati report, sunt Paci.

Edited by Marcelo
Link to comment
Share on other sites

Multumesc domnule. Multumit fie dumnezeu de apreceriile tale, de sinceritatea ta, de gandurile tale bune. Domnul sa fie alaturi de tine si sa iti calauzeasca drumul spre fericirea vesnica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa iti urez multa sanatate, sa ai parte numai de fericire, cu gandul la Dumnezeu vei ajunge departe si fericirea va fi alaturi de tine dar momentan as vrea sa iti dedic o melodie, deoarece tu ma faci fericit cu vorbele tale si ma aduci la placere sufleteasca extrema vreau sa te aduc si eu la o placere sufleteasca prin urmatoare melodie.

 

Sa dea Dumnezeu sa apara ceva bun pentru tine sa ai parte numai de bucurii si fericire multa sanatate Elmagico!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.