Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti Kelton nu a vreu sa imi dea unban asa e n-ai ce face tot felu de admini care numa ban stiu sa dea ca nu le pasa .De maine cred ca nu vom ma fi colegi !Eu va zic : sa ii bateti pe toti sa sa luati tot ls-ul.Spre sa ramanem preieteni :*.Usp mreci de sansa acordata dar mna daca admini baneaza asa din prostie nu am ce sa fac !.Eu va zic sincer nu joc cu coduri dar mna.Daca esti admin 1 nu inseaman ca dai bani asa un doi .Doar nervi macar 7 zile o sa ma calmez si o sa fiu mai linistit.Va urez scces in continuare si nu uitati SA ARATATI ADEVARATA VALOARE A MAFIEI GREEN STREET BLOODS!Pup .PS ba o sa iau fp 60/60 si o sa am interdictie in mafii 2 luni?

Link to comment
Share on other sites

.Va urez scces in continuare si nu uitati SA ARATATI ADEVARATA VALOARE A MAFIEI GREEN STREET BLOODS!

Ok, deci ne apucam de vandut licente xD.

 

PS ba o sa iau fp 60/60 si o sa am interdictie in mafii 2 luni?

Dupa ce va expira banul vei avea interdictie 2 luni in ganguri, probabil si departamente, dar nu stiu sigur. Si da, o sa iei 60 FP ca nu ai doua saptamani.

Edited by Rasta Sarmalutza
Link to comment
Share on other sites

Degeaba ma asa e staff-ul. Dai si tu o "magie" pac esti luat la teste, 10000 de programe instalate sa iti dovedeasca vinovatia, niciunul nu merge. Ban! Ei doar arunca o comanda nu le pasa, daca e bine sau nu. ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

=))))). Imi amintesc vremea cand eram in lv si si dadeam licente fara teste la care imi trimite rasta sms "Daca vrei sa faci lucruri destea, fii mai subtil" =)))). In urmatoarele 30 minute intra lideru si imi cere dovezile pentru licentele date lui x. fuu you xD

Link to comment
Share on other sites

Cum ar fii sa mai chemam persoane sa discute in topicul predestinat gangului GSB ;( . Glumesc, Felicitari pentru munca depusa pentru a ridica GSB-ul. Iar acum sa revenim la "codatii" din verdant.

 

Bey, nu m-as mira de un wipe ca la fosta Avispa lui snorbert ;( .

Edited by Kevinn Huligan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.