Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mhm, va luati in gura cu cei din VDT, apoi, daca gresiti si se intampla sa vi se faca post, aveti pretentia sa retraga...

Nvm, nu ma bag, felicitari de waruri, pacat de cel cu VDT, puteam sa castigam daca ne straduiam mai mult si nu se ajungeau la scoruri mai mici de -5.

Link to comment
Share on other sites

Ma uit pe la discutii vdt si raman uimit de modul in care se ataca unii. Cand se strang mai multi intr-o mafie de se cunosc se imparet "vorba", probabil ca asa s-a intamplat si la ei. Oricum e doar un joc, dar unii pe bune il iau prea in serios.

Link to comment
Share on other sites

Ma uit pe la discutii vdt si raman uimit de modul in care se ataca unii. Cand se strang mai multi intr-o mafie de se cunosc se imparet "vorba", probabil ca asa s-a intamplat si la ei. Oricum e doar un joc, dar unii pe bune il iau prea in serios.

Nu e vorba de asta, dar da, respectivul face acuzatii aiurea " impart vorba ".

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Expres din PLANTE, Imi place despre tine. Bai anemicule eu macar am poza cu mine la avatar unu la mana, doi la mana joc de aproape 5 ani pe serverul asta de asta am level-ul care il am, nu stau toata ziua in casa cum spui tu, daca ma dezbrac dai laba , 3 la mana "codatii" astia din Verdant sunt membri cu experienta in mafii de ani de zile nu ca aia ai vostri ca daca ii iau pe rand cred ca 30 au ban pentru coade in palmares , 4 la mana vezi-ti de treaba ta, 5 la mana pwp.

Esti gay ma omule :))). Hai ramai frustrat, imi place ca pun demisia si tu tot faci post, asta arata cat de suferinta esti :))) Stai chill tot 60 fp iau frustratule.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca aici se termina cariera mea in GSB, au ajuns ca femeile sa faca posturi pentru insulte :-J. Mhm, a fost ok, macar voi avea liniste pentru urmatoarele zile, in care voi avea FP. A da, sa nu uit. @@T E D, ca tot vorbesti de subliderii nostri... https://www.youtube.com/watch?v=QlbL4BwbTvo&feature=youtu.be

Edited by Peaceful
Link to comment
Share on other sites

Fanele din vdt care se uita la topicul asta. Bai, voi astia cu experienta in mafii, nu va dati seama cat de patetici sunteti? Pai cum **** mea sa nu realizati ceva la 5 ani petrecuti intr un joc, pe care-l tratati necorespunzato?? Sincer ma pis pe experienta voastra si suferintele voastre. Astia care sunteti mari modesti "dau bine, dau divin" mergeti in ****, realizati ceva pe un joc, catele obosite. Puteti sa ma faceti cum vrea varfu vostru, sa ziceti ce vreti, ghiciti ce: ma doare la patina.

Link to comment
Share on other sites

Sa mai uitam de probleme, zic, no? :D

Edited by AIM Supradoza
Link to comment
Share on other sites

Sa mai uitam de probleme, zic, no? :D

Ai uitat cand erai doar un fan, si te uitai doar cum se trage cu deagle?

Acum suferi la mine, am inteles! Ai rabdare sa-mi vina placa video pe 2 sau pe 3.

Pana atunci, ia si invata de aici cum se da un 360.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.