Jump to content

Green Street Bloods - Discutii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bai asta, mai usor cu jignirile ca eu nu am mai intrat pe cont de cand s-a dat wipe la Verdant, adica mai pe scurt, i-am cedat contul unui prieten si nu am zis eu nimic despre tn. Probabil trebuia sa ii iau si change nickname ca sa nu ma mai bateti la cap pe mn ca ce zic eu, ca ce fac eu, ca nu stiu ce... Nu am eu treaba cu tine, nici nu te cunosc si putin imi pasa de ce dai tu pe Skype, asa cum ar trebui sa faca toata lumea. ;)

tu si elton john ce mai sunteti batuti la cap cu ce faceti si astea . lasa povestile astea imaginare si spune-i lu prietenu ala al tau sa ma sune pe skype cand sunt on sa discut eu cu el ce coduri distribui eu ca eu cand am dat startul la 360-uri voi sareati cu parasuta de pe tower

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti bai naspetilor? Nu prea stiu cum se face, dar ajung la rangul de praduitor, asa ca voi. In curand colegi, fmm snr.

Link to comment
Share on other sites

Imi place ca toti old verdant vin acuma sa plang la discutiile noastre "Macar acuma sa aveti si voi cateva turfs cu adversari slab". Dar voi ce adversari ati avut luami-ati bota la tranta, numa noi ce mai miscam, in rest palete. Mergeti in pola mea si cantati la alta masa. Deveniti deja enervanti si disperati.

 

Felicitari pentru waruri baietii, warul cu avispa a fost mai meh, dar ne revenim noi.

Link to comment
Share on other sites

@, N-am la ce sa-ti raspund tie amice.. tu ca sublider nu depaseai mai mult de -2, -3.. ce dracu sa-ti zic ca mi-e si rusine

 

@, Vezi ca Verdant a tinut in HQ gangurile din LV (Pimps, Bratva, Red) care erau minim 38 de membri. Nebunule din porumb, majoritatea vad ca acum nu depajesc 30 de membri in gang si te ratoiesti la mine? Verdant erau putini si buni, nu multi si... oricum nu imi mai pasa de acest joc (m-am lasat de atunci) dar sa stii de la mine ca, cu valoarea te nasti, nu poti sa o dai asa.. v-am pupat "zeilor"!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, eu sunt ELMagico. Am venit sa va binecuvantez cu bagheta mea, poleita cu aur care a strapuns femeii dure, dar si blande, cu toate au fost contopite de ea!

Va urez succes in continuare, nu mai fiti nabi, mai ales tu Usp, ca m-ai uramaresc Faction - logs, fiti si voi mai prudenti si incercati si voi sa nu mai gresiti ba, sa il fortati sa va protejeze.

Kross, pacat ca ai iesit, dar banuiesc de ce.... Succes, sanatate si virtute, sa avem banii sa avem ce......... Ah.

Va puup, sa ne auzim cu bine.

Link to comment
Share on other sites

@, N-am la ce sa-ti raspund tie amice.. tu ca sublider nu depaseai mai mult de -2, -3.. ce dracu sa-ti zic ca mi-e si rusine

 

@, Vezi ca Verdant a tinut in HQ gangurile din LV (Pimps, Bratva, Red) care erau minim 38 de membri. Nebunule din porumb, majoritatea vad ca acum nu depajesc 30 de membri in gang si te ratoiesti la mine? Verdant erau putini si buni, nu multi si... oricum nu imi mai pasa de acest joc (m-am lasat de atunci) dar sa stii de la mine ca, cu valoarea te nasti, nu poti sa o dai asa.. v-am pupat "zeilor"!

ui ce smechera e melodia ba http://youtu.be/b_KfnGBtVeA
Link to comment
Share on other sites

@@uSp, boss, l-am intrebat pe Kelton despre faza cu "i" si mi-a raspuns asa:

 

Spawn kill la HQ ar fi dacă i-ați omorî în interiorul HQ-ului unde sunt spawnați. Afară în I puteți trage, însă dacă blocați I-ul să iasă din HQ se poate considera abuz.

 

Deci puteau iesi din HQ :D

Link to comment
Share on other sites

Iar se pierd astia la discutii la noi si plang de pielea " verdant ". Bai smecherasule, daca tot zici ca nu mai joci, de ce comentezi aici cu un cont fantoma si plangi in genunchi la noi cu " verdat " ? Iti raspund eu, ca esti frustrat, la fel ca multi altii care vin si plang aici, poti vedea asta in paginile anterioare.

Link to comment
Share on other sites

@@uSp, boss, l-am intrebat pe Kelton despre faza cu "i" si mi-a raspuns asa:

 

Spawn kill la HQ ar fi dacă i-ați omorî în interiorul HQ-ului unde sunt spawnați. Afară în I puteți trage, însă dacă blocați I-ul să iasă din HQ se poate considera abuz.

 

Deci puteau iesi din HQ :D

Nici in regulament nu se găsește nimic referitor la asta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.