Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Degeaba ai membrii multi daca majoritatea fac ca millioner. -11 -9, -1000000.

Daca nu sunteti in stare de un amarat de score, zic sa jucati DEFENSIV nu sa va bagati ca "spartanii" intre 10 adversari.

Back de la scoala, o sa vedeti cum m-am schimbat la 360 si cum m-am saturat eu de toti ratatii care ajung in ganguri doar ca sa rupa codurile. Vorbim diseara.

Link to comment
Share on other sites

@@Ryakk, castigam noi doi un war deseara? ce zici? :D

Incercam,dar nu este asa usor. E greu sa faci față la 30 de adversari, dar daca prindem amandoi pozitie buna, RUPEM.

Link to comment
Share on other sites

Ce zi superba. Ieri am reinstalat gta ca aveam crash din cauza prea multe mod-uri, si azi m-am gandit eu asa hai sa bag un mod pe buffalo si acum numa in crash ma tine lam dezinstalat si tot asa :)).

 

Apropo =))http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/39146-cluckin-bell-girls-xxx.html

Edited by MR69Rusu
Link to comment
Share on other sites

Ba daca maine nu iau cel putin un best asa ca de revenire dupa i perioada in care eram plictisit, dau sandkingu la giveaway. :))))

Link to comment
Share on other sites

Seara buna baieti, ce mai faceti?

Din fericire pentru uni si din pacate pentru alti avem azi 4 waururi:D :P:)) Sper sa le castigam pe toate, multa bafta!

@, Ma rusule greu prinzi un post care sa nu-l retragi aici in gangs, cum faci post cum fac si aia si te au la mana... "Retrag daca retragi" :)

 

Link to comment
Share on other sites

@, Ce te face sa crezi ca mie imi poate face cienva post ? sunt cel mai bun post hunter din cati au existat viziteza canalu meu de youtube :)). am dat afara lideri membri rank 5 cu 3/3 etc. Sunny iti garantez eu ca voi face tot posibilul sa iasa cu fp din elc pentru post-ul facut lui rizea.

Link to comment
Share on other sites

A zis bine. Ca cu rdt pe hq e degeaba. Apoi cu vtb e degeaba..

Deci avem 2 waruri/attack-uri pe care as vrea sa le castigam, dar fara 30+ nu o sa facem fata, de ce?Pentru ca ambele waruri sunt langa hq-urile gangurilor adverse si este foarte greu.

Link to comment
Share on other sites

Full de codati in Tsar fratelemeleu, n-ai ce face..intri pe zona, iei secunda...intri doar sa faci kill, iti da cu aimul, n-ai ce sa le faci..si adminii dau ban pt jincniri, da ei nu stiu cum arat un semi-norecoil..ce sa le si faci..

Link to comment
Share on other sites

Cum ziceam: si asta e unul dintre motivele pe care vroiam sa ma las. De ma activez si eu, unu nu mai intra pe turf, dar nu vreau sa devin vechiul spikezor. Mai bins ma face un codat si stiu ca ala din spatele pc-ului e doar un prafalau.

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

ce codat e nestea. =)) primul meu post aici de o luna, lol.

 

 

# i-am spart azi pe bratva si rdt, forta <3. speram sa prinda rank 4 attack. Pe banca ar fi bine, data trecuta am pierdut la limita. Dar daca se poate sa atace pe gsb ar fi smecher rau, le luam usor turfurile.

Edited by NesTea z
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.