Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata sefilor, astazi trebuie neaparat sa ne extindem teritoriile si sa ne impunem in fata celor din rdt. Vreau activitate maxima, sa le aratam cum se lucreaza cu un joben pur autentic. FORTA Southern Pimps.

Link to comment
Share on other sites

Papa prieteni, am luat ban:)))), ma doare-n pula am vrut sa iau ban dar nu chiar permanent a fost urat din partea lui Vinnie sa-mi dea permanent ca n-am mai fost nici o data banat pt coduri.Am treburi mult mai importante cu facultatea decat acest joc de cacat asta e ce sa facem eu nu-mi traiesc viata in joc ca altii care plang ca au luat ban sau ca au pierdut o masina in game:)))).Vreau o explicatie de la Vinnie de ce mi-a dat permanent

 

 

CUM BA FRATE SA-MI DEA PERMANENT DIN PRIMA IN LOC DE 30 DE ZILE

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Urat ba k0rs.. In fine maine sa fiti cat mai multi prezenti deoarece am dat attackuri departe de HQ, dupa cum v-ati obisnuit, asa ca trebuie sa lasati inactivitatile/invoirile deoparte si sa fiti cat mai multi activi.Astazi nu am reusit sa intru prea mult deoarece am fost sa ma inscriu la liceu.Ceaw.

Link to comment
Share on other sites

Bravo pimpsilor sunt mandru de voi cand imi dispare interdictie o sa ma reintorc din nou acasa!Bravo bota pentru coordonare si pentru ca ai prins curaj sa sanctionezi felicit si subliderii va pwp dulke! #NOREPORTPLEASE #REMEMBER ANDUTZ

Link to comment
Share on other sites

@, te asteptam aici, daca nu vii ai report, $@L! :P

Felicitari pentru war-urile si attack-urile de astazi, sper sa o tinem tot asa.

Saptamana viitoare avem nevoie de cat mai multi membri online ca sa castigam war-urile, vedeti ce faceti sa veniti cu totii ca altfel nu luam LV.

Link to comment
Share on other sites

Papa prieteni, am luat ban:)))), ma doare-n pula am vrut sa iau ban dar nu chiar permanent a fost urat din partea lui Vinnie sa-mi dea permanent ca n-am mai fost nici o data banat pt coduri.Am treburi mult mai importante cu facultatea decat acest joc de cacat asta e ce sa facem eu nu-mi traiesc viata in joc ca altii care plang ca au luat ban sau ca au pierdut o masina in game:)))).Vreau o explicatie de la Vinnie de ce mi-a dat permanent

 

 

CUM BA FRATE SA-MI DEA PERMANENT DIN PRIMA IN LOC DE 30 DE ZILE

Șți ceva cred că a fost mai bine că ai luat ban, am scăpat de aerele tale p'aici pe la noi,

Do2ZH6Q.png

 

În fine, felicitări pentru 3/3 azi sper că mâine pot să intru și eu să luăm 4/4 și să mă duc să cumpăr altă placă video ca să pot să vă ajut să luăm lv-ul. :))

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

@@Cristina, Asculta ,Nicolae Guta - Cu tine sau fara tine ( E tot aia la war ) Glumesc :))

Ps: Zanelor maine nu cred ca o sa ajung la waruri, de aceea va doresc succes la waruri, nu-l mai enervati pe Zana Hitler. O sa fac tot posibilul sa ajung, sa dau cel putin 4-0 , salpa.

Link to comment
Share on other sites

Șți ceva cred că a fost mai bine că ai luat ban, am scăpat de aerele tale p'aici pe la noi,

Do2ZH6Q.png

 

În fine, felicitări pentru 3/3 azi sper că mâine pot să intru și eu să luăm 4/4 și să mă duc să cumpăr altă placă video ca să pot să vă ajut să luăm lv-ul. :))

 

 

Asa raman si cu coduri si fara coduri.Dupa ce iau unban (peste 30 de zile) nu voi mai juca cu coduri deloc, am observat ca atunci cand joci codat si dupa renunti la ele joci mult mai bine decat atunci cand nu jucai deloc cu ele, am observat la mine treaba asta sincer.Nu-mi pare rau c-am luat ban (am jucat prea evident azi aim + no-recoil:))) ) si asa luni si marti dau examen de admitere la Politehnica.Deci bafta la waruri!

Link to comment
Share on other sites

Papa prieteni, am luat ban:)))), ma doare-n pula am vrut sa iau ban dar nu chiar permanent a fost urat din partea lui Vinnie sa-mi dea permanent ca n-am mai fost nici o data banat pt coduri.Am treburi mult mai importante cu facultatea decat acest joc de cacat asta e ce sa facem eu nu-mi traiesc viata in joc ca altii care plang ca au luat ban sau ca au pierdut o masina in game:)))).Vreau o explicatie de la Vinnie de ce mi-a dat permanent

 

 

CUM BA FRATE SA-MI DEA PERMANENT DIN PRIMA IN LOC DE 30 DE ZILE

 

 

Asa raman si cu coduri si fara coduri.Dupa ce iau unban (peste 30 de zile) nu voi mai juca cu coduri deloc, am observat ca atunci cand joci codat si dupa renunti la ele joci mult mai bine decat atunci cand nu jucai deloc cu ele, am observat la mine treaba asta sincer.Nu-mi pare rau c-am luat ban (am jucat prea evident azi aim + no-recoil:))) ) si asa luni si marti dau examen de admitere la Politehnica.Deci bafta la waruri!

Ba nene, te contrazici singur pe tine, zici ca te lasi de acest joc de cacat si nu-ti traiesti viata in el si ca te doare in ^#$% de ban, iar peste 5 ore spui ca dupa unban te apuci din nou. Suferinta aia de dupa cateva minute ,,CUM BA FRATE SA-MI DEA PERMANENT DIN PRIMA IN LOC DE 30 DE ZILE,, nici nu o mai iau in calcul..Care mai e rostul sa zici ca te lasi? Vorbe goale...

Edited by BoTa
Link to comment
Share on other sites

@@dRw23, Lasa cearta in topicul cu discutii si nu mai repeta ce a injurat el, daca se mai repeta vei fi sanctionat. K0rs. oricum nu va mai face parte din factiune, asta e...

Asta este pentru toti cei care nu stiu: - este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Maine la 12:50 toti in HQ vreau sa castigam 4/4 pentru a ajunge locul 1 in top, doresc activitate si seriozitate.

 

Edited by BoTa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ba nene, te contrazici singur pe tine, zici ca te lasi de acest joc de cacat si nu-ti traiesti viata in el si ca te doare in ^#$% de ban, iar peste 5 ore spui ca dupa unban te apuci din nou. Suferinta aia de dupa cateva minute ,,CUM BA FRATE SA-MI DEA PERMANENT DIN PRIMA IN LOC DE 30 DE ZILE,, nici nu o mai iau in calcul..Care mai e rostul sa zici ca te lasi? Vorbe goale...

 

 

 

 

 

Am zis la nervi, n-o sa ma las de acest joc momentan, dupa 3 ani nu pot sa ma las asa dintr-o data.Treziti-va la realitate unii numai traiti viata virtuala.Jucati cum joc eu, doar asa de relaxare.Pana la urma ce-i mai important cel putin in opinia mea sunt studiile si sa ai un job bine platit, fara studii e ff greu sa iti gasesti job mai ales fara bac numai zic de facultate asa ca lasati-o mai moale cu jocul si puneti mana si invatati (eu am realizat asta in ultimul moment cu bacul si m-am pus pe invatat ca altfel la cum am mers pana atunci nu luam bacul).Acum ma voi ocupa de facultate.Am facut o mica paranteza sa va arat ca sunt lucruri mult mai importante in viata decat un joc

Edited by AIM K0rS VALOARE
Link to comment
Share on other sites

Neata lume lume.Acm m-am trezit si eu.Mi-am pus hidd pe infernus,GG mie :))))

K0rs chiar ai baga coade?Ai fost nab dak ai bagat,dar asta este.Azi trebuie 4/4 si o sa fim primi in /top!S@LP@

Link to comment
Share on other sites

@, Cea din LS nu este buna, nici macar nu e completa, vezi ca este postat la discutii generale, toate cele 3 mape 50/50 toate, nu poze.

O sa fie cam plictisitor zilele astea fara war, de luni sper sa fim multi la war, si sa luam LV saptamana care urmeaza, LVMOV cu o pata #ROSIE salpa.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari si pentru astazi pentru ce am facut la war, insa mai avem putin si luam LV-ul. Pe urma poate mergem in SF :) stiu toate locurile posibile si imposibile :)), sau si LS voi ce vreti?

 

Weekend placut sa aveti.

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor. Va las mai jos link cu hartile pentru quest 150/150. Restul daca nu ati gasit aveti mai jos ...



Asta este direct 150/150: http://s11.postimg.o...nimi_B_Zone.jpg



Sau fiecare oras separat:


LS: http://i.imgur.com/ychYBMI.jpg


LV: http://i.imgur.com/pAsJz7D.png


SF: http://i.imgur.com/OEDf3YJ.png



Spor la cautat!


Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.