Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut din nou colegilor!

 

Vreau sa va anunt sa fi-ti mai precauti, aveti grija ce faceti bai, decat sa iesiti de pe turf mai bine sa luati 3/3 si 360, dar nu va bateti joc sa luati FW aiurea, eu le fac posturi la TTB-isti cum pot, dar vad ca ei fac posturi inapoi doar de ciuda, ceva gen http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/35990

Si nah, asta e, pe cat de copil pe cat de nab, tin sa aveti grija ce faceti, nu faceti c-bug, mai bine faceti scor pe -, lasa, va obisnuiti si fara.

Eu nu le retrag posturile, max astepta sa sterg videoclipul meu de pe YT iar astfel sa nu mai ia nici colegul sau FW, dar nu fac asta, si de ar fi sa iau ban, macar m-as lasa mai usor de jocul asta care deja e ciung, intru doar 2 ore pe zi maxim pentru war, atat mai imi place la serverul asta.

Link to comment
Share on other sites

@, te pwpwik frt.

 

DESTO, acceptă pe Roshu - eu l-am chemat!

 

@, Moşule, uiţi că ai avut ban pentru moduri ilegale? :)) Anti-codatul unde era..

 

Exact, pentru moduri interzise, nicidecum pentru coduri. Eu am luat ban pentru ca m-am filmat cu niste skin-uri pe care nu le mai avea nimeni (de unde sa stiu ca sunt interzise?), nu pentru ca am jucat cu cod. Puteam bine mersi sa nu ma filmez, dar voiam sa imi demonstrez marele meu talent la arme cu video on, nu doar niste poze cu best-uri si kill logs pe care le puteam face si cu cod, dar voi nu puteti sa ajungeti la performanta asta. Trist... Du-te si canta la alta masa daca nu ai idee despre ce vorbesti. ;)

@, prietene, tu ai dreptul sa suferi pentru posturi de acel gen doar cand ai contradovada la ele. Hai ca poate te calmeaza 2 FW-uri. :))

Link to comment
Share on other sites

Exact, pentru moduri interzise, nicidecum pentru coduri. Eu am luat ban pentru ca m-am filmat cu niste skin-uri pe care nu le mai avea nimeni (de unde sa stiu ca sunt interzise?), nu pentru ca am jucat cu cod. Puteam bine mersi sa nu ma filmez, dar voiam sa imi demonstrez marele meu talent la arme cu video on, nu doar niste poze cu best-uri si kill logs pe care le puteam face si cu cod, dar voi nu puteti sa ajungeti la performanta asta. Trist... Du-te si canta la alta masa daca nu ai idee despre ce vorbesti. ;)

@, prietene, tu ai dreptul sa suferi pentru posturi de acel gen doar cand ai contradovada la ele. Hai ca poate te calmeaza 2 FW-uri. :))

Cine a mai pomenit de skinuri ilegale, da-mi ss cu unul daca ai de unde sa faci rost, vreau sa stiu care e acela.

Link to comment
Share on other sites

@,

Skinurile alea rosii pentru toate skinurile de ganguri? cum sa fie ilegale.. le vezi de la distanta mai buna sau ce? ca sincer, m-am uitat mai demult la videoclipurile tale si am vrut sa bag si eu astfel de skinuri, mi se pareau ca baga un fps in plus si stiu la war care e de-al meu si care e de-al lor cand sunt toti la gramada.

Link to comment
Share on other sites

Opa, bine v-am regasit dragi preceni.

De acu 2 ore suntem colegi si din aceasta zi imi va incepe noua mea aventura in acest gang, pe care l-am mai frecventat si unde, SPER ca de aceasta data sa-mi ating si eu unul dintre obiectivele pe care le am in capul meu, acela fiind obtinerea rankului 4 si cucerirea a 2 orase, sau cel putin 1.

Ne vedem mai tarziu, pwpicei.

Link to comment
Share on other sites

@@TheDarkLordB1 Ba frate invoiestema si pe mine te rog pt astazi de la war ca am fost plecat de acasa ... Au intrat prietenii peste mine in casa cand au auzit ca am venit inapoi acasa si bauram ca mistretii si am ajuns acasa pe la 10 noaptea dar defapt nu am ajuns acasa , am incurcat curtile , ajunsesem la vecinamiu in curte si dupa o ora cred ca o fi trecut a venit la mine acasa sa ii zica lu tata ca m-am tavalit prin florile lui dar bine eu doar dormeam si m-am trezit si am ajuns acasa... Facea caloriferul o caldura de mi-a venit sa vomit dar nu m-am mai abtinut sa ies afara , direct pe geam .

L-am luat si pe ala , l-am aruncat direct pe geam si pe ala . Nu a patit nimic dar totusi , afar cu el .

A venit si tata la mine in camera eu fiind intins in pat.. Gata , te-ai saturat ? Te innecasi in alcool toata noaptea . Lasa ca e bine , odata esti tanar . Fa ce vrea capu tau =))

E 6 dimineata , acu m-am trezit sa iti trimit mesaj .

Ma intreb uneori daca Dumnezeu m-o feri de permis ..

Sa am eu permisul pe mana ? Pai cred ca ma rastorn cu masina daca e pe mana mea . Toate ca toate sa nu mor ca in rest spitalul are locuri :))

 

 

Edited by SniPeRS
Link to comment
Share on other sites

Azi, 17.10.2015 am decis sa ma las de samp. De ce am luat aceasta decizie? In ultimul timp, nu stiu daca ati observat, dar nu mai puteam nici sa intru la waruri. TImpul meu personal din viata a fost ocupat cu alte lucruri care imi vor asigura un viitor, nu intr-un joc, ci in viata de toate zilele. Imi pare rau ca am ajuns la asta, dar aleg sa fiu cineva in viata reala decat intr-un joc. Eu va urez succes si voua atat pe plan virtual cat si pe plan real, sa aveti parte numai de castiguri, sa luati LV-ul si sa ramaneti uniti !

Va pup si va respect !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.